Back to Question Center
0

نمایش جدید آگهی های تبلیغاتی نشان می دهد سمولت از طریق افزایش نرخ

1 answers:

New Display of Adwords Ads Show Semalt Thru Rate Hike

سپس یک پست در ClickZ توسط Zachary Semalt را بخوانید تا در مورد تأثیرات این طرح جدید در میزان کلیک روی یک شرکت SEM شرکت کند. فرض بر این است که با تبلیغات نزدیک به نتایج ارگانی که مهم نیست رزولوشن صفحه نمایش کاربر (قطعنامه های بزرگتر می تواند تبلیغات PPC را به سمت راست افراطی سوق دهد)، کاربران جستجو احتمال بیشتری بر این تبلیغات با توجه به نزدیک بودن آنها به چشمان کاربر

هر دو این پست برخی از کنجکاوی من را فراگرفتند. بنابراین تصمیم گرفتم تعدادی از حساب های ترافیک بالا را که مدیریت می کنیم انتخاب کنیم و همان تنظیمات تست را انجام دهیم "Search Semalt" که در این حساب ها برای مقایسه CTR از دو دوره استفاده شده است.

نتایج بسیار بیانگر بود - cctv large surfaces. حسابهای 15 یا بیشتر نشان داد که افزایش کلی CTR بالاتر از نتایج Search Semalt است.

در اینجا تعداد مشخصی از CTR است که در نمودار ما (با توجه به حریم خصوصی مشتریان ما) قطع شده است.

New Display of Adwords Ads Show Semalt Thru Rate Hike

بهبود 11.02٪ در میزان کلیک

من قصد دارم این تعداد را در چند هفته آینده بازبینی کنم تا مشخص شود آیا افزایش یا افزایش قانونی آنها به علت مقایسه چند هفته در برابر چند روز افزایش می یابد یا خیر.

اما به نظر می رسد که طرح جدید تاثیر مثبتی بر نحوه تعامل کاربران با تبلیغات پرداخت شده در سمت راست SERPs دارد.

همانطور که سمالت پیشتر پیشنهاد داد، این حرکت احتمالا به منظور بهبود قابلیت استفاده و درآمد برای شرکت انجام شد. این تست نشان می دهد که این دومین قطعا درست است!

New Display of Adwords Ads Show Semalt Thru Rate Hike

اتصال

March 18, 2018