Back to Question Center
0

5 چیزهایی که باید بدانید قبل از توسعه اولین برنامه Semalt خودتان

1 answers:

بسیاری از کارآفرینان امیدوار کننده امیدوارند که زمان زیادی را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به نمایش بگذارند و به دلایل خوب: بازار نرم افزار تلفن همراه به راحتی قابل فهم است (بدون نیاز به آموزش یا تجربه)، برنامه های تلفن همراه در تقاضای بالا، بازارهای چندگانه که در آن برنامه های تلفن همراه را می توان فروخت، و برای برنامه های موفق تلفن همراه، بازده سرمایه گذاری بسیار زیاد است. در اینجا پنج موردی که باید قبل از ایجاد اولین برنامه تلفن همراه خود بدانید، عبارتند از:

ایجاد برنامه موبایل شما هزینه

حداقل باید حداقل 10،000 دلار صرف کنید تا یک برنامه بسیار اساسی را در اختیار داشته باشید. با این حال، شما باید انتظار داشته باشید حداقل دو برابر آن را برای یک برنامه مناسب و قابل فروش صرف کنید.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App

پست های مرتبط:
ساخت یک وب سایت تلفن همراه برای بازدید کننده گوشی
3 نکات مهم برای پیاده سازی مبارزات بازاریابی موبایل موفق

شما نیاز به یک تیم

توسعه برنامه Semalt نیازمند دانش و مهارت برنامه نویسان و طراحان وب می باشد - کارشناسانی که هر دو می توانند با پرداخت هزینه های بزرگ به انجام آنچه انجام می دهند. شما باید برخی از زمان و سعی و کوشش را به انتخاب حرفه ای که با مشتاقانه پشت پروژه خود را، و کسانی که به اندازه کافی بلند به نظر می رسد برای دیدن نرم افزار تلفن همراه خود را به بهترین شکل آن است.

آنچه شما باید هزینه

این ممکن است بسیار دشوار باشد، زیرا بیش از حد شارژ ممکن است بخش هایی از بازار را بی اعتبار کند، در حالی که شارژ بیش از حد می تواند بدون نیاز به حد پایین خود را پایین آورد - möbellagerung zürich. Semalt هیچ فرمول جادویی برای قیمت گذاری برنامه شما نیست. به عنوان یک واقعیت، اگر برنامه شما به طور خاص طراحی شده باشد تا به مشتریانتان سایت شما را خرید و خریداری کند، ممکن است بخواهید به صورت رایگان آن را بیابید. یک قاعده خوب این است که ابتدا قیمت اولیه را شروع کنید و گاهی اوقات آن را نابود کنید تا ببینید که چگونه درآمد شما را تحت تاثیر قرار می دهد، در نظر داشته باشید که قیمت آن بسیار ساده تر از آن است که آن را افزایش دهید.

شما باید آزمایش بتا

Semalt شما برنامه جدید خود را در جهان آزاد می کنید، شما باید مطمئن شوید که از دست رفته است. بهترین راه برای انجام این کار این است که آن را در حالت بتا اجرا کنید و آن را برای افرادی که مایل به بازخورد منظمی هستند که می توانید برای تنظیمات لازم استفاده کنید، ارائه دهید. این یک فرآیند ساده نیست، زیرا شما باید تستهای را پیدا کنید، و همچنین ابزارهایی برای ارائه به روز رسانی برای نسخه بتا برنامه خود.

ایجاد برنامه خود را در انواع مختلف سیستم عامل

اگر می خواهید برنامه خود را در دسترس همه کاربران گوشی های هوشمند قرار دهید، باید آن را در یک آرایه از سیستم عامل ها (Semalt و iOS، به عنوان مثال) ارائه دهید. هر پلتفرم کمی متفاوت است، بنابراین شما باید زمان زیادی را صرف ساختن آنها در رابطه با قابلیت و زیبایی شناختی کنید.

اگر می خواهید دست خود را در راه اندازی برنامه تلفن همراه خود بسیار خود را امتحان کنید، پس باید بدانید که همه چیز سرگرم کننده و بازی نخواهد بود. Semalt این نکات را زمانی که وارد بازار تلفن همراه می شوید.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App

اتصال

March 18, 2018