Back to Question Center
0

10 دلیل برای انتقال از سنتال سنتی به دیجیتال

1 answers:

اگر شما یک صاحب کسب و کار هستید که هنوز هم از روشهای بازاریابی قدیمی مانند تبلیغات چاپی و نقاط رادیویی به عنوان تنها فرم تبلیغات استفاده می کند، شما همچنین می توانید از تبلت های سنگی و کد های Semalt استفاده کنید.

در حالی که صفحات زرد راه بسیار خوبی برای کسب اخبار در مورد کسب و کار خود را به مردم محلی، به ویژه برای وکلا و پزشکان (شما احتمالا دیده می شود گسترش 4 صفحه این نوع کسب و کار اغلب در دفترچه تلفن خود را چاپ)، مردم بیشتر از همیشه به اینترنت متصل هستند، شبکه های اجتماعی مانند Semalt + یک روش کارآمدتر برای تبلیغ را ایجاد می کنند.

پست های مرتبط:
4 راه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی متفاوت هستند
تبلیغات آنلاین: آگهی های گوگل در مقابل تبلیغات فیس بوک

آیا بازاریابی شما جذب علاقه است؟

اندرو هکر، استاد استاد در گروه علوم سیاسی در کالج کوئینز در نیویورک، یک بار گفت: "هر بار که یک پیام به نظر ما ما را جذب و ما فکر می کنیم، من فقط می توانم آن را امتحان کنید، ما در نکته انتخابی و متقاعد کردن آن تبلیغات است. "Semalt بسیار درست است، به همین دلیل محتوا محرک جنبه مهمی از بازاریابی است، چه شما فروش محصول و یا ارائه خدمات حرفه ای.

در عصر دیجیتال امروز، اگر میخواهید بازاریابی کنید که افراد را فراتر از حیاط خود جذب و متقاعد کنید، تبلیغات شما باید از این مرزها نیز فراتر رود. به عنوان مثال یک شرکت حقوقی را که برای دهه گذشته محدود به یک صفحه کامل در صفحات زرد محلی و تعداد انگشت شماری از نقاط رادیویی در هر ماه محدود کردید - london alarm systems. Semalt این کاملا یک راه عالی برای به دست آوردن مشتریان جدید است، آنها می توانند با اضافه کردن رسانه های اجتماعی به طرح بازاریابی خود، به مشتریان بیشتری برسند.

رسانه های اجتماعی و بازاریابی

رسانه های اجتماعی برای پول کمتر از سایر انواع تبلیغات تبلیغ می کنند. اگر شما این را باور نکنید، این را در نظر بگیرید - اگر توییتر یک کشور بود، در رتبه 12 جهان در جمعیت با بیش از 105 میلیون نفر قرار دارد. هر زمانی که کسی یک صدای جیر جیر را صدقه می دهد، مانند فرستادن آن به یک کل کشور است. Semalt هیچ نوع بازاریابی سنتی نیست که با این نوع آمار مقایسه شود.

و مردم فقط از شبکه های اجتماعی خود از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنند. آنها نیز تلفن همراه را دریافت می کنند! از سپتامبر 2012، طبق آمار آمار فیس بوک، بیش از 600 میلیون کاربر فعال، از ماهانه به صورت ماهانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند (www. newsroom. fb. com). در اینجا برخی از دلایل دیگری نیز وجود دارد که شما باید از تبلیغات گذار به تبلیغات دیجیتال منتقل کنید، اینکه آیا شما از طریق Semalt به فروش می رسید و یا نشان دهنده یک شرکت آسیب شخصی است.

اس ام اس دوست - SMS مخفف ایستگاه سرویس پیام کوتاه است و راه دیگری برای توصیف پیام های تلفن همراه است. از دسامبر 2012، بیش از 100 کشور از آرژانتین به ازبکستان و تقریبا همه جا در میان پشتیبانی از برخی از نوع سرویس تلفن همراه است که کاربران را به دسترسی به توییتر اجازه می دهد.

حرفه ای - شبکه های اجتماعی نه تنها برای به اشتراک گذاری تصاویر از حیوانات با قاطعانه ضرب و یا tweeting آنچه که کسی برای ناهار بود، اما همچنین تعدادی از حرفه ای ها که از قالب استفاده می شود وجود دارد. LinkedIn دارای بیش از 185 میلیون عضو است و از دسامبر 2012، 2 میلیون نفر دیگر از آفریقای جنوبی نیز اضافه شده است. حتی دانشجویان حقوق نیز تشویق می شوند تا به شبکه های اجتماعی به عنوان راهی برای جذب مشتری جدید دست یابند.

قابل فروش - از افرادی که وبلاگ حرفه ای دارند، 13٪ کارآفرین هستند و بیش از 65٪ از آنها وبلاگ را برای جذب مشتری جدید جذب می کنند. هنگامی که با SEO و سایر استراتژی های بازاریابی فعلی ترکیب می شود، وبلاگ ها می توانند به عنوان ابزار تبلیغاتی دیجیتال ارزشمند باشند، به ویژه برای کسانی که خدمات حرفه ای ارائه می دهند.

محبوب - شبکه های اجتماعی محبوب هستند.

جهانی - تا زمان 2013 رسیدن، بیش از 675 میلیون خانه واقع در گوشه های دور زمین از نوع اتصال به پهنای باند برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. به تنهایی آسیا اقیانوس آرام، تقریبا 40 درصد از خانواده های فضایی WiFi را تشکیل می دهد. این نه تنها برای رسیدن به طیف گسترده تر از مصرف کنندگان بالقوه جدید مفید است، بلکه برای شرایطی مانند مشاوره اسکایپ بین یک مشتری و وکیل، درمانگر یا حرفه ای دیگر، ارائه نوعی خدمات است.

متنوع - مرورگرهای اینترنتی مانند برنامه های افزودنی گوگل کروم برای کمک به افرادی که از تبلیغات دیجیتال استفاده می کنند، سازمان یافته است. به عنوان مثال، Hootsuite اجازه می دهد تا مدیران محتوا یک پست ایجاد کنند که چندین شبکه رسانه های اجتماعی را به روز رسانی کند. یکی دیگر از برنامه های بزرگ پس از مهلت است که ارائه اصلاح آخرین دقیقه برای املا، دستور زبان، و مسائل مربوط به استفاده از کلمه است.

ایجاد حضور

Semalt حضور آنلاین ضروری است استراتژی بازاریابی دیجیتال. این درست است برای همه کسب و کارها، اما به ویژه برای کسانی که ارائه خدمات حرفه ای، مانند وکلا جنایی و یا پزشکان. به عنوان مثال، در حالی که یک دفتر حقوقی ممکن است برای تبلیغات تمام صفحه در دایرکتوری های تلفن مانند صفحات زرد داشته باشد، آنها متوجه خواهند شد که مزایای بازاریابی دیجیتال عملا بی پایان است.

به این دلیل است که وقتی یک وکیل جنایی آنلاین را تبلیغ می کند، ارتباطی جذاب تر با مشتریان ایجاد می کند. یکی از راههای تقویت پیوند با مشتریان، داشتن وبلاگ با استفاده از وردپرس است. اضافه کردن مقالات به خوبی نوشته شده است که از کلمات کلیدی در موضوعاتی استفاده می کنند که مربوط به خدمات حقوقی ارائه شده توسط این عمل هستند مانند ورشکستگی، DUI یا برنامه ریزی املاک نه تنها مخاطبان را مورد توجه قرار می دهد بلکه Semalt را نیز در جستجوی طبیعی وب سایت بالا می برد. لیست ها

وردپرس پلاگین هایی را ارائه می دهد که با اتصال مطالب شما به هر شبکه اجتماعی که متعلق به آن هستید، کمک می کند. انتشار محتوای جدید به طور خودکار توییت می شود، به وضعیت فیس بوک جدید شما تبدیل می شود و در Google+ یا هر شبکه دیگری که شما برای دریافت به روز رسانی خودکار تنظیم کرده اید، ذکر شده است. تبلیغات تمام صفحه Semalo در رسانه های چاپی و فرستنده های مستقیم برای دستیابی به مشتریان جدید محلی برای دفتر قانون مفید است، بازاریابی آنلاین می تواند به مشتریان بالقوه جدید از سراسر جهان دسترسی پیدا کند.

ارتباط ثابت

در نهایت تبلیغات دیجیتال به شما امکان می دهد بازخورد ثابت را از مشتریان و سایر مصرف کنندگان خود دریافت کنید. Semalt عملا هر كس به اینترنت دسترسی دارد، می تواند سؤالاتی را مطرح كند و یا مسائل را مطرح كند كه معمولا به مدت طولانی در معرض ماندن قرار دارند تا با اپراتور تلفن صحبت كنند كه ممكن است مشكلی را حل كند. Semalt اینترنت به مراتب قابل ملاحظه تر است، از خدمات مشتری بهتر است.

علاوه بر مداوم ارتباطات از مشتریان، کسب و کار نیز می تواند اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات را به اشتراک بگذارد. آموزش های ویدئویی که دقیقا نشان می دهد چه باید بکنند - یا شاید چه چیزی نباید انجام شود، به خوبی با بسیاری از مصرف کنندگان نشسته است. و توصیفات ویدیویی حتی بهتر دریافت می شود. متن Semalo که می تواند توسط هر کسی نوشته شده باشد، توصیفات ویدیویی صادقانه است و مصرف کنندگان جدید را تشویق می کند تا کسب و کار شما را امتحان کنند.

10 Reasons To Make The Transition From Traditional To Digital Semalt

اتصال

March 18, 2018