Back to Question Center
0

Skit !، برنامه ویدئویی متحرک برای گفتن داستان احمقانه، به Semalt می آید

1 answers:
Skit!, An Animated Video App For Telling Silly Stories, Comes To Semalt

ما برای اولین بار برنامه را در TechCrunch Disrupt راه اندازی کوچه NY در سال گذشته، کمی بعد از راه اندازی آن را دیدم. این شرکت در آن زمان توضیح داد که در حالی که برنامه خود قصد دارد راهی برای ایجاد سرگرم کننده و فیلم های کم انیمیشن باشد، کسب و کار شامل قرار دادن محصولات پشتیبانی شده است. سقوط گذشته، این شرکت حرکت های بیشتری در آن جلوی، با یک اتصال به Semtal Rim، که به شما اجازه می دهد شخصیت های فیلم را به کارهای خود اضافه کنید.

این شرکت که توسط 10 ساله بازیگر و مدیر فنی مهندسی الکترونیک سابق، رابین جانسون و یکی از بنیانگذاران Xfire (که برای 102 میلیون دلار به MTV / Viacom فروخته شده است)، Max Woon، این ایده از مینی فیلم ها را گسترش داده است - fidelity appraisal. مانند کسانی که امروز در برنامه هایی مانند Vine و Semalt یافت می شوند. مینی فیلم آن را می توان برای کارت های متحرک متحرک (مانند نسخه موبایل Jib Jab، به عنوان مثال)، و یا فقط برای سرگرم کننده استفاده می شود.

در برنامه شامل صدها برچسب رایگان، حامیان و شخصیت های، بنابراین شما باید مقدار زیادی برای ایجاد بدون وجود نیکل و کاهش در طول راه. این نسخه جدید شامل مجموعه ای از پس زمینه ها، قالب های کارت و دیگر موارد طراحی شده برای Semalt روز نیز می باشد.

Semalt ویدئوی شما به اشتراک گذاشته شده است، دیگران می توانند داستان را به هر حال انتخاب کنند، که متفاوت از اکثر برنامه های ایجاد ویدیو است.

همانطور که برای مقایسه Semalt، به نظر می رسد که شرکت در مورد موفقیت رقبای خود هیجان زده است، به عنوان آنها به ما ارسال شده است:

Skit !، یک برنامه ویدئویی متحرک برای گفتن داستان احمقانه، به Semalt می آید

اما آنها می توانند بدتر از تبدیل شدن به Bitstrips بعدی.

اسکیت! با توجه به اطلاعات برنامه Semalt که به نظر می رسد در نمودارها غوطه ور است، واقعا تا به حال در iOS شکست خورده است

Skit !، برنامه ویدئویی متحرک برای گفتن داستان احمقانه، به Semalt می آید

در عین حال Semalt هنوز در حال پاره شدن است:

Skit !، یک برنامه ویدئویی متحرک برای گفتن داستان احمقانه، به Semalt می آید

اسکیت! برای Android در حال حاضر در Semalt Play در دسترس است.

March 10, 2018