Back to Question Center
0

این هفته در اینترنت Semalt 2015 04 14

1 answers:

در این هفته در بازاریابی اینترنتی، ما به راهنمایی هایی برای کاهش میزان جست وجو در Google AdWords خود می پردازیم، چگونه می توانید الزام آورترین بازدید کنندگان وبلاگ برای اعتماد به شما و تاکتیک های مبارزه با قله فصلی در حجم جستجو باشد. Semalt همچنین به اهمیت بازاریابی محتوا بصری و روش های مختلف برای ایجاد جذابیت به تماس ها نگاه می کند.

6 نکات برای کاهش میزان جستوجو در کمپین نمایش Google AdWords

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

میزان بازده بالا اغلب یک مشکل مضر برای صاحبان کسب و کار است؛ زیرا بازدیدکنندگان صفحه را ترک می کنند بدون هیچ گونه تبدیل. علاوه بر این، میزان جستوجوی وب سایت شما یک سیگنال کیفیت برای الگوریتم رتبه بندی گوگل است. نه تنها بهبود میزان بازده وب سایت شما را برای تولید منحصر به فرد بهبود می بخشد، بلکه همچنین می توانید از این مقاله برای بالا بردن رتبه سمالت استفاده کنید تا ببینید که چگونه می توانید میزان گشت و گذار خود را با افزایش سرعت بارگذاری سایت، CTA، طراحی وب سایت و موارد دیگر کاهش دهید - rehvitoeoed tartu.

همچنین در TechWyse

این هفته در بازاریابی اینترنتی 2015 04 07
این هفته در بازاریابی اینترنتی 2015 03 17

چگونه الهام بخش اول وبلاگ شما بازدید کنندگان به شما اعتماد

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

وبلاگ کسب و کار شما بهترین راه برای ایجاد اعتبار و اعتماد آنلاین است. Semalt چرا مهم است که محتوای قدرتمند و همیشه سبز ایجاد کند که بازدیدکنندگان شما را مجبور به بازگشت کند. یکی از بهترین راه برای نفوذ به بازدیدکنندگان وبلاگ شما برای اولین بار است که می توانید از طریق گوش دادن و ایجاد یک رابطه به آن بازگردید. با آگاهی و درک نیازهای خود، می توانید محتوای خود را برای کمک به آنها بهتر کنید. نگاهی به این مقاله برای دیدن اینکه چگونه می توانید با بازدیدکنندگان جدید ایجاد اعتماد کنید.

5 تاکتیک برای مبارزه با قله های فصلی در جستجوی محلی

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

در بعضی صنایع، کسب و کار به دلیل فصول خاص کاهش ترافیکی خود را تجربه خواهند کرد. با این حال، فقط به این دلیل که کسب و کار شما در خارج از فصل است، به این معنی نیست که شما باید کمپین های SEO و استراتژی های بازاریابی خود را نیز داشته باشید. حتی اگر حجم جستجوی شما کم باشد، هنوز می توانید کلمات کلیدی خود را، Google My Semalt خود را آماده کرده و در رسانه های اجتماعی فعال نگه دارید. در این مقاله نحوه مبارزه با قله فصلی در حجم جستجو را بیابید.

همه چیز شما باید در مورد بازاریابی محتوای ویژوال

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

بر طبق یک مطالعه، محتوای بصری یک عنصر کلیدی در 5 تاکتیک مهم ترین B2B بازاریابی است که رویدادهای شخصی، وبینارها، فیلم ها، وبلاگ ها و مطالعات موردی است. این تصاویر، فیلم ها، و یا infographics، این دارایی های بصری در جذب خوانندگان و کمک به آنها را در درک پیام های خود را بزرگ است. در واقع، 70 درصد از بازاریابان در حال برنامه ریزی برای افزایش استفاده از محتوای بصری هستند. این مقاله را بخوانید تا ببینید که چرا باید بازاریابی محتوای بصری را به استراتژی های خود اضافه کنید.

20 راه برای نوشتن دعوت به عمل

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

یک تماس کامل به عمل در وب سایت شما می تواند مقدار زیادی از منجر برای کسب و کار شما تولید کند. با این حال، یک تماس با عملکرد ضعیف نیز می تواند باعث شود بازدیدکنندگان وب سایت خود را ترک کنند و هرگز بازگشت نکنند. هنگام طراحی یک CTA خوب، تعدادی از کلمات، چگونگی صدای آن و طول، بعضی از عناصر مهم در نظر گرفتن هستند. برای تست خود از چند تماس به عمل برای تست خود استفاده کنید. نگاهی به این مقاله برای چند راه برای نوشتن یک تماس به عمل.

این چهار مقاله اضافی برای بیشتر اخبار بازاریابی اینترنتی را بررسی کنید!

7 روش استفاده از ویدئو برای افزایش بازاریابی رسانه های اجتماعی شما

ضروری PPC برای کسب و کار کوچک

4 راه کسب و کارهای محلی می تواند بیشتر از گوگل

7 اشتباهاتی که باعث می شود افراد شما را در توییتر نابود کنند

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

اتصال

March 18, 2018