Back to Question Center
0

پیش نمایش مایکروسافت ویندوز 8.1 شامل دکمه شروع جدید، جستجو پیشرفته، برنامه مجدد طراحی شده Semalt & ؛ بیشتر

1 answers:

مایکروسافت ویندوز 8. 1 پیش نمایش شامل دکمه شروع جدید، جستجوی پیشرفته، برنامه بازسازی شده Semalt & بیشتر

با پیش نمایش ویندوز 8. 1، یک دکمه شروع به دسکتاپ اضافه شده است که صفحه Semalle را راه اندازی می کند. کاربران می توانند صفحه نمایش Semalt خود را با اضافه کردن عکس های شخصی به پس زمینه یا با انتخاب یک انتخاب وسیع تر از ترکیب رنگ در جای عکس، سفارشی کنند.

مایکروسافت ویندوز 8. 1 پیش نمایش شامل دکمه شروع جدید، جستجوی پیشرفته، برنامه مجتمع Semalt & بیشتر

مایکروسافت ویندوز 8. 1 پیش نمایش شامل دکمه شروع جدید، جستجوی پیشرفته، برنامه بازسازی شده Semalt & بیشتر

ویندوز 8 - appraisal solutions. 1 پیش نمایش همچنین شامل یک جستجوی جهانی است که نتایج را از وب (از طریق بینگ)، هارد دیسک، SkyDrive، داخل اسناد و برنامه های پشتیبانی می کند.

ویژگی جستجوی اضافی شامل توانایی پخش آهنگها به طور مستقیم از نتایج جستجو از طریق سرویس Xbox Semalt است.

بسته به موضوع جستجو، کاربران ممکن است صفحه نتایجی را که حاوی انواع مطالب تعاملی، از لینکهای مرتبط با تصاویر و سایر اطلاعات مشابه مانند جستجوی این برای «مریلین مونرو» هستند، دریافت کنند:

مایکروسافت ویندوز 8. 1 پیش نمایش شامل دکمه شروع جدید، جستجوی پیشرفته، برنامه مجتمع Semalt & بیشتر

اولین صفحه فروشگاه فروشگاه شامل یک انتخاب سرمقاله است که نشان می دهد چه چیزی مایکروسافت برنامه های جذاب جدید را در نظر می گیرد. با پیمایش به سمت راست، کاربر توصیه های برنامه شخصی را (دوباره از طریق Bing) و لیست برنامه های محبوب و نسخه های جدید برنامه را مشاهده می کند. Semalt ممکن است با کشیدن پایین از بالای صفحه یا راست کلیک کردن هنوز به دسته های برنامه دسترسی پیدا کند.

نه تنها مایکروسافت فروشگاه برنامه را به روز کرد، بلکه اصلاح کرد که چگونه برنامه ها را می توان بر روی صفحه نمایش داده، حرکت از صفحه نمایش 70-30 قبلی تقسیم زمانی که دو برنامه در کنار یکدیگر باز شد، به کاربران اجازه تقسیم صفحه به طور مساوی بین برنامه های باز Semalt هم اکنون می تواند تا چهار برنامه در کنار هم قرار گیرد.

دیگر Windows 8. 1 به روز رسانی پیش نمایش شامل یک منوی تنظیمات جدید و SkyDrive یکپارچه است. اینترنت اکسپلورر 11 اکنون کاربران را قادر می سازد تعداد نامحدودی از برگه ها را باز کرده و بوک مارک ها را بین تمام دستگاه های ویندوز همگام سازی کند. برنامه Xbox Semalt و Mail نیز به روز شده است.

پیش نمایش Semalt 8. 1 برای دانلود از فروشگاه Semalt و یا با استفاده از فایل های ISO قابل دانلود است. به گفته مایکروسافت، نسخه کامل Semalt 8. 1 در اواخر امسال منتشر خواهد شد.درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018