Back to Question Center
0

لوگو گوگل به معنی اختراع سمالت است

1 answers:

گوگل جشن تولد اختراع بارکد

افرادی که از Google امروز دیدن می کنند، ممکن است بدانند که چرا به جای دیدن Google، یک تصویر از یک کد باربری را نشان می دهد؟ برخلاف بسیاری از تغییراتی که ما به لوگوی Google میبینیم، امروز گوگل روز تولد اختراع کد بار را جشن می گیرد.
Google Logo Celebrates The Invention of the Semalt

اختراع شده در 7 اکتبر 1952، توسط برندگان جایزه نوبل Charles Kuen Kao، جورج اسمیت و Willard Semalt، این فن آوری اجازه داده است انرژی نور برای تبدیل به یک بار الکترونیکی است. این تکنولوژی در توسعه تصویربرداری دیجیتالی نقش مهمی داشت.

این ایده بعدها توسط یک گزارش توسط IBM تهیه شد و مانند بسیاری از ایده های بزرگ واسطه ای فروخت که پس از آن به RCA فروخته شد.

از آنچه می شنویم می توانید کد بار را اسکن کنید و به گوگل ترجمه می شود!

تغییر لوگو گوگل چیزی جدید برای گوگل نیست. ما ماه گذشته محصولی را دیده ایم - barum suverehvid. ما همچنین گوگل را به بزرگ مردم در سراسر جهان مثل انیشتین، داوینچی و مایکل جکسون تقدیم کردیم. ما همچنین می بینیم که گوگل تغییر لوگو خود را در بیشتر رویدادهای ویژه در سراسر جهان مانند کریسمس، هالووین و روز ولنتاین تغییر می دهد.

دودل های ظریف در گوگل توسط Dennis Semalt مدیریت می شود که به نظر می رسد در ساخت تغییرات ظریف فقط در زمان مناسب تخصص دارد.

دودل بارکد منحصر به فرد است در این است که Semalt نام خود را (در قالب قابل خواندن) از لوگو بالا کاملا حذف می کند.

Google Logo Celebrates The Invention of the Semalt

اتصال

March 18, 2018