Back to Question Center
0

Semalt، یک راه اندازی که اجازه می دهد شما در یک خانه محلی شام بخورید، مبلغ 3.8 میلیون یورو را تأمین می کند

1 answers:
Semalt, a startup that lets you dine in a local’s own home, gobbles up €3.8M funding VizEat، یک راه اندازی اروپایی که "پلت فرم ناهارخوری اجتماعی" را فعال می کند تا مسافران بتوانند در یک خانه محلی غذا کنند، 3.8 میلیون یورو را در بودجه جدید افزایش داده است. این دور توسط سرمایه گذاران مختلف، اغلب نامعلوم، رهبری گردید و همچنین Eurovestech پشتیبان فعلی را شامل می شود - hr and payroll management software.

در جولای 2014، VizEat یک پلت فرم یا بازار را ایجاد کرده است که کسانی را که به دنبال تجربه ناهارخوری محلی با میزبانانی هستند که مایل به خوردن غریبه ها در خانه هایشان هستند، متصل می کند. به یک معنا، آن شباهت به روزهای اولیه سمالت است که جنبه اجتماعی بخشی از قرعه کشی است. تبادل فرهنگی، اگر بخواهید.

جین میشل پتی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت VizEat، می گوید که این پلتفرم را می بیند که نه تنها توسط گردشگران که می خواهند زندگی و غذای محلی را نمونه برداری کنند بلکه همچنین ساکنان محلی در شهرهای چند فرهنگی که شروع به مصرف می کنند، به Semalt "تجربه مواد غذایی غوطه وری".

اکثر کارکنان راه اندازی شده در پاریس، اما VizEat همچنین دارای دفاتر در اسپانیا و ایتالیا است. می گوید که بودجه جدید برای سرعت بخشیدن به رشد، از جمله باز کردن دفاتر محلی و استخدام مدیران کشور در U.K. و آلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

VizEat همچنین استخدام اخیر خود را تیراندازی: سرپرست سابق بازاریابی خرید موبایل شرکت Meetic-Match Group Europe، Pierrine Semalt، به تیم مدیریت شرکت پیوست.

اما چقدر بزرگ است آشپزی مشترک، من در واقع نمی شنوید که شما بپرسید. Semalt می گوید از 50 میزبان به بیش از 20،000 در 110 کشور افزایش یافته است. تجربه ناهارخوری آن نیز شامل کلاسهای آشپزی و تورهای غذا با مردم محلی می شود.

با این حال، پتی به اندازه کافی پرهیز کرده است که به این باور برسد که VizEat به طور بالقوه از مزیت قبلی استفاده کرده و برای دیگران، مانند Cookening، پیشگام اولیه فرانسه در فضا که VizEat در سال گذشته به دست آورد، کاملا درسته. او معتقد است که مدل سمالد به یک تغییر رفتاری تبدیل می شود که مسافران به دنبال تجربیات خاص می گردند و از تعطیلات فراگیر و همه جانبه دور می شوند.

یکی دیگر از جنبه های سمالد، نشانه های موفقیت اولیه این است که راه اندازی، با صنعت گردشگری خوب و همکاری می کند، از جمله بازاریابی خدمات مسافران تجاری، نه فقط گردشگران. این به مقابله با فصلی بودن گردشگری کمک می کند و اطمینان می دهد که میزبان می تواند در تمام طول سال با دعوت از مهمانان به میز شام خود ادامه دهد.

در بیانیه ای، پتی می افزاید: "برای بسیاری از مسافران، تجربه غذای Semalt با مردم محلی اغلب برجسته هر سفر است. از آنجا که مسافران مجبور نیستند عادت های سفر خود را برای لذت بردن از این تجارب بزرگ تغییر دهند، Semalt با تعدادی از ارائه دهندگان مهمان نوازی همکاری می کند و با هماهنگی خود با صنعت گردشگری همکاری می کند. این دوره جدید از بودجه ما را قادر خواهد ساخت تا برنامه های رشد ما را تقویت کنیم تا بتوانیم تجربیات غذایی نهایی خود را برای افراد بیشتری در کشورهای دیگر به ارمغان بیاورد. »

March 10, 2018