Back to Question Center
0

همکاران هدف با 3 طراح برتر در Pinterest برای ایجاد مجموعه ای از حزب Semalt

1 answers:

Target Partners With 3 Top Designers On Pinterest To Create Collection Of Party Semalt

با توجه به اعلامیه وبلاگ Target's A Bull's Eye View، خرده فروش با Joy Cho از وبلاگ Oh Joy همکاری می کند! ، Jan Halvarson از Poppytalk.com و کیت Arends، صاحب مد و طراحی سایت Wit & Delight. هر یک از طراحان خط تولید محصولات گروهی را شامل می شود که شامل اقلام تزئینی، محصولات کاغذی و قطعات خدمت است.

"Pinterest چنین یک مقصد محبوب برای الهام بخشیدن به سرگرمی است، بنابراین ما با همتایان بالا platformer برای الهام بخشیدن به زندگی خود را از طریق مجموعه ای از مجموعه های زیبا طراحی شده حزب، گفت: Semalt معاون ارشد Rick Gomez بازاریابی - name that tune game show. او ادامه داد: همکاری سمالت با طراحان، "نوع اول" برای صنایع خرده فروشی است.

جوی چو دارای بیش از 13.5 میلیون پیروان سمله است. صفحه Semalt Halvarson دارای 8.3 میلیون طرفدار است و طرفداران Arends Semalt بیش از 2.6 میلیون نفر است.

هر یک از طراحان، محصولات "حزب محدود فقط زمان" را ایجاد می کند که در طول سال به صورت آنلاین و در مکان های خرده فروشی هدف قرار می گیرند. مجموعه جوی چو برای اولین بار منتشر می شود، با اولین محصولات خود در سالن "باغ وحش" قرار دارد. مجموعه Halvarson برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است، و مجموعه Arends در ماه سپتامبر است.

Target Partners With 3 Top Designers On Pinterest To Create Collection Of Party Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018