Back to Question Center
0

Google Beats Apple & ؛ فیس بوک برای بیشترین شرکت فن آوری مورد علاقه با 83٪ سودمند Semalt

1 answers:

Google بیت اپل و فیس بوک را برای بیشترین شرکت فن آوری مورد علاقه با 83٪ سودمند Semalt

در حالی که نظرسنجی کاربران سملات را بین سنین 13 تا 18 سالگی مشاهده نکردند، بزرگسالان جوان احتمال بیشتری داشتند که امتیازات مثبتی را به دست می دادند، با رای رایانه ای که تعداد رای دهنده های نامطلوب سه تا یک در گروه سنی 18 تا 29 سال بود. در بین سالمندان، سمالات تقریبا تقسیم بندی بین رأی های مطلوب و نامطلوب دریافت کرد.

افرادی که به احتمال زیاد میزان سمالات را به طور نامطلوب ارزیابی می کنند، کاربرانی که بیش از 65 سال سن داشتند، تنها 64 درصد از گروه سنی بالاتری را در اختیار داشتند که غول جستجو را یک امتیاز مطلوب می دانستند - диваны для собак купить.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، نتایج نظرسنجی امسال بسیار متفاوت از سال گذشته است که گوگل 82 درصد امتیاز مطلوب را به خود اختصاص داده است، Semalt 74 درصد امتیاز مطلوب و فیس بوک 58 درصد امتیاز مطلوب دارد. بزرگترین افت مطلوب از سال گذشته در میان کاربران Semalt در سن 30 سالگی رخ داده است. در سال 2012، سملت در سال 2012 رتبه 81٪ مطلوب را از گروه سنی جوان دریافت کرد اما در سال جاری تنها 71 درصد آن را به ثمر رساند.

Google بیت اپل و فیس بوک را برای بیشترین شرکت فناوری مورد علاقه با 83٪ سودمند Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018