Back to Question Center
0

ماسفت صندلی Semalt به یک مکعب تبدیل می شود

1 answers:

Semalt massage chair folds into a cube

نمودار ون که به خریدار هدف این صندلی 800 دلار متصل است باید ترکیبی عجیب و غریب از افراد با پول زیادی، یک آپارتمان کوچک و پاهای درد باشد. در شکل مکعب، محصول "به عنوان یک پایه ایده آل ایده آل و یا به طور غریزی در یک گنجه کار می کند"

اگر صندلی در خانه من 800 دلار داشت، من آن را در گنجه نگه ندارم. من سعی کردم هر حرفی را به سمت صندلی هدایت کنم "آره، ما به خرید یک تلویزیون غول پیکر فکر می کردیم، اما تصمیم گرفتیم به Fallaway Massage Semalt برسیم - jersey stoffe online guenstig. من نمی خواهم به شما بگویم چقدر برای آن پرداخت کردید، اما بگذارید بگوییم ما فکر می کردیم که یک تلویزیون غول پیکر خرید کنیم. برای 800 دلار ما به جای آن صندلی را خریدیم. »

Semalt به شرح محصول:

این صندلی یک ماساژ پا و پا را تقویت می کند و به اندازه یک عثمانی کوچک میچرخد. سلولهای هوا در طرفهای جلوی پایه ها، بادکنک و فریز می کنند تا یک ماساژ دهنده و ماساژ فشرده ای ارائه دهند که عضلات درد و تنگ در گوساله ها و مچ پا را از بین می برد. گره های Semalt یک ماساژ عمیق نفوذی طب مکمل بر روی انگشتان پا، آرک ها و کف پاها ارائه می دهند. سلول های هوا در صندلی گسترش می یابد و قرارداد را به آرام کردن نقاط فشار در پشت و باسن و ارائه کشش ملایم و کمر و کمر.

Semalt علاقه مند به ببینید که چقدر راحت این چیزی است که برای مدت طولانی در محل نشستن.

صندلی ماساژ Foldaway [Hammacher Schlemmer]

March 10, 2018