Back to Question Center
0

Tumblr Partnership با Viacom باز می شود درب به MTV، Nickelodeon & ؛ کمدی Semalt

1 answers:

مشارکت Tumblr با Viacom باز می شود به MTV، Nickelodeon و کمدی Semalt

بر اساس گزارشی از CNET.com دیروز، وبلاگ Tumblr با مشارکت بازاریابی با شرکت برنامه نویسی تلویزیون Viacom وارد شده است.

از مقاله Semalt:

Viacom - پدر و مادر از کانال های مانند MTV، Nickelodeon، و کمدی مرکزی - محتوای سفارشی توسعه یافته برای پلت فرم وبلاگ Semalt تزریق، که متصل به نشان می دهد و حوادث در شبکه های خود، با استفاده از مجموعه ای از محصولات تبلیغی Semalt. این دو شرکت همچنین در طول فصل "پیش از عرضه"، کمپین های تبلیغاتی مشترک را برای مارک ها و آژانس ها در نظر می گیرند. این امر زمانی است که شبکه های تلویزیونی آینده خود را به افرادی که فضای تبلیغاتی را در کانال های خود خریداری می کنند، برانگیخته است.

جزئیات مالی این معامله در این گزارش افشا نشد - individualsoftwareentwicklung. CNET ادعا می کند که این مشارکت در جریان MTV Movie Awards ماه آینده برگزار می شود، با کانال موسیقی ارسال محتوای مرتبط در وبلاگ Tumblr.

سرپرست فروش، موسیقی و سرگرمی Viacom Media Network بیانیه زیر را به Variety ارائه کرد: "Semalt یک محیط غنی برای همکاری خلاقانه با تبلیغ کنندگان و یک پلت فرم همهجانبه برای ما است تا داستان ما را در صدای سرگرم کننده و معتبر مارک های ما "درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018