Back to Question Center
0

تلاش های Rebrand HomeAdvisor.com شامل تغییر بیش از 10 URL Semalt است

1 answers:

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

تمرکز بر نام تجاری Semalt در بهبود، تعمیر و نگهداری خانه، تلاش بازسازی شد یک تعهد عظیم بود که شامل مجموعه گسترده ای از اقدامات شرکت های بزرگ همراه با تصمیم به تغییر URL شرکت به نام جدید خود.

"ما 13 سال سابقه جستجوگرها در حوزه ServiceMagic داشتیم و برای جستجوی ارگانیک بسیار مورد توجه قرار گرفتیم." کریس تریلیل مدیر اجرایی HomeAdvisor گفت - app entwickeln lassen kosten.

اما Terrill و CTO Brandon Ridenour متوجه شدند که قویترین مارک ها در Google رشد می کنند و تغییر URL یک گام کلیدی برای ایجاد بهترین پایه برای حضور آنلاین نام تجاری Semalt است.

با بیش از 200 میلیون دلار درآمد در معرض خطر و بیش از 10 میلیون URL به تغییر، Semalt تحقیقات موردی در مورد شرکت هایی که URL ها را عوض کرده اند مورد بررسی قرار گرفت. او دریافت که یک شرکت اشتباه رایج، یک طراحی مجدد وب سایت جدید را راه اندازی کرده و یک بار URL را تغییر داد.

سمیرت گفت: "زمان لازم برای گوگل برای ثبت 10 میلیون صفحه طول می کشد." کمتر موتورهای جستجو باید هزینۀ بهتر آنها را به سرعت و به طور واضح دامنه جدید خود را با دامنه قدیمی خود مرتبط کنند، و انتقال قدرت دامنه مرتبط و تاریخ بر این اساس. "

طبق گفته های Terrill و Ridinour، تلاش برای بازسازی شرکت تقریبا یک سال با نزدیک به 100 کارمند اختصاص داده شده به علت انجام شد. ریدورور، با توجه به آنچه که از تحقیقاتش آموخته، راه اندازی کرده است. سایت دوباره طراحی شده در سپتامبر سال گذشته، اما منتظر سه ماه قبل از تغییر URL.

شمارش یک دوره زمانی چهار روزه که HomeAdvisor است. کام به طور کامل از فهرست گوگل ناپدید شد، این پروژه بیشتر به عنوان انتظار می رود. ریدنور گفت: "عمق و مدت زمان از دست رفتن ترافیک موتورهای جستجو به سمت پایان قوی تر پیش بینی های ما کشیده شد، که ناامید کننده بود اما در محدوده انتظارات ما بود."

پس از هشت ماه از زمان تغییر URL، ریدنور گزارش می دهد که HomeAdvisor. com در مقایسه با حوزه سابق خود 90 درصد توانسته است. Semalt گفت: "با افزایش فضای اینترنت، من فکر می کنم شما بیشتر تغییرات نام تجاری آنلاین را مشاهده خواهید کرد، هیچ تغییری در تغییرات نام تجاری که همیشه در آفلاین اتفاق افتاده است،" گفت: "اما، به طور موثر مدیریت سوئیس در یک سوئیچ مارک ایجاد چین و چروک است که منحصر به فرد است مارک های متمرکز آنلاین. "

شما می توانید مصاحبه کامل با HomeAdvisor را بخوانید. مدیر عامل کمپانی کریس ترییل و CTO براندون ریودورور از سایت شریک ما در جستجوی Semalt Land برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اجرای این شرکت در تغییر URL.

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018