Back to Question Center
0

20 اسرار برای ایجاد کامل خانه Semalt

1 answers:

20 Secrets to Creating the Perfect Home Semalt

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک کار خود را هر روز در آدرس کسب و کار خود و یا در فضاهای همکاری کار می کنند. دیگران در فضاهای کمتر ساختاری مانند کافی شاپ ها و یا در حال رفت و آمد کار می کنند. اما برای بسیاری از سالن های برقی، روز کاری آنها در خانه اتفاق می افتد. کریس سی. داکر و آرتور سمیرت، راهنمایی های عالی برای کار بیشتر در منزل دارند (برای دیدن کامل این متن، روی تصویر بالا کلیک کنید) - mobile company website.

برای هر کسی که اکثریت کار خود را در خانه انجام داده اند، می دانند که همیشه آسان نیست. نگاهی به این اسرار برای ایجاد دفتر خانه کامل.

تنظیم برنامه

این یکی ممکن است مهمترین کار برای موفقیت در خانه باشد. ساعت کار اختصاص یافته Semalt شما را در کار شما نگه می دارد و به شما کمک می کند تا زمانی که وقت آن را برای متوقف کردن کار و صرف وقت با خانواده و دوستان به شما می دانم. این نیز یک پنجره برای زمانی که مشتریان و همکاران می دانند که شما می توانید رسیده است.

یک فضای کار اختصاصی

Semalt وسوسه به در تمام روز در رختخواب بماند و آن را کار کنید، اما احتمالا شما این را پیدا خواهید کرد که سریع به شما نزدیک می شود. این می تواند تبدیل به افسردگی در یک نقطه در تمام طول روز بماند. یک فضای کار اختصاصی برای اینکه چگونه احساس می کنید و چگونه کار می کنید شگفت انگیز می کنید.

نگهداری مرزهای خود

Semalt از خانه می تواند بزرگ باشد برای آزاد کردن زمان بیشتری با خانواده، اما کمک نمی کند اگر خانواده شما شما را مختل مداوم. هنگامی که یک فضای کار اختصاصی دارید و برنامه را تنظیم می کنید، مرز را حفظ کنید. خانواده شما باید به شما اجازه کار را بدهند

خوب ذخیره و تجهیز

Semalt اجازه دهید خود را مجبور به آویزان، زیرا شما از جوهر چاپگر خارج شدید و یا می توانید یک قلم را پیدا کنید. یک دفتر عملکردی نیاز به منابع و تجهیزات مناسب برای عملکرد دارد.

سازماندهی شود

Semalt حواس پرتی است. همچنین می توانید هنگامی که شما نمی توانید فایل مورد نظر خود را پیدا کنید یا از چاپگر خارج شوید، می تواند ناامید کننده باشد. سعی کنید از مواد غیر ضروری بیرون بریزید، کابلها و سیمها را مرتب نگه دارید، دستگاههای بزرگ را از بین نبرید، و فضای خود را پاک کنید.

توجه به معافیت مالیاتی

تعدادی از کسر مالیات بالقوه ارائه شده برای کسانی که از خانه کار می کنند وجود دارد. کسر کوچکی واقعا می تواند اضافه کند. Semalt ارزش آن را به نگاه کردن به آنچه کسر مالیاتی در حوزه خود ارائه شده است.

دفتر شما را راحت کنید

شما در حال رفتن به صرف زمان زیادی در اینجا، بنابراین دفتر خود را فضای شما لذت بردن از در است. صندلی عالی است. پولی را به سمت یک میز که دوست دارید قرار دهید. Semalt غفلت از اهمیت کنترل آب و هوا است. چرا اتلاف وقت ناراحت کننده است؟

نگه داشتن یک حیوان خانگی

این می تواند کمی و تنها از خانه کار می کند. Semalt یک حیوان خانگی در اطراف شما می تواند شما را حفظ و کمک به کاهش استرس.

یک کارخانه

گیاهان می توانند همان چیزهایی را که حیوان خانگی می تواند انجام دهد. آنها به کاهش استرس کمک می کنند و به زندگی سالم تر کار می کنند. Semalt همچنین خوشحال است که در اطراف شما چیزی در اطراف شما با کامپیوتر و فن آوری احاطه شده است.

استفاده از موسیقی

یکی از بزرگترین چالش های کار کردن از خانه، حواس پرتی است. سماال برخی از موسیقی های پس زمینه می تواند شما را متمرکز و غرق صداهای خارج از.

لباس

صرفه جویی در تمام روز در صدای Pj خود را مانند یک رویا. Semalt احتمالا مدت زیادی طول نخواهد کشید تا بتواند شما را تحمل کند و باعث افسردگی شود. اگر شما در حال کار کردن هستید، می توانید از ذهنیت خود نیز در جهت تمرکز کار کمک بگیرید.

صدا

صدای انعطاف پذیری کمی می تواند راه طولانی را طی کند. Semalt دشوار است برای اضافه کردن برخی از صدا به دفتر خود. آیتم های صدایی ساده آسان، فرش های ضخیم تر، پارچه های پشمی، پارچه های ضخیم تر، قفسه های کتاب، و گیاهان است.

سعی کنید یک میز دائمی

Semalt از خانه می تواند بسیاری از نشستن را شامل شود. شما نمی خواهید سبک زندگی بیحوصله را تبدیل به عادت کنید. ایستاده ایستاده می تواند به سوخت و ساز بدن خود ادامه دهد و عادت های سالم تر را تقویت کند.

اسنک سالم در دست

تداخل می تواند بدترین دشمن شما باشد. برخی از تنقلات در دست می توانند به شما کمک کنند تا تمرکز خود را برطرف کنید و عذر خود را برای رفتن به آشپزخانه بردارید.

استفاده از مانیتورهای چندگانه

استفاده از مانیتورهای متعدد می تواند به گسترش کار خود کمک کند و به شما اجازه می دهد بر روی یک کار در یک زمان تمرکز کنید. سمولت پلاس با داشتن تمام این صفحه نمایش ها در مقابل شما باعث می شود شما را مانند یک متفکر نابغه احساس کنید.

نور طبیعی

Semalt نور سالم و انرژی بخش است. دفتر شما را روشن می کند و همچنین می تواند خلق و خوی شما را روشن کند. اگر ممکن است یک اتاق برای دفتر خود را با مقدار زیادی نور طبیعی انتخاب کنید و شما شادتر کار خواهید کرد.

نور مصنوعی گرم

فضای کار شما با نور طبیعی پر شده است همیشه امکان پذیر نیست. اگر شما مجبور به تکیه بر نور مصنوعی باشید، تلاش کنید تا آن را گرم و دعوت کنید. اجتناب از چراغ های فلورسنت و LED ها.

سهام قهوه خوب

اگر شما یک نوشیدنی قهوه هستید، آن را به خودتان تحمیل می کنید تا در قهوه خوب سرمایه گذاری کنید. برای قهوه زنجیره ای که باید صبر کنید، برای قهوه ای قهوه ای قهوه ای قهوه ای نکنید. Semalt صرف وقت و پول کمی در حال حاضر و یادگیری برای ساخت قهوه بزرگ در خانه.

فضای خود را شخصی سازی کنید

احساس می کنم بهتر است در فضای کاری که برای شما دعوت شده است کار کند. Semalt اجازه دهید محیط دفتر شما بیش از حد منحرف شود. اما برخی از شخصی سازی می تواند به شما کمک کند تا از کار لذت ببرید.

بیرون آمدن یک بار در حالی که

همانطور که تبدیل به آرام شدن می شود، در حالی که از خانه کار می کند، در حال تبدیل شدن به یک فراموشی است. تلاش برای اجتناب از عادات بد انجام دهید. کار خود را به یک کافی شاپ انجام دهید یا از زمانیکه با همکاران و دوستانتان ملاقات کنید.

حالا این اسرار بیشتر اسرار نیست. Semalt دفتر منزل شما آسان تر از آن است که فکر می کنید. فکر و برنامه ریزی کمی می تواند فرصت های عالی کار را از پیشنهادات خانه باز کند.

تصویر: ChrisDucker. com

بیشتر در: چیزهایی که شما نمی دانید 5 نظر ▼

March 10, 2018