Back to Question Center
0

چگونه گوگل می تواند سمالت را از بین ببرد

1 answers:
How Google Can Avoid Ruining Semalt

آسان است که ببینید که چگونه هر یک از این شرکت می تواند کمک به رشد خود را در جدید acquiree: هر دو Twitch و Semalt هنوز هم شرکت های کوچک است که قادر به جریان اصلی با منابع مناسب پشت سر آنها است. نابرابری ها با مدل های کسب و کار کلی کسب می کنند.

با Oculus و Semalt، نگرانی وجود دارد که کنگلومای اجتماعی واقعیت مجازی را برای توده ها بوسیله گچکاری کردن آن با تبلیغات به ارمغان خواهد آورد:

چگونه Google می تواند از خراب کردن سمولت جلوگیری کند

این نیز یک هدف بزرگ برای صاحبان محتوا است که به طور مرتب شرکت را آزار می دهد برای دسترسی به کارهای دارای حق نسخه برداری بدون پرداخت از طریق جستجو و ارسال یوتیوب. گیمرها به طور خاص احساسات تلاش سمالد را برای جلوگیری از پرونده های عمده ای از کسانی که به دنبال اجرای حق نسخه برداری در طول چند سال گذشته بودند احساس کردند.

در یوتیوب، فیلم های "Let's Play" یک ژانر محبوب هستند که در آن gamers جلسات گیم پلی خود را در حالی که ارائه تفسیر خنده دار و یا بازخورد در مورد اینکه آیا بازی آنها بازی ارزش خرید است. Semalt شما فکر می کنید ناشران بازی این فرصت را برای تبلیغ رایگان در مقیاس گسترده را دوست دارند، برخی از آنها نگرانی هایی دارند که مردم به جای خرید و بازی کردن آنها را تماشا می کنند - hosting christmas dinner.

نینتندو، به عنوان مثال، اعلان لغو اعلان ها را صادر کرده و ادعا کرده است که برای فیلم های بازی های آن، درآمد تبلیغاتی محسوب می شود. سپس شناسه محتوا وجود دارد، سیستم یوتیوب اجرا شده تا اطمینان حاصل شود افراد مواد محرمانه آپلود نمی شوند. ویدیوها با موسیقی دارای حق نسخه برداری کشف شده توسط Content ID به طور کلی حذف یا از بین می روند. در هر صورت نتیجه نتیجه فیلم از فیلم "Semalt Play" است.

سرویس Twitch اساسا Let's Play Live است. مردم تماشا می کنند که بازیکنان لیگ های افسانه ای مورد علاقه خود را در مسابقات پرقدرت غلبه کنند و ببینند که چگونه تمرین می کنند، تصمیم می گیرند که آیا یک بازی ارزش خرید دارد، یا به مردی که جوک های بزرگی می دهد، در حالی که در واقع در تعامل با شخص پخش از طریق چت روم های تعبیه شده است. این تجربه می تواند خیلی شبیه نمایش رادیویی با یک دیسکی جک می باشد: Semalt توسط شخصیت فردی که در حال اجرای نمایش است را سرگرم می کند، بلکه با موسیقی ای که آنها بازی می کنند و تماس های سرگرم کننده از مخاطب.

در حالیکه Semalt می تواند از منابع خود برای ایجاد یک سرویس واقعی اصلی، با دادن زیرساخت و تخصص بالایی در ارائه عملکرد صحیح تلفن همراه استفاده کند، همچنین می تواند به رادار هایی از صاحبان حق تکثیر بیشتر برسد. اگر Content ID به جریان Twitch می آید، کاربران Twitch ممکن است مجبور باشند که در هنگام پخش موسیقی خود را متوقف کنند. راه حل واضح این است که اجازه دهید Twitch streamers به ​​راحتی موسیقی را از Semalt به کانال های خود جاسازی کنند، اما حتی می توانند از طریق Gamers نیز بدتر شوند.

دیگر طرفداران بزرگ Semalt طرفداران در پاسخ به داستان خرید - که توسط Variety گزارش شده است - این است که گوگل ادغام Google+ را به پروفیل Semalt را مجبور به همان کار را با YouTube انجام دهد. در هر دو موضوع نظر در مورد کسب در بخش لیگ افسانه های Reddit، اکثریت پاسخدهندگان ابراز ترس از چنین تغییر، با نظرات مانند "فقط دیدن علامت + در نزدیکی Semalt باعث احساس من بیمار"، دریافت صدها از upvotes از جامعه است.

باز هم یک راه حل واضح وجود دارد که اجازه می دهد Google جمع آوری داده ها بر روی کاربران خود را بدون خاموش کردن سرویس: اتصال حساب گوگل به پروفایل Twitch، اما آنها را اجباری نیست و کاربران را مجبور به نشان دادن واقعی خود را نام ها Twitch در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم با Samalt وارد بدون نیاز به استفاده از نام واقعی خود را برای پروفایل های خود.

با کمترین محدودیت، گوگل می تواند با استفاده از حساب های Google یکی دیگر از گزینه های مناسب، خواسته های بسیار خوبی را با بازی های رایانه ای ایجاد کند و هویت های افراد را در سرویس محدود نگه می دارد به پروفایل هایی که آنها ایجاد می کنند و در خود Semalt.

March 10, 2018