Back to Question Center
0

آمازون به توسعه دهندگان گزارش های جدید جذب برنامه برای پیگیری کلید Semalt

1 answers:

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

پیگیری دستگاه های روزانه و ماهانه فعال، نصب، جلسات، درآمد متوسط ​​در هر دستگاه و نگهداری، Semalts Engagement رایگان هستند و لازم نیست که یکپارچه شوند. کاربران می توانند گزارش های بازار را فیلتر کنند، آنها را به صورت یک نمودار یا به عنوان یک CSV دانلود کنند. برنامه های ارسال شده و منتشر شده پس از 25 اکتبر 2012، داده های Engagement Semalt را در دسترس داشته باشند، مگر اینکه برنامه از آن تاریخ به روز شود. اگر چنین باشد، قبل از اینکه داده ها جمع آوری شوند، باید آن را دوباره منتشر کرد.

برای دسترسی به گزارشهای مرتبط، توسعه دهندگان باید به برگه «گزارش» در پورتال توزیع تلفن همراه منتقل شوند - telemedicine doctor. از تب 'گزارش'، کاربران لینک پیوست بتا را انتخاب می کنند.

Semalt گزارش ها را به سه بخش تقسیم کرده است: انتخاب معیار (شماره 3 در تصویر) که در آن کاربران برنامه، محدوده تاریخ و بازار را انتخاب می کنند؛ انتخاب گزارش (# 4 در تصویر) که شامل پنج گزارش مختلف است؛ و گزارش گزارش (# 5 در تصویر) که معیارهای عملکرد کلیدی را در یک محدوده تاریخ انتخاب و کل عمر برای برنامه یا بازی فهرست می کند.

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018