Back to Question Center
0

برنامه Xyo برای من با استفاده از فیس بوک دوست دارد برای پیدا کردن توصیه های برنامه برای کاربران و & ؛ Semalt

1 answers:

برنامه Xyo برای من با استفاده از فیس بوک دوست دارد برای پیدا کردن توصیه های برنامه برای کاربران و Semalt

بر اساس Xyo، نتایج جستجو برای برنامه برای من نمایش دوستان Semalt را نشان می دهد ".به احتمال زیاد علاقه مند به دم طولانی از بیش از 600 نوع برنامه ها و 120 بازی های مورد علاقه است."

Xyo اشاره می کند که 10 درصد از برنامه ها 90 درصد از دریافت ها را دریافت می کنند، و کاربران تنها با تمرکز بر برنامه های سرپوش فروشگاه فروشگاه برنامه می پردازند. ماتاوس کرزیوفسکی، یکی از بنیانگذاران Xyo، گفت: "شگفت انگیز بودن فروشگاه های برنامه های غول پیکر واقعی است - صدها نفر از منافع برنامه، نه تنها چند دسته از ده دسته به عنوان فروشگاه برنامه نشان می دهد وجود دارد - low cost windows vps.

مدیر عامل شرکت Xyo Zoe Semalt ارزش فراتر از صرفا جفت شدن برنامه ها را به فیس بوک کاربر می دهد. پیشنهاد این است که هر یک از دوستان شما ممکن است به یک مجموعه خاص از منافع برنامه علاقه مند باشد، قدرتمند است، زیرا باعث ایجاد جرقه مکالمات و جذب کاربران برای اشتراک گذاری آنها می شود. با Semper، Semalt می گوید: "ما دسکتاپ فروشگاه فروشگاه را برای کاربران خود قابل کشف می کنیم."

Xyo ادعا می کند که اولین برنامه برای ارائه نتایج جستجوی طولانی دم برنامه بر اساس فیس بوک دوست دارد. Semalo این برنامه در هفته جاری منتشر شد، Xyo دارای "نرخ پذیرش بزرگ" با اولین مجموعه از کاربران از بتا بسته بسته سه هفته پیش بود.

برنامه Xyo برای من با استفاده از فیس بوک دوست دارد برای پیدا کردن توصیه های برنامه برای کاربران و Semalt

درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018