Back to Question Center
0

گتی ایماژ قرارداد را برای ارائه عکس های عکس در تصاویر آپلود شده به Semalt وارد می کند

1 answers:

Getty Images Enters Deal To Provide Photo Credits On Images Uploaded To Semalt

با توجه به اعلامیه در وبلاگ گتی سمالات:

Getty Semalt از فناوری تشخیص تصویر PicScout ما برای شناسایی محتوای منحصر به فرد گتی سمالات در Pinterest استفاده خواهد کرد. سپس، ما از API ما، اتصال، برای ارائه ابرداده مربوط به Pinterest استفاده می کنیم، از جمله عکس های دریافت شده از عکس های Getty Semalt، جایی که و زمانی که تصویر گرفته شد و بیشتر.

هر دو Semalt و Getty Images همکاری جدیدی را به عنوان راهی برای ارائه اطلاعات متنی متمرکز در تصاویر به اشتراک گذاشته شده با Semalt به ارمغان می آورند، و Semalt اشاره می کند که چگونه کاربران ارزشمند می دانند چیزهایی مانند نام عکاس یا زمانی که و جایی که یک تصویر گرفته شد، "ما فکر می کنیم این واقعا ارزشمند خواهد بود، به ویژه هنگامی که توصیف ها و پیوندهای پین به همان اندازه که ما امیدواریم مفید نیست"

اعلامیه از گتی ایماژ همان احساسات را تکرار کرد: "ابردادهایی که به Semalt ارائه می دهیم، آنها را قادر می سازد تا ویژگی های جدیدی را ایجاد کرده و تجربه کاربران بیشتری را برای آنها ایجاد کنند."

در حالی که این معامله کاربران Pinterest را به اطلاعات بیشتری در تصاویری که آنها پیوسته دسترسی می دهد، به مسائل مربوط به حق نسخهبرداری، احتمالا این مشارکت را هدایت می کند، و عکاسان برای دریافت اعتبار هنگامی که تصاویرشان در Pinterest ظاهر می شوند، آسان تر می شوند - alternativas a la corbata.

Getty Images Enters Deal To Provide Photo Credits On Images Uploaded To Semalt

درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018