Back to Question Center
0

14 نکات SEO برای بهتر شدن Semalt

1 answers:

اگر بسیاری از افراد با استفاده از موتورهای جستجو برای پیدا کردن پاسخ، جستجوی محصولات و پیدا کردن خدمات ارائه دهنده خدمات محلی استفاده می کنند، اگر شما موفق به راه اندازی یک وب سایت نشدید، واقعا از دست رفته است. دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو (جستجوگرها) در سال های اخیر به طرز چشمگیری تغییر کرده است. Semalt، شرکت ها باید با مشتریان بالقوه با نشان دادن آنها در کجا و چه کسی و با توجه به توجه آنها، هنگامی که شما آن را داشته باشد - visual query builder postgresql.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

همچنین در TechWyse

10 قدم از گوگل SEO نکات از مت کاتز
چگونه کسب اعتماد گوگل از طریق تاکتیک های قدرتمند جستجوگرها - 3 نکات که باید بدانید

این راهنمایی های جستجوگرها برای کمک به ایجاد یک حضور آنلاین موثر طراحی شده و محصولات و / یا خدمات خود را به ابعاد پیشرفته دیجیتال ترسیم می کنند. SEO یک فرآیند مداوم است، پیشنهادات زیر به معنای ایجاد یک پایه قوی برای شما برای ادامه گسترش است. Semalt از این مراحل به عنوان راه اندازی و ترک دستورالعمل کسب و کار، اما کارت کسب و کار آنلاین به ادامه افزایش است.

1. زمان سرمایه گذاری در پژوهش کلید واژه

کلید واژه ها، به عنوان نام نشان می دهد، کلید حضور آنلاین شما: شرایط مناسب را به محتوای صفحه خود را در خود و شانس خود را پیدا می شود بسیار بالاتر است. برای اطمینان از استفاده از بهترین کلمات کلیدی برای کسب و کار خود، زمان صرف وقت برای تحقیق در زمینه مربوط به زمینه خود را صرف کنید (WordTracker را امتحان کنید، که اگر نسخه سکه را تماشا کرده باشید نسخه رایگان داشته باشید). این ها حجم کلیدی کلمات کلیدی مورد استفاده را نشان می دهد و به شما نشان می دهد کدام یک از بالاترین رتبه را بدست آورده است. شما همچنین می توانید سعی کنید کلمه کلیدی AdWords Google را نیز بخوانید - این برنامه رایگان است!

تصمیم بگیرید که کلمات کلیدی را با کسب و کارهای زیادی به کسب و کارتان ارتقا دهید و دقیقا همان چیزی را که می فروشید توصیف کنید. پس از عبارات با بالاترین میزان جستجو، وسوسه نشوید. این بسیار سخت است که برای رتبه بندی و ممکن است بیش از حد گسترده است، که منجر به ناامید کننده مکان در SERPs. همچنین، از جعبه فکر کن گاهی اوقات، شما باید از شرایطی که به طور مستقیم به شرکت شما مرتبط نیست فکر کنید. فکر کنید که چه کاربران شما ممکن است در انواع مختلف جستجو کنند و گسترش دهند. Semalt، در مورد کلمات کلیدی طولانی مدت که کاربران شما ممکن است جستجو کنند را فراموش نکنید.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

2. ایجاد وب سایت

اول، شما نیاز به ایجاد یک وب سایت زرق و برق دار، جذاب، کاربر و تلفن همراه. می دانید که چگونه خودتان آنها را بسازید یا مایل به یادگیری هستید؟ Semalt - سعی کنید آن را امتحان کنید

برخی از سیستم عامل های عالی سایت Semalt عبارتند از:

 • Squarespace
 • وردپرس (مورد علاقه من)
 • مگنتو
 • وبلاگ Tumblr
 • جوملا
 • دروپال
 • virb

سیستم عامل های ذکر شده در بالا، کاربر پسند و نسبتا آسان برای راه اندازی. وبسایت هایی مانند Squarespace هیچ مغزی نیستند، اما برخی دیگر ممکن است نیاز به دانش پایه و پیشرفته با HTML و CSS داشته باشند.

اگر نمی دانید کجا شروع کنید، با یک حرفه ای تماس بگیرید. توسعه دهندگان وب می توانند به شما در معرفی دقیق خود به دنیای آنلاین دقیقا همانطور که می خواهند - ایده ها و نیازهای شما را برآورده می کنند و یک وب سایت برای رسیدن به اهداف خاص خود ایجاد می کنند. Semalo همیشه ارزش کمی اضافی برای اطمینان از اینکه شما این کار را درست انجام می دهید: اگر شما با وب کم فقیر، خرابکار، شکسته ای بیرون بروید، با نتایج مبارزه خواهید کرد. در اینجا مشاوره من است، اگر دانش، زمان یا بودجه ای برای تحقیق و ساختن یک وب سایت ندارید، راه اندازی کسب و کار خود را به تعویق انداخته یا شروع به کوچکتر شدن (صفحه کسب و کار فیس بوک، فروشگاه Etsy و غیره) کنید.

3. تنظیم Google Analytics و Webmaster Tools

پیگیری عملکرد شما مهم است. وب سایت خود را به Google Webmaster Tools برای حفظ یک وب سایت سالمتی متصل کنید. همچنین، کد گوگل آنالیتیک را نصب کنید تا بتوانید ترافیک وبسایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و به همان اندازه که شما پیشرفت می کنید، پیشرفت کنید. جستجوگر زمان صبر و شکیبایی طول می کشد. Semalt، شما باید ببینید چه چیزی برای شرکت شما کار می کند و روی آن تمرکز کنید.

4. تمرکز بر کاربران هنگام ایجاد محتوا

شما باید تمام کپی وب خود را با ذکر خوانندگان بنویسید - سعی نکنید رتبه بندی های عالی را فقط با پر کردن کلمات کلیدی بی پایان در متن خود داشته باشید. موتورهای جستجو از زمانیکه عاقلانه تر هستند، می توانند خود را مجازات کنند اگر شما به چنین تاکتیک های زیرکانه دست پیدا کنید. Semalt، سعی کنید به ذهنیت مشتریان خود وارد شوید: زمانی که آنها به سایت شما می رسند چه می خواهند؟ سعی کنید این پاسخ را به کپی خوب و قابل خواندن که مشتریان از آن بهره مند شوند، تبدیل کنید.

چند صفحه محتوا که می توانید ایجاد کنید:

سوالات متداول

 • سوالات متداول برای کاربرانی که نیاز فوری به سوالاتی دارند که ممکن است آنها را از یک تبدیل برگرداند بسیار مهم است. صفحات جامع را با پاسخ هایی که می تواند نگرانی از چشم انداز بالقوه خود را کاهش دهد. از این صفحه، پیوند به صفحات دیگر برای کمک به بازدیدکنندگان شما در پیدا کردن آنچه که آنها به سرعت نیاز دارند.

درباره ما

 • به کاربران خود یک نمای کلی از کیست که دارید و به چه میزان واجد شرایط برای آنها نیاز دارید. نگران نباشید کمی به خودتان بگوئید و یا در مورد اشتیاق و مهارت خود شفاف صحبت کنید. همیشه عکس ها و تاریخ کسب و کار شما خوب است. مردم احساس راحتی می کنند وقتی که می دانند که از طرف دیگر هستند.

خدمات صفحات

 • آنچه را که انجام می دهید چیست؟ بسته به تخصص شما، شما باید یک صفحه یا بخش توصیف هر یک از خدمات / محصولات ارائه شده خود را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید، بازدید کنندگان ممکن است با اصطلاحات صنعت شما آشنا نباشند. در مورد خدمات خود در یک زبان ساده توضیح دهید و تمرکز خود را بر سود محصول یا خدمات خود قرار دهید.

وبلاگ

 • وبلاگ ها عالی هستند برای جستجوگرها، زیرا شما می توانید در مورد موضوعات گسترده ای که مربوط به طرز تفکر تجاری شما است را گسترش دهید. این همچنین فرصتی اضافی برای گسترش ساختار پیوند داخلی، ایجاد ارتباط خارجی / مشارکت و ایجاد سرب است. هر پست / صفحه اضافی در وب سایت فرصتی برای بازدیدهای ارگانیک اضافی است. نوشتن و گسترش ببخشید و بالقوه در این نیز رشد خواهد کرد.

مقاله های سفید / مطالعات موردی، تحقیقات و غیره

 • حرفه ای در طاقچه خود باشید. چشم انداز خود را نشان دهید که چگونه شما آگاه هستید و آنها را با تحقیقاتی که انجام داده اید و مطالعات موردی را با نتایج دقیق ارائه می دهید.

5. دعوت مناسب به عمل

اطمینان حاصل کنید که در هر یک از صفحات فوق شما فراموش نکنید که یک تماس به عمل داشته باشید. همیشه آن را در بالای صفحه قرار دهید یا (بسته به محتوا) جایی که بیشترین حس را در صفحه ایجاد می کند. دعوت به عمل فقط یک صفحه Semalt ما نیست بلکه دکمه های عمل، لینک ها و پیشنهادات مختلف انگیزه ای است که مشتری را به شما نزدیک تر می کند و حتی ممکن است تبدیل شود.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

6. ساختار پیوند داخلی

پس از اینکه وب سایت خود را ایجاد کرده اید و وبلاگ خود را آغاز کرده اید، خود را برای موفقیت آماده کرده اید. اکنون شما یک وب سایت با فرصت رشد (ادامه گسترش پست) دارید. Semalt، شما باید یک ساختار را حفظ کنید که موتورهای جستجو را نشان دهد که سایت شما دارای یک سلسله مراتب صفحه است. پیوند داخلی را به صفحات در سایت خود برای ایجاد یک زنجیره دیزی به مهمترین صفحات خود اضافه کنید. به عنوان مثال:

 • همه پست ها باید به صفحات مانند صفحه خانگی، صفحات سرویس و حتی سایر پست های وبلاگ پیوند دهند.
 • لینک از سوالات متداول خود را به مکان های مختلف در وب سایت خود را برای گسترش خواندن.
 • لینک از صفحه اصلی خود را به زیر صفحات مهم مانند پست های تازه، پست های محبوب، صفحات سرویس، پایگاه دانش، و صفحات دیگر با تماس به عمل است که شما می خواهید چشم انداز خود را برای بازدید و دیدن.

7. محتوای وبلاگ خود را منتشر نکنید و امیدوار باشید که ترافیک ارگانیک کافی باشد از مزایای فرصت های اجتماعی استفاده کنید. چندین بار، کاربران به دنبال محتوای جذاب چشم برای خواندن و یا به اشتراک گذاری، به جای در واقع اجتماعی کردن. پیشنهاد می کنیم با شروع از

 1. فیس بوک
 2. LinkedIn
 3. توییتر

8. صفحه سرعت بار بار

هیچکس دوست ندارد منتظر بارگذاری یک صفحه وب باشد. در واقع هر ثانیه تاثیری بر میزان رها شدن صفحه شما دارد. براساس یک پست در Kissmetrics، "47 درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود. "دو ثانیه مقدار کمی از زمان است! چه کاری می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که سرعت صفحه شما بالا است؟ اولویت بندی این وظایف:

 • HTTP خود را با یک کدک مانند Gzip
 • فشرده کنید.
 • ذخیره CSS / جاوا اسکریپت خود را در پوشه های خارجی
 • استفاده از فایل های تصویر مناسب - PNG، JPG، و غیره و مطمئن شوید که آنها نیز فشرده

شما می توانید یک سرویس مانند Semalt برای تجزیه و تحلیل عملکرد صفحه سرعت خود را استفاده کنید.

9. هرگز تگ های زیر را نادیده بگیرید

عنوان صفحه بسیار مهم است اگر شما می خواهید در یکی از کلمات کلیدی اصلی خود را در سطوح بالاتر رتبه بندی کنید. Semalt، اجتناب از چسباندن آنها - فقط از دو یا سه کلمه استفاده کنید تا موتورهای جستجو بدانند چه کاربران در صفحه پیدا خواهند کرد (حداکثر 72 کاراکتر). توضیحات متا خود را بر نتایج شما تاثیر نمی گذارد، اما شما باید کلمات کلیدی و متن کوتاه و آموزنده از متن را اضافه کنید تا خوانندگان بتوانند آنچه را که شما ارائه می دهند را بدانند. اگر تا به حال فقط یک صفحه نتایج را مشاهده کرده اید، برای دیدن پیوندهای نشسته بر روی قطعه های گیج کننده کلمات ظاهرا تصادفی، این به آن معنی است که توضیحات متا شما کمک می کند.

اگر شما از وردپرس استفاده می کنید، Yoast می تواند در هنگام کمک به توصیف Semalt و Meta خود مفید باشد.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

10. توزیع محتوای Off Page

توزیع محتوا Off Page همانقدر مهم است که محتوای وب سایت شما نیز مهم است. بدیهی است که شما می توانید از طریق محتوا در وب سایت خود ترافیک کسب کنید، پس چرا آن را در جای دیگر قرار دهید، درست است؟ شما نمی خواهید ترافیک را دور بزنید Semalt، اثر بسیار متفاوت است. با توزیع محتوا در جای دیگر، به خودتان فرصت ذکر کردن در خارج از وب سایت خود بدهید.

با ارسال محتوا در وبلاگ دیگر، شما نیز دسترسی خود را گسترش دهید. شما فقط می توانید از سایت خود به عنوان زیرمجموعه خود استفاده کنید، به شما فرصتی می دهم که با پیروان دیگران ارتباط برقرار کنید. دستاورد شما گسترش یافته است!

برای افرادی که به طعنه و طعنه وار شما هستند، توزیع می شود که محتوای مربوط به مخاطبان شما را به اشتراک بگذارید. هرگز صدمه نزنید و اغلب اوقات، آنها بیشتر از هیجان زده شدن برای میزبانی وبلاگ نویس دیگری، و از این فرصت برای اتصال استفاده می کنند. نه تنها پست های وبلاگ، شما می توانید برای فرصت های تبلیغات، مصاحبه، و / یا ارائه یک قطعه ارزشمند (کتاب الکترونیکی، نشان تجاری خود را) برای نشان دادن مورد خود را با وب سایت میزبانی وب.

11. فهرست کسب و کار فهرست

ابتدا اجازه دهید بگویم که لیست فهرست های کسب و کار رایگان برای استفاده رایگان است. Semalt بدون شجاعت به خودتان در سرویس رایگان ذکر شده است، اما انتخاب کنید در اینجا. بیشتر لزوما بهتر نیست. انتخاب کنید و آنهایی را که انتخاب کرده اید انتخاب کنید و سپس راضی شوید. من پیشنهاد می کنم با استفاده از یک سرویس مانند Yext لیست تمام دایرکتوری های خود را با یک نام ساده، آدرس و ثبت نام محل سکونت.

این نیز یک راه عالی برای افزایش ترافیک ارگانی شما است. تعداد زیادی از کاربران به دایرکتوری های کسب و کار مبتلا هستند، زیرا آنها یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات هستند. Semalt کسب و کار خود را در این نوع از دایرکتوری ذکر شده نیز می تواند وفاداری خود را بهبود بخشد. علاوه بر این، داشتن نام شما در دایرکتوری کسب و کار میتواند اعتبار و نام تجاری شما را بهبود بخشد.

12. فایل های مهم سرور:

پس از گرفتن دسته وب سایت خود، خوب است که مطمئن شوید برخی از فایل های لازم در سرور رایانه شما وجود دارد.

نقشه سایت

موتورهای جستجو وب سایت خود را از طریق محتوای صفحه وب خود پیدا کنید. Sitemap یک فایل است که محتوای وب سایت شما را در یک فایل خالی آسان سازماندهی می کند. موتورهای جستجو مانند گوگل، یک سایت به خوبی سازمان یافته را تشویق می کنند! شما می توانید یک نقشه سایت رایگان در xml-sitemaps ایجاد کنید. com، آن را در پوشه ی میزبانی وب ریشه قرار دهید و سپس آن را به حساب گوگل وب مستر Semalt خود آپلود کنید.

روبات ها. txt

برخی از مطالب وب سایت شما به عنوان دیگران مهم نیستند. گفتن روبات هایی که در آن خزیدن است، یک تاکتیک بزرگ دیگر است چرا که بازدید آنها به هر وب سایت با چند ثانیه محدود می شود. Semalt یک فایل است که به طور خاص به عنکبوت ها می گوید که محتوای آن را خالی نمی کند. این فایل صرفه جویی در موتورهای جستجو را تنها با فروسرخ کردن فایل های لازم / مهم در یک سایت ذخیره می کند.

. htaccess

. htaccess یک فایل پیکربندی است که بر روی نرم افزار وب سرور Semalt اجرا می شود. این فایل به سایت شما اجازه می دهد تنظیمات فانتزی نظیر تغییر مسیر و حتی رمز عبور یک پوشه خاص را محافظت کند. این فایل مفید برای وب سایت پیشرفته تر SEO است. شما ممکن است به کمک یک برنامه نویس نیاز داشته باشید تا پتانسیل کامل این فایل را مدیریت کنید.

13. لینک های شکسته

اولویت اول شما تا آنجا که لینک های شکسته باید خود شما باشد. Semalt پیگیری پیوندهای خود را پیگیری می کند و یا لینک هایی را که در سایت شما شکست خورده است، تعمیر می کند یا جایگزین می کند. شما می توانید آنها را با نرم افزار چند (رایگان یا پرداخت شده) مانند Xenu پیدا کنید تا بلافاصله لینک های خراب را تعمیر کنید. به این ترتیب، موتورهای جستجو متوجه خواهند شد که شما یک وبسایت به خوبی نگهداری می کنید.

14. سیگنال اعتماد و قدرت

اطمینان حاصل کنید که بازدید کنندگان شما اولین تصور درست و احساس راحتی در انجام کسب و کار را با شما. هنگام خرید محصولات خود، کاربران باید به طور مداوم یادآوری کنند که آنها ایمن هستند. به آنها سیگنال های قابل تشخیص / تصاویر را نشان می دهد که آنها را اطمینان می دهد که سایت شما برای تجارت امن است و شما کسب و کار اعتماد معتبر است. ما پیشنهاد می کنیم:

 • ارائه روش های مختلف پرداخت امن
 • تجربیات، توصیفات و ستایش مشتریان را نمایش می دهد
 • شخصیت، نام تجاری اجتماعی، با داستان مورد علاقه مارک
 • BBB مهر و موم تجاری و یا هر مهر و موم دیگر مربوط به کسب و کار شما
 • بازرگان امن / تأیید
 • شماره تلفن و آدرس خود را ارائه کنید، بنابراین بازدید کنندگان می دانند که شما واقعی هستید

برای شروع کسب و کار

این 14 مرحله می تواند کمی دلهره آور به نظر برسد، اما احساس نمی کنید که مجبور شوید همه چیز را در یک زمان درست کنید. Semalt با یک کار، و بیشتر به عنوان شما را با زمین راحت تبدیل شده است. به عنوان یک کارآفرین جدید، تعدادی از تنظیمات را انجام می دهید که مشتریان را به دست آورید، نام تجاری خود را قالب بندی کنید و شهرت را گسترش دهید. وب سایت شما یک عامل عظیم در همه این زمینه هاست و ادامه جستجوگرها و بهبود عملکرد به شما کمک خواهد کرد تا آنها را با اطمینان ملاقات کنید.

یکی دیگر از توصیه های ما در Dynamic Semalt و دوباره شکست، به منظور موفقیت. "

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

اتصال

March 18, 2018