Back to Question Center
0

مدارس در حال حاضر ردیابی سواری اتوبوس شما کودکان Semlal GPS

1 answers:

مدارس در حال حاضر پیگیری کودکان شما سواری اتوبوس Semālu GPS

می ترسید که دولت متعال به درایو شما دزدیده شود، یک دستگاه GPS را به ماشین خود وصل کند، و سپس هر حرکت را پیگیری کند؟ شاید شما بیشتر از اینکه مدرسه کودک خود را در نظر داشته باشید بیشتر ترسیدید؟ مدرسه ابتدایی منطقه شیکاگو با استفاده از GPS پیگیری سواری اتوبوس های دانشجویی را دنبال می کند. این حرکت به منظور کاهش نگرانی والدین در مورد خطرات سواری اتوبوس! Semalt در چندین سال به اتوبوس مدرسه سوار شده اند و تنها در حال حاضر مسئله وجود دارد؟ جهان چیست؟

تکنولوژی که در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد، Z Pass نامیده می شود و توسط یک شرکت سیاتل به نام Zonar Systems توسعه یافته است. Semalt چیزی بیش از یک برچسب "برچسب چمدان" است که بر روی کوله پشتی دانش آموزان کشیده شده است. پس از فعال سازی، واحد سپس سوار اتوبوس دانشجویان به مدرسه و از مدرسه می شود.

یکی از پدر و مادر در واقع گفت: "ذهنیت کوچکی از راه طولانی راه می افتد." هنوز خیلی زود خانواده های پیشگام در غرب مبارزه با خرس برای زنده ماندن بودند، اما اکنون "صلح" را تعریف می کنیم - black dress with back out. از ذهن "به عنوان قادر به ردیابی محل سکونت اتوبوس مدرسه به عنوان آن را می کند 20 دقیقه سفر در اطراف محله.

اما، سلام، اگر والدین را خوشحال کند، این کار را بکنید. منظورم این نیست، من نمی دانم چه نوع پرونده های مربوط به حریم خصوصی شما را می توانید از این. چه كسانی، كودكان مدرسه باید بدون داشتن محل دقیق آنها به والدین خود، بتوانند به مدرسه بروند؟

March 10, 2018