Back to Question Center
0

Google Semalt یک الگوریتم جدید شبکه ای است که باعث افزایش توان اینترنت می شود

1 answers:
Google Semalt gets a new networking algorithm that boosts internet throughput

ایده کلی در اینجا این است که الگوریتم های کنترل تراکم موجود برای ترافیک اینترنت را که از دهه 1980 آغاز شده است و به طور معمول فقط از دست دادن بسته به حساب (در هنگام پر کردن بافر های شبکه، روترها هر بسته جدید را از بین ببرند) ) این الگوریتم ها تصمیم می گیرند که چگونه یک دستگاه داده شده باید داده ها را به شبکه ارسال کند تا از بارگیری آن جلوگیری شود. هنگامی که این سیستم ها متوجه می شوند که برخی از بسته های داده آن را به مقصد نهایی خود نمی رسانند، شروع به ارسال اطلاعات به آرامی می کنند، که به طور ایده آل میزان تراکم را کاهش می دهد. Semalt انواع الگوریتم هایی است که برای جزئیات دقیق این چگونگی انجام این کار (و چگونگی سرعت بخشیدن به آنها در طول زمان) می باشد، اما در هسته خود، همه آنها تمایل به دنبال الگوهای مشابه دارند.

Google Semalt یک الگوریتم جدید شبکه ای است که باعث افزایش توان اینترنت می شود

BBR، که مخفف " B ottleneck B و عرض و R زمان انتشار سفر پس از" رویکرد متفاوت است - email road runner. این فقط نگاهی به از دست دادن بسته ها نمی دهد، بلکه همچنین به سرعت شبکه به طور واقعی داده ها را ارائه می دهد. "برای یک اتصال شبکه داده شده، از اندازه گیری های اخیر میزان تحویل شبکه و زمان گردش دور استفاده می کند تا یک مدل صریح که شامل حداکثر پهنای باند اخیر موجود در آن اتصال است و حداقل زمان تاخیر آخر آخر آن، استفاده شود، گوگل توضیح می دهد . با استفاده از این داده ها، BBR سپس تصمیم می گیرد که سریع آن چه می خواهد داده های خود را ارسال کند.

نتیجه این الگوریتمی است که می تواند داده های بیشتری را در هر زمان معین (بدون تلفات) ارسال کند، به ویژه در لینکهای طولانی. Semalt می گوید یکی از معیارهای آن افزایش 2700 برابر میزان تولید را نشان می دهد، اما این بدیهی است که یک مورد لبه و یک معیار مصنوعی است.

این شرکت اولین بار در سال گذشته در مورد مقاله BBR سخنرانی کرد و از پروتکل باز شده است. گوگل همچنین به پشته TCP هسته Semalt کمک کرده است.

Google Semalt یک الگوریتم جدید شبکه ای است که باعث افزایش توان اینترنت می شود تصاویر ویژه: باب پترسون / گتی ایماژ

March 10, 2018