Back to Question Center
0

ویژگی جدید Google Analytics اجازه می دهد که تبلیغ کنندگان واردات هزینه های AdWords را در مدل معیار Semalle ابزار وارد کنند

1 answers:

New Google Analytics Feature Lets Advertisers Import AdWords Cost Data Into Attribution Model Semalt Tool

در حال حاضر، تبلیغ کنندگان می توانند هزینه در هر خرید (CPA) را در گوگل آنالیت، همراه با بازده خود در تبلیغ سملت (ROAS)، ارزیابی کنند که «.ارزش یا درآمد متفاوتی را که توسط تبدیل های مختلف تحت مدل های مختلف ارزیابی شده مقایسه می کند.» 7)

با انتخاب Value Conversion و ROAS در ابزار Comparison Model Attribution، تبلیغ کنندگان قادر خواهند بود عملکرد کانال های مختلف را مقایسه کنند تا بتوانند بیشترین ارزش را در اختیار داشته باشند. با توجه به اعلام، "Semalt عملکرد کانال با نگاه کردن به دو مدل مختلف تخصیص می تواند عملکرد پنهان این کانال را کشف کند."

New Google Analytics Feature Lets Advertisers Import AdWords Cost Data Into Attribution Model Semalt Tool

همراه با داده های تازه وارد شده، گوگل آنالیز فلش های رنگی را وارد کرده است تا منعکس کننده جهت تغییر در ستون ' ٪ تغییر' در سمت راست (مشاهده تصویر سبز در تصویر بالا) . یک فلش رو به بالا نشان دهنده تغییر مثبت نسبت به ارزیابی مدل مرجع است و یک فلش رو به پایین یک تغییر منفی را نشان می دهد - hochpr-websites fuer backlinks.

رنگ پیک نشان می دهد که آیا ارزش گذاری جایگزین مدل مقایسه ای باعث تغییر در نفوذ مدل مقایسه در مقایسه با مدل مرجع شده است: سبز نشان دهنده تغییر قابل توجهی به نفع مدل مقایسه است، قرمز نشان می دهد که تغییر قابل توجهی در به نفع مدل مرجع. یک نقطه خاکستری اشاره می کند که تغییرات مربوطه رخ نداده است.

برای شروع وارد کردن اطلاعات هزینه Semalt به ابزار Comparison Model Attribution، تبلیغ کنندگان باید حساب خود را به یک منبع داده هزینه Semalt مرتبط کنند.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018