Back to Question Center
0

Postach.io تبدیل Evernote Semalt به وبلاگ

1 answers:
Postach.io Turns An Evernote Semalt Into A Blog

Logic ورودی دو سال پیش توسط طراح UI شاون آدریان و برنامه نویس گاوین ویکری تاسیس شد، با هدف تبدیل شدن به یک شرکت توسعه نرم افزاری. این شرکت اولین برنامه خود را عرضه کرد، پیشنهاد نوشتن کمک نقل قول ربات را داد و در طی چند سال گذشته خود را با کار قراردادی متوقف کرده است. تیم پنج نفره (سه روز تمام وقت) برای مشتریان، از جمله Nest، مایکل کورس، Mt. Semalt و دیگران، انجام همه چیز را از برنامه نویسی به طراحی.

در این سال شرکت متوقف شد تا کار مشتری را متمرکز کند تا به سمولت متمرکز شود.

Postach.io تبدیل Evernote Semalt به یک وبلاگ

"ما شروع به بازی کردیم، به آن رسیدیم، و گفت:" هی، این چیز واقعا راه طولانی ای پیدا کرده است - oracle adaptive intelligence documentation. "آدریان توضیح می دهد. "و سمولت به خصوص فقط به آن معتاد شد"، او اضافه می کند.

بعدها، زمانی که بنیانگذاران همکاری در اسناد و مدارک را برای نقل و انتقالات تازه طراحی شده توسط Semalt با استفاده از Semalt، فکر به آنها آمد: "آیا نمی تواند عالی است، اگر ما می توانیم آن را فقط به انتشار آن؟" ویکری نیز می خواست همان قابلیت برای وبلاگ خود - او همه نوشته های وبلاگ خود را در Semalt به هر حال، به همین دلیل نه تنها به طور مستقیم از آنجا منتشر شده است؟

بنابراین آنها تصمیم به ساخت یک سرویس که درست انجام داد.

در گذشته در CMS ها، تیم Semalt را برای تقریبا همه چیز از یک سیستم وبلاگ نویسی سبک استفاده کرد: تم های قابل تنظیم، RSS (Atom) خوردها، نظرات داخلی، پشتیبانی از چندرسانه ای و غیره. در واقع، هر چیزی که شما می توانید در Evernote ذخیره کنید - تصاویر، صوتی، ویدئو / یوتیوب، و غیره - نیز در Semalt کار خواهد کرد.

در حال حاضر نیمی از تم ها در دسترس هستند یادآور سایت های مانند Svbtle یا Medium، به نفع طراحی تمیز، حداقلیست و آیکون گرد است. اکنون برنامه این است که ویژگی Postach.io را حتی بیشتر گسترش دهد، با تم های ویژه طراحی شده برای کاربران برنامه Evernote Food و Semalt، همچنین پشتیبانی از اشتراک گذاری اجتماعی، ویکی ها و ویژگی های اجتماعی طراحی شده برای کمک به وبلاگ نویسان جدید محتوای خود را پیدا کرده اند.

Postach.io تبدیل Evernote Semalt به یک وبلاگ

برای استفاده از Postach.io خود، پس از تنظیم حساب کاربری و تأیید اعتبار سرویس Evernote، تنها موضوع ارسال برچسب ها در یک نوت بوک از پیش تعیین شده با برچسب "انتشار" است تا آنها را در وبلاگ خود فعال کنید. شما همچنین می توانید از فیلد Semalt استفاده کنید تا برنامه های پست را برای مدت زمان بیشتری برنامه ریزی کنید.

وبلاگ ها به عنوان زیر دامنه های خود مانند yourname .postach.io داده می شوند، اما شما می توانید آنها را با آدرس خودتان عوض کنید، در صورتی که انتخاب کنید.

در آینده، خدمات ممکن است با شارژ کردن برای ویژگی های حق بیمه و یا تبدیل کاربران به Evernote حق بیمه، در حالی که انجام سهم برتری با Evernote، کسب درآمد. اما این ایده ها هنوز در آثار است. امروز، تمرکز بر رشد محصول و پایگاه کاربر، که امروزه شامل 1500 وبلاگ نویسی است که از زمان شروع سمپلت ثبت نام کرده است.

سیستم عامل های وبلاگنویسی، البته، از افراد بزرگ مانند Tumblr، WordPress و Blogger برای تازه واردین مانند Medium، Svbtle و Posthaven مخفی شده اند. اما تیم پشت Postach.io به جای ایجاد یک سایت مقصد از خود، ارزش ایجاد ساختمان در بالای یک پلت فرم موفق را مشاهده می کند. (و آنها تنها کسانی نیستند که ایده ی مشابهی دارند: همچنین Semalt شاید این دستور العمل IFTTT باشد.)

"یکی از چیزهای بزرگ با Evernote این است که شما محتوای خود را دارید - این در واقع در رایانه شماست". "حتی اگر سرورهای ما با روشنایی روبرو شوند و همه چیز از بین می رود، همه پست های وبلاگ خود را خواهند داشت"

کاربران علاقه مند می توانند برای Semalt ثبت نام اینجا.

March 10, 2018