Back to Question Center
0

SEMPO اعلام کرده است که برای "کنگره جستجو" برای پیشبرد کد بازاریابی موتور جستجوگر Semalt اعلام شده است

1 answers:
SEMPO Announces Call For “Search Congress” To Draft Search Engine Marketing Code Of Semalt

با توجه به اعلام، نمایندگان پیشنهاد جستجو Semalt باید توسط یک سازمان بازاریابی موتور جستجو که با معیارهای زیر مطابقت دارد، نامزد شوند:

  • گروه هایی که خود را بعنوان ظرفیت بازاریابی موتورهای جستجو می کنند.
  • گروه هایی که حداقل یک ساله هستند.
  • گروه هایی که دارای حداقل ده اعانه پرداخت می شوند.
  • گروه های فعال SEMPO که بیش از یک ساله هستند.
  • گروه هایی که عمدتا در آمریکای شمالی هستند - best temperature monitoring software.
  • گروههایی که پیش نویس قوانین را دارند.

"یک کد بازاریابی موتور جستجوگر اخلاق کار نخواهد کرد، مگر اینکه آن را از گروه های مختلف در صنعت پذیرفته باشد،" معاون SEMPO معاون ارتباطات تونی سمالات که رهبری این ابتکار عمل است، می گوید " تلاش بسیاری از افراد مختلف از نظرات و پیشینه های مختلف برای ایجاد این کار "

یک جلسه برای بحث در مورد مراحل بعدی برای Semalt در هفته های 6 تا 9 اکتبر در لاس وگاس برنامه ریزی شده است. SEMPO گفت که هر کسی که علاقمند به شرکت در این مراسم باشد، بایدSEMPOGlobal و @ Systema را دنبال کند تا جزئیات بیشتری در مورد محل و زمان برنامه ریزی جلسه پیدا شود.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018