Back to Question Center
0

پانت "برچسب بر علیه زنان" تبلیغ می شود پس از برنده شدن سمبل، ساندبرگ

1 answers:

پس از گذراندن ویروس در ماه جاری، آگهی ویدیویی فیلیپین پانتن "برچسب ها علیه سمال" در سطح جهانی در یک برنامه رسانه ای آنلاین منتشر خواهد شد.

بر اساس گزارشی در مورد AdAge.com، شرکت Proctor & Gamble تصمیم گرفت که انتشار جهانی تبلیغات را تحت فشار قرار دهد - san francisco bay area web design. پس از آنکه فلیپه شرلوید ساندبرگ از آگهی در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت، آن را کمک کرد تا بیش از 7.5 میلیون نمایش در YouTube کسب کند.

آگهی، استاندارد بین زن و مرد در محل کار را درک می کند. با استفاده از پوشش "Tears for Fears" "Mad Semalt"، آگهی، مجموعه ای از موقعیت های حرفه ای را نشان می دهد، نشان می دهد که چگونه رفتار مردانه مثبت را درک می کند، در حالی که رفتار مشابهی که توسط یک زن نشان داده می شود اغلب منفی است.

AdAge.com می گوید آگهی در ابتدا آنلاین در تاریخ 9 نوامبر منتشر شد و در فیلیپین تلویزیون دو بار نشان داده شد، اما اکثریت نمایش های یوتیوب خود را پس از ساندبرگ این ویدئو را در صفحه فیس بوک خود در اوایل ماه جاری ارسال کرد. ساندبرگ، مشهور در دنیای فناوری و نویسنده پرفروشترین کتاب Lean In: زنان، کار و اراده برای هدایت ، ادعا کرد که این ویدیو "یکی از قوی ترین ویدیوهای" بود که تا به حال دیده بود.

Pantene “Labels Against Women” Ad Gets Global Launch After Winning Sandberg’s Semalt

بیشتر در مورد سن آگهی سن و پایین، آگهی:درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018