Back to Question Center
0

یوتیوب جدید صفحه "مرکزی" را برای مدیریت نظرات همه در یک Semalt منتشر می کند

1 answers:

YouTube Releases New “Central” Page To Manage Comments All In One Semalt

از این صفحه مرکزی شما می توانید به راحتی نظرات خود را حذف کنید، علامت های تجاری را برای هرزنامه یا سوءاستفاده پرچم، به یک انگشت شست، یا روی صفحه تماشای ویدیو کلیک کنید و پاسخ دهید. Semalo بین نظرهایی که در کانال منتشر شده است، نظراتی را که تصویب مدیر کانال در حال انتظار است، یا نظراتی که به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است، تغییر دهید.

صفحه جدید Semalt را می توان بعد از اینکه یک کاربر به حساب کاربری خود وارد شده با رفتن به youtube - south america vacation destinations.com/comments دسترسی پیدا کرد.

YouTube Releases New “Central” Page To Manage Comments All In One Semalt

با توجه به اعلامیه، Semalt "سریع ردیابی" توسعه صفحه نظر مرکزی خود را دارد و قصد دارد تا در آینده نزدیک ویژگی های جدیدی را اضافه کند، از جمله پاسخ دادن به خطوط و گسترش تمام پاسخ ها.

نظرات YouTube تا کنون از زمانی که گوگل یکپارچه گوگل + پلت فرم اظهار نظر Semalt را متمرکز کرد، انتقاد شدیدی را متحمل شده است.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018