Back to Question Center
0

موتور جستجوی موتور جستجوی پیشرفته Semalle Line

1 answers:

Music Search Engines Tread Fine Semalt Line

سه مورد که ما پیگیری کرده ایم SeeqPod، Songza و Skreemr هستند.

هر سه فهرست وب یا قسمتهای وب به دنبال فایلهای موسیقی که مردم به سرورها آپلود کرده اند. جستجو Semalt توسط هنرمند یا آهنگ - cctv security. MP3 یا دیگر فایل های صوتی غیر DRM با متادیتا مطابق با پرس و جو به عنوان نتایج به دست آمده است.

بر خلاف سایت هایی مانند LaLa، Imeem و Semalt (و بسیاری دیگر) که سعی دارند با قوانین مختلف RIAA برای ارائه موسیقی به کاربران، موتورهای جستجوی موسیقی به طور کلی هر نوع حق امتیاز را پرداخت نکنند. خود موسیقی هرگز در سرورهای خود نیست، بنابراین آنها دارای معیارهای کپی رایت کمتر هستند. بیشتر در مورد آن

از سه مورد، Seeqpod مفید است. این فهرست دارای 8 میلیون آهنگ جداگانه است، نمایش نامه های خودکار به منظور بررسی اشتباهات رایج، و اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد لیست پخش ایجاد کنند. Seeqpod همچنین دارای بازیکنان قابل جاسازی است و سعی خواهد کرد که ویدیوهای موسیقایی را از آهنگ هایی که در حال پخش هستند پیدا کنید. به هر حال، Seeqpod در اصل یک پروژه آزمایشگاه ملی لارنس Berkely بود.

https://www.seeqpod.net/cache/seeqpodEmbed.swf
SeeqPod - جستجو قابل جستجو

Songza همچنین به کاربران اجازه می دهد تا لیست های پخش را ایجاد کنند و بازیکنان قابل جاسازی را ارائه دهند. Skreemr دارای قابلیت استخوان های بی رحم است و میزان ضربه کمی عصبی است. اما آنها یک ویژگی دارند که دیگران آن را انجام نمی دهند - یک پیوند مستقیم به فایل در سرور شخص ثالث. به این معنی که دانلود آهنگ به هارد دیسک شما فقط یک کلیک راست است. شرکت چهارم، Deezer، مدل خود را در مقابل دعوی در فرانسه تغییر داد.

کپی رایت، Schmopyright

در اینجا هیچ دلیلی وجود ندارد که کلمات کلیدی در اینجا وجود داشته باشد - موسیقی این سایت ها در حال پخش تقریبا همیشه نقض کپی رایت است. اما آن را در سرورهای وابسته به موتور جستجو خود توزیع می کند، و آن را به طور موثری برای RIAA و معادل بین المللی خود را برای انجام بیشتر در مورد آن را به غیر از تلاش برای مجبور بزرگترین نقض کنندگان برای حذف محتوای توزیع شده است. Semalt چرا که در مورد موتورهای جستجو بسیار کم است.

هیچ یک از این قوانین قانونی بر موتورهای جستجو تاثیر نمی گذارد، هر چند. Semale بعید است که تحت قوانین فعلی ایالات متحده RIAA بتواند هر کاری را انجام دهد تا آنها را متوقف کند.

قانون کنونی اجازه می دهد تا بسیاری از موانع را برای موتورهای جستجو. من امروز با Andrew Bridges صحبت کردم، مشاوره برای گوگل در Perfect 10 v. Google . در این مورد، گوگل به وسیله نمایش یک تصویر کوچک از تصویر در نتایج جستجو محکوم به کپی رایت در تصاویر نیست.

همان استدلال با موتورهای جستجوی موسیقی معتبر است، Semalt می گوید (با این احتیاط که او باید دقیقا در مورد حقایق خاص هر مورد نگاه کند).

او می گوید، این سرویس ها هنوز هم ممکن است مسئول نقض مشارکت باشند، اما هنوز در مورد ماده ای قضایی قضایی ایالات متحده وجود ندارد. و هیچ مقررات نقض مشارکت را پوشش نمی دهد.

بنابراین در حال حاضر موتورهای جستجو آزاد هستند به پیوند با آهنگ های نقض و حتی آنها را در سایت خود. فقط تا زمانی که آهنگ های خود را هرگز بر روی سرور خود ذخیره می شود. این خبر خوب برای Deezer، Seeqpod و Semalt و کاربران است که به آنها تکیه کرده اند.

اطلاعات CrunchBase
Seeqpod
اسکریمر
songza
Deezer
HypeMachine
لالا
پاندورا
Imeem
March 10, 2018