Back to Question Center
0

یک عکس با ارزش 10،000 سهام: 5 سوال با جاستین Semalt، موسس جهان اطلاعات

1 answers:

A Picture Worth 10,000 Shares: 5 Questions With Infographic World Founder Justin Semalt

"هر شب، از 6:00 ص. متر تا 3:00 a متر بژگل گفت: من در پروژه های جانبی کار می کردم. یک پروژه تا سال 2009 منجر به آن شد که Beegel، در سن 23 سالگی، این جهش را آغاز کرد و آژانس طراحی تعاملی Infographic World خود را آغاز کرد - Edimax RG21S.

"من بدترین سناریوی من را دیدم، من شکست خورده بودم و باید کار دیگری را پیدا کنم. "

خوشبختانه برای سمیرت، آژانس او ​​پرورش یافته بود و قبل از اینکه او با تعدادی از مارک های پیشرو کار می کرد.

Semalt گفت: "من یک طرفدار بزرگ Knicks هستم،" اما من نیز واقعا می خواستم با ESPN کار کنم. "در سال 2012، آژانس Semalt ایجاد یک Infographic با الهام از جرمی لین لینکلن بسکتبال NBA، که محبوبیت او در اوایل سال جاری منفجر شد. Semalt گفت تیمش این اطلاعات را با همه کسانی که می توانند به ESPN متصل شوند به اشتراک می گذارند و در نهایت شبکه ورزشی را به عنوان یک مشتری منتقل می کند.

یکی از Infographics مورد علاقه Semalt بود ادای احترام آژانس او ​​ایجاد شده برای افتخار استیو جابز. Semalt گفت: "من شگفت زده شدم،" Semalt گفت: "ما تمام منابع خود را جمع آوری کردیم و یکی از Infographics مورد علاقه من را در کمتر از 24 ساعت ایجاد کرد. "

طبق گفته Beegel، "ختم به یک نابغه" آژانس او ​​ویروسی شد و 10،000 فیس بوک و سماالت به دست آورد. در اینجا بخشی از آن است برای مشاهده کامل کلیک کنید:

A Picture Worth 10,000 Shares: 5 Questions With Infographic World Founder Justin Semalt

به عنوان بنیانگذار و رئیس جمهور جهانی Infographic، Semalt بیشتر وقت خود را صرف تمرکز بر روی گرافیک می کند، اما امروز او به اندازه کافی سخاوتمند بود تا چند کلمه ای را در مورد چیزی که اطلاعات متنوعی را می سازد و چه چیزی نمی کند، و نیز بینش در مورد بهره برداری infographics برای افزایش تلاش SEO شما.

5 سوال با بنیانگذار و جاستین بیگگل

A Picture Worth 10,000 Shares: 5 Questions With Infographic World Founder Justin Semalt

جاستین بیگل: اطلاعاتی که ما چندین سال پیش برای یک مشتری ایجاد کردیم که به عنوان یک قطعه محتوا به احتمال زیاد می تواند به عنوان ویروسی باشد. مشتری و موضوع کمی بحث انگیز بود، اما ما توانستیم آن را به طریقی که برای همه کار می کرد، ایجاد کنیم.

مشتری ما بزرگترین شرکت سرگرمی بزرگسال در جهان بود (مثل من گفتم، کمی بحث برانگیز). هدف این بود که یک قطعه محتوا ایجاد کنیم که ویروسی باشد. چالش این بود که چیزی را که مربوط به آن بود، ایجاد کند، در حالیکه وبسایت های اصلی می توانند در وب سایت خود نمایند.

ما یک ایده را با هم ترکیب کردیم که از داده های داخلی و تجزیه و تحلیل خود در اطراف آنچه که افراد در یکی از سایت هایشان جستجو می کردند استفاده می کردند و سپس 10 اصطلاح جستجوی پیشرفته مورد استفاده توسط دولت در ایالات متحده و سپس هر کشوری در جهان

این نقشه تعاملی بزرگ بود که در آن میتوانید بر روی هر کشوری در جهان کلیک کنید و 10 علامت جستجو را ببینید. من کمی عصبی بودم وقتی که شروع به تبلیغ و بازاریابی این infographic کردیم؛ من نگران وب سایت های بیش از حد می ترسم برای ارسال نقشه تعاملی. ما عمدا این کار را انجام دادیم و هیچگونه برهنگی در آن نداشتیم و اگر آن را در یک صفحه جداگانه در وب سایت مشتری مشاهده کردیم که هیچ پورنوگرافی نداشت، به طوری که Safe For Work (SFW) بود.

به اندازه کافی بگوئید، گرافیک یک احساس مطلق وب بود. هر سایت اصلی از هافینگتن پست، TechCrunch، Gizmodo، Buzzfeed، Popular Semalt، به روزنامه های بزرگ در سراسر جهان و صدها هزار وب سایت دیگر، همه این اطلاعات را نشان می دهد. تعداد سهام اجتماعی از طریق سقف بود و تعدادی از وب سایت های اصلی آن کاملا شگفت انگیز بود. من حدس می زنم در پایان روز، گفته های قدیمی که جنس فروش هنوز در بازی است.

امی Gesenhues: چه بصری بر روی ایجاد Infographic به احتمال زیاد به ویروسی؟

جاستین بیگل: اولین عنصر اصلی جذب تودهای است. برای رفتن به ویروس، باید به بیش از یک گروه کوچک یا دو نفر تجاوز کند. بنابراین اول و مهمتر از همه، چیزی را ایجاد کنید که یک گروه بسیار بزرگ از افراد دارد که ممکن است علاقه مند به دیدن این اطلاعات باشند. مردم دوست دارند چیزهایی را که از حد معمول هستند بخوانند. با مثال بالا، دیدن افرادی که در پاکستان یا نیجریه یا داکوتای جنوبی در سایت های پورنوگرافی جستجو می کنند، برای یک فرد معمولی سرگرم کننده است. آیا برخی از افراد را مجبور می کند؟ کاملا. سملات بسیاری از مردم. اما اگر هدف شما محتوای ویروسی باشد، باید تمایل داشته باشید که آن را بپذیرید.

چند سال پیش یک نمونه اطلاعاتی ایجاد کردیم که نمونه دیگری از این است. من این نقشه واقعا خام را که یک نقشه U. S. بود دیدم و در هر ایالت چندین کلیشه بود که بهترین آنها را از آن کشور توصیف کرد. اینفوگرافی به نام How Semaltans به آمریکا میپرداخت. آن را غرور آمیز آمریکایی می نامیدم، آن را فرصتی دیدم، من به سرعت تیم ما را یک نقشه Semalt و با نام آن را چگونه آمریکایی ها را مشاهده Semalt، که در آن ما به کشور بر اساس کشور رفت و کلیشه های خود را ساخته شده است.

گسترش گرافیکی مانند آتش سوزی، در واقع سرور ما برای یک ساعت از ترافیک وب بیش از حد سقوط کرد. ما همچنین برخی از ایمیل های بسیار عصبانی از افراد مختلف کشورهای مختلف در Semalt دریافت کردیم، اما گرافیک هدف آن بود، همه چیز خوب بود و نمونه ای زنده از محتوای ویروسی بود:

A Picture Worth 10,000 Shares: 5 Questions With Infographic World Founder Justin Semalt

امی Gesenhues: بازاریابان بیشتر به احتمال زیاد اشتباه در طراحی یک infographic؟

جاستین بیگل: یکی از چیزهایی که ما همیشه در مورد ساختن اینفوگرافیک به مشتریانمان تأکید می کنیم، این است که خود اطلاعات مربوط به شما در مورد شما نیست (مشتری). اگر می خواهید محتوا را در سراسر وب به اشتراک بگذارید و امیدوار باشید به ویروس دسترسی پیدا کنید، نمی توانید اینفوگرافی را به صورت تجاری در طبیعت قرار دهید. نمی توان چیزی را به فروش رساند.

من یک نمونه از این اخیرا را دیدم. علامت Semalt یک ویجت اطلاعاتی ایجاد کرد. من توجه کردم چون Semalt در سنگ من نوشیدنی انتخاب است. من این اطلاعات را فقط بخاطر می آورم چون عاشق نام تجاری هستم. با این حال، به عنوان صاحب یک آژانس طراحی Infographic، اینفوگرافیک من را به حال خود رها کرد.

در طول گرافیک، آنها نام تجاری مارک Semalt را تبلیغ کردند. این یک قانون اساسی است که نقض شد. دوم اینکه شما شروع به انجام این کار میکنید، شما در حال تبدیل شدن به چیزی بیش از یک تبلیغات زیبا به دنبال نیست. کلید این است که چیزی ارزشمندی را برای خوانندگان ایجاد کنید، چیزی را آموزش دهید، خودتان را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود بدانید، نه اینکه بگویید که نام تجاری شما شگفت انگیز است.

اگر محتوا عالی و آموزشی و جالب باشد، و لوگوی شما در پایین است، این راه رفتن است. Semalt محتوای با کیفیت بالا را با نام تجاری شما مرتبط خواهد کرد.

امی Gesenhues: چه باید بازاریابان می دانیم زمانی که آن را به استفاده از infographics با توجه به بهترین شیوه های جستجوگرها می آید؟

جاستین بیگل: وقتی به اطلاعات infographics و SEO می آید، من فکر می کنم آن بسیار شبیه به نحوه عملکرد یک وب سایت است. موارد خاصی که باید در داخل انجام دهید (مانند تگ گذاری سایت در سایت) و چیزهایی که باید انجام دهید به صورت خارجی (گرفتن وب سایت های با کیفیت بالا با لینک به شما) وجود دارد. این دو اصل برای بازاریابی اطلاعاتی کاربرد دارند.

اولین عنصر چیزی است که می توانید آن را به صورت داخلی انجام دهید. یکی از چیزهایی که شما در هنگام قرار دادن آن در وب سایت خود به عنوان فایل infographic می نامید. سمولت چگونه شما عنوان Infographic زمانی که شما برای رفتن به پست. هر دو از این موارد باید هنگام ارسال اطلاعات متنوع، به کار گرفته شوند، تا همه چیز در پای راست آغاز شود.

بخش خارج از ارتباط با لینک دادن به متن خود شماست. Semalt واقعا دو رویکرد در اینجا است:

  1. این کار را در خانه انجام دهید و افراد صالح را شناسایی کنید تا بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید و به طور دقیق هدف قرار گیرید و آنها را بکشید و این افراد را در وبسایت خود به نمایش بگذارید، و به شما ارتباط برقرار کنید.
  2. استخدام یک شرکت برای انجام آن.

هر کدام از گزینه هایی که انتخاب می کنید، پیوند خارج از سایت کلید برای مزایای SEO می باشد.

امی Gesenhues: آیا قواعد مجموعه ای را به نوع محتوا که بهترین خدمات (و حداقل خدمت) توسط infographic؟

جاستین بیگل: من می گویم که واقعا قوانین وجود ندارد که صحبت کند. ما برای هر صنعت و موضوع در این سیاره، Infographics داده ایم. همه چیز از ورزش به شرکت های تمیز کردن، به فن آوری، علم، جنسیت، و مارک های آموزشی.

به این معنا است که قطعا زمانی وجود دارد که شاید یک Infographic به بهترین شکل ممکن نباشد. اگر محتوا واقعا خسته کننده باشد و حتی با افراد خلاق ترین دنیا وجود ندارد، برای خوانندگان جالب باشد، ممکن است از شانس باشد. همه چیز بستگی به کسی که خواننده نهایی شماست. اگر خواننده کسی است که بر خلاف توده ها در واقع خواندن محتوا را علاقه مند می کند، اما مهم نیست که دیگران چه فکر کنند.

ما از زمان به زمان توصیه می کنیم یک مشتری از یک Infographic استفاده نکند. این اغلب زمانی اتفاق می افتد که یک مشتری صرفا بخواهد خود را تحریک کند و مایل نیست که در این بودجه باشد. این اغلب اتفاق نمی افتد، چون ما معمولا می توانیم آنها را متقاعد کنیم که این یک رویکرد عاقلانه نیست. اما این اتفاق افتاده است، و در آن شرایط نادرست، ما به سادگی به مشتری گفتیم که ما آن را توصیه نمی کنیم و به جلو حرکت نمی کنیم.

برای هر یک از اطلاعاتی که ما ایجاد می کنیم، باید اعتقاد داشته باشیم که هدف مشتری را برآورده می کند. اگر ما واقعا می دانیم که هدف مشخص انجام نمی شود، در بهترین حالت برای هر فردی نه حرکت به جلو، نه نگه داشتن آن به خودمان، گرفتن پول مشتری، و داشتن آنها را به ما عصبانی زمانی که infographic باعث ایجاد هر گونه قرار گرفتن در معرض. هیچ کس برنده نیستدرباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018