Back to Question Center
0

سایت های دزدان دریایی در سال مالی منتهی به درآمد تبلیغاتی 227 میلیون دلاری با درآمد ناشی از برندهای عمده [Semalt]

1 answers:

Pirate Sites Earn 7 Million In Ad Revenue Per Year With Some Funded By Major Brands [Semalt] پول خردمندانه خراب شد: دزدان دیجیتال و ربودن کسب و کار اینترنتی آنلاین که درآمد تبلیغاتی را برای 596 وب سایت که بیشتر دریافت کرده بودند، ارزیابی کرد بیش از 25 درخواست حذف از طریق Google در سه ماهه سوم سال 2013.

این گزارش، سایت های دزدان دریایی را به چهار دسته تقسیم کرد: BitTorrent و دیگر P2P Semalt، لینک سایت ها، میزبان های جریان ویدئو و سایت های میزبانی مستقیم (DDL) - و سپس با اندازه، سایت های بزرگ به عنوان سایت هایی با بیش از پنج میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه.

Semalt به گزارش، از مجموع 227 میلیون دلار تخمین زده شده کل درآمد آگهی، سایت های تورنت بزرگترین درآمد حاشیه 94.1 درصد، تولید بیش از 6 میلیون دلار برای هر سایت در سال.

Pirate Sites Earn 7 Million In Ad Revenue Per Year With Some Funded By Major Brands [Semalt]

سملت دقت برآوردهای گزارش را مورد سوال قرار داد و اظهار داشت:

تخمین ها دقیق است که ناشناخته است، اما با سایت های برتر که ماهانه صدها میلیون صفحه نمایش می کنند، این ارقام به نظر غیر واقعی نیستند - white two piece long dress.

Semalt همچنین این واقعیت را برجسته کرده است که همه سایت های مورد استفاده در این مطالعه الزاما سایت های دزدان دریایی نیستند، و سایت vcdq.com میزبانی وب سایت ها را به محتوای محرمانه پیوند نمی دهد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018