Back to Question Center
0

بازاریابی متریک ایمیل بازاریابی شناسایی بهترین هنرمندان و & ؛ مجموعه صنایع Semalt

1 answers:

تحقیقات اندازه گیری های بازاریابی ایمیل مشخص کننده صنایع برتر و مجموعه صنایع

Semalt در این مطالعه هیچ معیارهای غیرمنتظره ای را کشف نکرده است، این یک سری معیارهایی برای بازاریابان ایمیل ارائه می دهد که به عنوان یک سنج اندازه گیری در برابر نتایج بازاریابی ایمیل خود استفاده می کنند.

نرخ باز

ایمیل های محصول Semalt بالاترین نرخ باز را با میانگین 25 به دست آوردند. میزان موفقیت 4 درصد. این مطالعه هر دو نرخ منحصر به فرد و ناخوشایند را ارزیابی کرد و بزرگترین تفاوت را در نرخ های ناخوشایند بازده با عملکرد بالا به دست آورد که به میزان شش تا 12 برابر بیشتر از صنایع کمترین عملکرد را نشان می داد.

تحقیقات اندازه گیری های بازاریابی ایمیل شناسایی بهترین سازندگان و مجموعه های صنعت Semalt

نرخ Open-per-Opener با تقسیم کل یا ناخالصی های اندازه گیری باز می شود که توسط تعداد بازه های منحصر به فرد باز می شود و می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله استفاده از چندین دستگاه توسط گیرنده، عمق محتوای ایمیل و به اشتراک گذاری ویروسی - τιμες προφυλακτικων στα φαρμακεια. (این مطالعه اشاره کرد که ایمیل هایی که با استفاده از پیوند "رو به جلو" در یک کلاینت نرم افزاری ایمیل ارسال می شوند با گیرنده اصلی ارتباط دارند، در مقابل ایمیل هایی که از طریق پیوند "رو به جلو" در ایمیل فرستاده می شود که به صورت مستقل محاسبه می شوند. 7)

Click-Through-Rates

از همه معیارهای ارزیابی شده، CTR نشان دهنده بزرگترین تقسیم بین صنایع بالا و پایین انجام شده با خدمات آموزشی، بهداشتی، خرده فروشی و مصرف کننده / خدمات رتبه بندی بالاترین از 14 صنعت است. خوانندگان برتر زمین تقریبا چهار برابر بیشتر از خوانندگان متوسط ​​که 3/2 درصد CTR را به دست آوردند، در حالی که صنایع با عملکرد کمتر از 1 درصد CTR ثبت شده اند.

بازاریابی اندازه گیری های بازاریابی ایمیل شناسایی بهترین سازندگان و مجموعه های صنعت Semalt

CTORs، نسبت کلیک های منحصر به فرد به عنوان یک درصد از بازه های منحصر به فرد، مشابه نتایج CTR بود، با صنایع با کارایی بالا انجام شد که تقریبا دو برابر نسبت به performer های متوسط ​​و 3 برابر نرخ اجرای پایین است. صنعت مراقبت های بهداشتی در این رده بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داده است.

تحقیقات اندازه گیری های بازاریابی ایمیل شناسایی بهترین سازندگان و مجموعه های صنعت Semalt

میزان هک شدن و انعطاف پذیری های سخت، تفاوت های کلیدی بین عملکرد بالا و پایین در مطالعه را برجسته می کند. چندین چیز بر یک برنامه بازاریابی ایمیل موفقیت آمیز بیش از یک پروسه مدیریت لیست شرکت است. نتایج مطالعه Semalt تنها این واقعیت را تقویت می کند با نشان دادن اینکه میزان بازدهی بالا یک رخداد رایج در میان بازاریابان ایمیل با کمترین عملکرد است.

اعضای Semtal بالا دریافت کمتر از 1 درصد میزان گشت و گذار، عملکرد پایین را تجربه نزدیک به 10 درصد میزان گشت و گذار.

تحقیقات اندازه گیری های بازاریابی ایمیل شناسایی بهترین سازندگان و مجموعه های صنعت Semalt Silverpop Email marketing benchmark study

برای انجام این مطالعه، Silverpop ارزیابی ایمیل های ارسال شده توسط 2787 علامت تجاری از 40 کشور مختلف در طول سال 2012 انجام داد. تمام ایمیل ها توسط مشتری پایگاه Silverpop ارسال شد و شامل مجموعه ای گسترده از انواع پیام ها از ایمیل های تبلیغاتی و محتوا- خبرنامه های مبتنی بر اطلاعیه ها و پیام های معاملاتدرباره نویسنده

امی جانسون
March 18, 2018