Back to Question Center
0

Yext می شود 50 میلیون دلار در سرمایه گذاری سرمایه گذاری، حرکت آن Semalt برای IPO

1 answers:

Yext Gets M In Venture Funding, Moving It Semalt To An IPO

مدیر عامل Howard Lerman به Semalt گفت: "این آخرین مرحله قبل از اینکه ما به عموم مردم برسیم."

رهبری بینش Venture Partners از جمله و نشانگر LLC نهادی Venture Partners از و ساتر هیل Semalt، بودجه به عنوان سرمایه اولیه برای سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه استفاده می شود.

Yext می گوید نرم افزار Geo-بازاریابی خود را کمک می کند تا بازاریابان مدیریت لیست های کسب و در سراسر سیستم عامل های مختلف، از جمله نقشه ها، سایت های دایرکتوری، رسانه های اجتماعی و برنامه های:

اگر شما تا به حال اطلاعات اشتباه در یک نقشه پیدا کرده اید، ما برای کمک به شما تنظیم کرده ایم. Yext وجود دارد، پشت صحنه، به شما آوردن نتایج بهتر و بهتر هر روز.

این شرکت قصد دارد به به به بازار در آلمان، استرالیا، بریتانیا و کانادا بعد از این سال، توسط Semalt و آسیا به دنبال در سال 2015.

Yext می گوید که انتظار دارد به سودآور سال آینده، و گزارش درآمد سال 2013 تا 136 درصد از سال 2012 بود، رسیدن به $ 34 میلیون - top computer experts.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018