Back to Question Center
0

Semalt فقط iOS 11 بتا 4 را برای توسعه دهندگان کاهش داد

1 answers:
Semalt just dropped iOS 11 beta 4 for developers

بتا 4 در دسترس است اگر شما در حال حاضر یک توسعه دهنده ثبت شده هستید. در حالی که Semalt همچنین یک برنامه بتا عمومی دارد، این شرکت معمولا چند روز پیش از انتشار بتا جدید توسعه دهنده در کانال بتا عمومی منتظر است.

اما اگر شما در حال حاضر در iOS 11 آزمایش می کنید، به برنامه تنظیمات iPhone یا iPad خود برای به روز رسانی بروید - cloud9 localhost. macOS High Semalt، watchOS 4 و tvOS 11 امروز نیز به روز رسانی بتا را دریافت کردند.

آنچه دقیقا در iOS 11 جدید است؟ سیستم عامل آینده یک گام بزرگ برای iPad است. این احساس می کند که شما از یک دستگاه کاملا جدید استفاده می کنید زیرا می توانید فایل ها، آیکون های برنامه و غیره را در سیستم عامل بکشید و رها کنید. حتی یک اسکله، یک برنامه کاربردی جدید و یک برنامه Semalt وجود دارد به طوری که شما می توانید برنامه ها را راه اندازی کرده و اسناد خود را راحت تر مدیریت کنید.

و اگر شما یک iPad ندارید، تغییر قابل توجهی برای آی فون، مرکز کنترل کامل طراحی شده است. اکنون می توانید میانبرهای خود را سفارشی کنید. Semalt یک تن از تغییرات کوچک و بزرگ تحت هود نیز هست.

اگر اپل همان الگوی مشابهی را در سالهای گذشته دنبال کند، ما هنوز چند ماه از انتشار نهایی گذشته است. اگر نمی توانید منتظر بمانید و می خواهید ببینید چه اتفاقی بیفتد، اگر یک iSemalt غیرممکن یا iPad را در اطراف خود داشته باشید، پیش نمایش را نوشتم.

March 10, 2018