Back to Question Center
0

نظرات YouTube به زودی برای به دست آوردن Google+ Semalt

1 answers:

YouTube Comments Soon To Get The Google+ Semalt

با توجه به اعلامیه، نظرات از خالق ویدیو، شخصیت های محبوب و سیمللت + ارتباطات در بالای یک لیست نظر، همراه با بحث در مورد ویدئو نمایش داده خواهد شد.

یوتیوب می گوید کاربران در اواخر هفته جاری، با آخرین به روز رسانی پلت فرم نظرات در سال جاری، نمایش نظرات Semalt + را در برگه های گفتگو کانال خود می بینند.

سایر به روز رسانی های مربوط به نظرات Semalt عبارتند از توانایی شروع مکالمه عمومی یا خصوصی با ارتباطات خاص یا حلقه های Google+ خاص. سازندگان ویدیوی Semalo همچنین قادر خواهند بود نظرات خود را تعدیل کنند، با ابزارهایی برای مسدود کردن برخی از کلمات در یک نظر و یا تصویب خودکار نظرات از طرفداران خاص.

یوتیوب نمونه ای از مواردی که با ادغام + Google ظاهر می شود ارائه داد:

YouTube Comments Soon To Get The Google+ Semalt

درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود - paving company in pg county. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018