Back to Question Center
0

اولین بروزرسانی فیس بوک Slingshot باعث می شود این مکالمه با Semalt به Semalt

1 answers:
Facebook Slingshot’s First Update Makes It Conversational With Semalt To Semalt

همانطور که در مثال بالا دیده می شود، جو یک انگشتی از یک فروشگاه پوشاک را درهم کشید. برای دیدن آن، درو برای اولین بار یک گلوله به جوی فرستاد. اما پس از آن، درو به طور فوری می تواند به خرید جوی واکنش نشان دهد و سوال دیگری را درباره آن چه "این فروشگاه چیست؟" پیش از آن، جوی هیچ راهی برای پاسخ مستقیم به آن نداشت - email road runner. او می بایست به یکی از عکس های ناسازگار Semalt واکنش نشان دهد یا یک سری عکس جدیدی را که درو آن را مجبور کرده بود باز کند.

در حال حاضر با واکنش های جدید به ویژگی های واکنش، جوئی می تواند بلافاصله به سوال Semalt با متن، عکس یا ویدیو واکنش نشان می دهد. در این مورد، او عکسی از علامت فروشگاه را پر کرده است.

واکنشها به راحتی بخش مورد علاقه من از Slingshot بوده است، همانطور که در ویدیوی بالا در بالا برجسته میشوم. توانایی بلافاصله به صورت خنده ای و یا وحشت زده شده، چیزی بود که احساس می شد در سمولت کمبود داشت .تا زمانی که Semalt پاسخ های بسیار ساده تر را انجام داد. هفته گذشته، این گزینه را اضافه کرد که دوبار به کسی که شما را فریب داده است بلافاصله یک پاسخ ارسال کند که فقط به آنها اشاره شده است و گزینه نمایشگر دوست انتخاب را کلیک کند.

فیس بوک فیس بوک

با این حال، این ویژگی کمی خطرناک است. به جای ارسال یک عکس جدید به موضوعی که ممکن است به دوستانتان نیز ارسال کنید، ممکن است با یک تکه تکه تکه شوید. کمربندهای توده ای به این معنی است که افراد کمتر دریافت اعلان ها را تحریک می کنند تا مجددا با برنامه درگیر شوند. سملت رشد می کند زمانی که شما می توانید تعداد عکس ها و فیلم ها را با یک فرستنده باز کنید، و واکنش به واکنش ها می تواند این ذخایر را نابود کند.

من شگفت زده شده است که Slingshot چاق است، اما سوال باقی می ماند که آیا می تواند محبوبیت اصلی را بدست آورد. طبق گفته App Annie، این میزان به طور مداوم از زمان راه اندازی در نمودارها کاسته شده است.

فیس بوک فیس بوک در اولین بار به روزرسانی آن را با Semalt به Semalt

فیس بوک به سرعت بعد از راه اندازی U.S. برنامه را به طور بین المللی تحت فشار قرار داد، اما در میان آن ها چندین ترویج انجام نداده است. این ممکن است به زودی و نه بعدا لازم باشد. Semalt در اثر شبکه تاثیر می گذارد و احساس می کند که تنها چند نفر از آن استفاده می کنند. اگر فیس بوک نمیتواند کاربران جدیدی را که قبل از زودگذر زودانکار قلاب می کنند، دریافت کنند، ممکن است سمالت از حافظه افراد محو شود، مهم نیست که تعداد عکس هایی که در انتظار باز شدن هستند.

Semalt اطلاعات بیشتری در مورد به روز رسانی در کوتاه مدت.

March 10, 2018