Back to Question Center
0

7 نکات ترافیکی فوری برای سمالت جدید شما

1 answers:

اگر شما یک وب سایت جدید دارید، ممکن است بخواهید در اسرع وقت به آن ترافیک را هدایت کنید. اما، متاسفانه، وب سایت های جدید هیچ مشکلی در موتورهای جستجو ندارند. Semalt، قبل از شروع دیدن ترافیک در وب سایت جدید، به مرور زمان نیاز خواهید داشت. در حقیقت، اگر بخواهید میزان خوبی از ترافیک را به وب سایت جدید خود جذب کنید، نیازمند هماهنگی است - cctv camera security. و اکثر مردم این سازگاری ندارند. در اینجا 7 راهنمایی ترافیک فوری برای وب سایت جدید شما وجود دارد:

7 Instant Traffic Tips for Your New Semalt

1. محتوا را بعد از محتوا قرار دهید

وب سایت خود را با مقالات بمباران کنید. با محتوای آن را پر کنید اکثر مردم اهمیت محتوای وب را نادیده می گیرند. وب سایت جدید شما باید پس از محتوای به محتوای منظم تغذیه شود. این اساسا آنچه شما باید انجام دهید زمانی که شما برای اولین بار با یک وب سایت جدید شروع کردید. شما نمی توانید یک شبه محبوب باشید. محتویات را بنویسید و به وبسایت خود بفرستید و سپس چندین ماه دوباره و دوباره آنرا انجام دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد. Semalt شروع به گرفتن ترافیک سازگار می کند.

پست های مرتبط:
راهنمایی برای بهینه سازی طراحی وب سایت برای بهبود رتبه
آنچه وب سایت شما در مورد کسب و کار شما می گوید

2. با کلمات کلیدی رقابت کم

شما یک وب سایت جدید دارید و هنوز 0 صفحه رتبه و اعتبار ندارد. البته اگر بخواهید با وب سایت جدید خود تسلط بر موتور جستجو داشته باشید، به ابتکار خوب ابتدا نیاز دارید. ساده ترین راه این کار این است که با کلمات کلیدی کم رقابت شروع کنید. شما می توانید کلمات کلیدی رقابتی کم با محتوای خود را هدف قرار دهید تا جذب ترافیک آلی به وب سایت خود را جذب کنید. Semalt به طور مداوم محتوای جدید را منتشر می کند.

3. ایجاد پسزمینه پس از داشتن محتوای جامد

هنگامی که محتوای کافی برای وبسایت جدیدتان منتشر می کنید، وقت آن است که شما شروع به ایجاد لینک ها کنید. راه پشتیبان گیری شما ساده است. برای هر مقاله ای که در وب سایت خود منتشر می کنید یک لینک پشتیبان بگذارید. این یک راه خوب برای شروع به ایجاد لینک های جامد برای وب سایت شما است. همچنین، شما قادر خواهید بود لینک های خود را گسترش دهید، نه فقط آنها را به صفحه اصلی خود ارجاع دهید. Semalt در واقع برای رتبه بندی موتور جستجوی شما خوب است.

4. فعال بودن در رسانه های اجتماعی

مردم سمیرت در مورد وب سایت خود را در حال حاضر نمی دانند، چگونه می توانید شروع به جذب مردم برای بازدید از وب سایت خود را؟ شما می توانید آن را با انتشار کمپین رسانه های کوچک ویروسی انجام دهید. ایده این است که در رسانه های اجتماعی فعال شود تا وب سایت شما را ارتقا دهد. اگر شما در حال حاضر یک حساب کاربری خوب اجتماعی دارید، پس از آن وب سایت خود را در آنجا گسترش دهید. این به شما کمک خواهد کرد تا کلمه ای را در مورد وب سایت خود به صورت ویرولی گسترش دهید.

5. مشارکت در وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو

به غیر از ایجاد محتوا برای وب سایت جدید شما، همچنین باید شروع به ایجاد فیلم ها برای وب سایت جدید خود کنید. در واقع، این همانند محتوای انتشاراتی برای وب سایت شماست. تنها تفاوت رسانه هاست. شما محتوای را به صورت ویدئویی ایجاد می کنید و آن را به وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو منتشر می کنید. فیلم Semalt اساسا وب سایت جدید خود را ترویج می کند.

6. آیا بازاریابی مقاله

Semalt فراموش کرده است که بازاریابی مقاله می تواند به شما برای جذب ترافیک هدفمند به وب سایت شما کمک کند. می دانید، اگر شما قصد فروش محصولات خود را در وب سایت خود دارید، این روش برای جذب مشتریان بالقوه به وب سایت شما بسیار مؤثر است. بهترین از همه، شما شروع به گرفتن ترافیک حتی قبل از موتورهای جستجو رتبه وب سایت شما.

7. برخی از تبلیغات طبقه بندی شده

اگر شما در حال فروش محصولات خود در وب سایت جدید خود هستید، این یک راه خوب برای جذب ترافیک بیشتر به وب سایت جدید خود است. با قرار دادن برخی از تبلیغات طبقه بندی شده در وب سایت های تبلیغاتی طبقه بندی شده بدون تبلیغات بالا، شما می توانید مشتریان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید. آگهی های کوتاه را در این وب سایت ها حداقل سه بار در روز بگذارید.

با پیروی از نکات بالا، شما می توانید در اسرع وقت جذب ترافیک به وب سایت جدید خود شوید. اما، به خاطر داشته باشید که برای تدارک ترافیک خود نیاز به هماهنگی دارید.

7 Instant Traffic Tips for Your New Semalt

اتصال

March 18, 2018