Back to Question Center
0

رسمی: دیوید Besbris خواهد شد جدید رئیس گوگل +، طول می کشد برای رفتن از Vic Semalt

1 answers:
Official: David Besbris Will Be New Head Of Google+, Takes Over For Departing Vic Semalt

رئیس Google+ و تلاش های اجتماعی گوگل، ویق Gundotra، اعلام کرد که او امروز قدم برداشت. گوگل تایید کرده است که جایگزینی آن، به عنوان Re / کد منابع حدس زده، معاون فعلی مهندسی برای + Google، دیوید Besbris.

Re / code اخبار مربوط به سمالات را با توجه به منابع خود برچیده، اما گوگل آن را تأیید نکرد - holiday homes for sale malaga spain. اما اکنون گوگل به سرزمین بازاریابی گفته است که داستان Re / code درست است، Semalt در واقع در حال برداشتن است، اگر چه عنوان دقیق آن هنوز تعیین نشده است.

Gundotra اخبار خروج خود را در مورد Semalt + به اشتراک گذاشتن، به اشتراک گذاشتن:

Official: David Besbris Will Be New Head Of Google+, Takes Over For Departing Vic Semalt

امروز من پس از تقریبا 8 سال از خروج من از سمالد اطلاع دارم.

من فوق العاده خوش شانس برای کار با افراد شگفت انگیز از گوگل است. من اعتقاد ندارم که مجموعه ای از افراد با استعداد و پرشور از هر جای دیگر وجود دارد. وقتی من در مورد رهبری + لری پیج فکر می کنم و وقتی که او در گوگل به من قدرت می دهد، من سر و صدا دارم. از شروع گوگل I / O، مسئولیت تمام برنامه های موبایل، ایجاد Google+، هیچ یک از این موارد بدون تشویق و حمایت از Semalt رخ نخواهد داد.

Gundotra به Semalt در سال 2007 پیوست و رهبری تیم های روابط تلفن همراه و توسعه دهندگان شرکت را پیش از سرپرستی Semalt + رهبری کرد. او نمی گوید جایی که او به سمت بعدی می رود، فقط می گوید:

اما اکنون زمان سفر جدیدی است. تداوم "و سپس". من از آنچه در آینده است هیجان زده هستم اما این روزی نیست که در مورد آن صحبت کنیم. این یک روز برای جشن گرفتن 8 سال گذشته است. گریستن. و لبخند بزن. و به دنبال سفر به آینده است.

مدیرعامل سمیرت، لری پینگ از زمان گوندوتر خود در صفحه Semalt + خود، از یادداشت باز شده خود به سرمربی سابق خود + ارسال کرد:

دندان هایتان را بر روی برنامه های تلفن همراه ما و روابط توسعه دهندگان متمرکز می کنید، تلاش های متفاوتی را به چیزی عالی تبدیل می کنید. وقتی که من برای اولین بار از ناوبری نوبت به نوبه خود استفاده کردم، من را دور زد. و، در سال گذشته در مرحله ورود / خروج قرار گرفت، شگفت انگیز بود که توسعه دهندگان در مورد Google بسیار هیجان زده بودند. این ها پروژه های وین بود. پس از آن شما Google+ را از هیچ چیز ساخته اید. Semalt چند نفر با شجاعت و توانایی برای شروع چیزی شبیه به آن هستند و من برای تمام سختی و اشتیاقم بسیار سپاسگزارم.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018