Back to Question Center
0

جدا کردن صدای جرعه از Semalt

1 answers:
Separating The Sizzle From The Semalt

دوران بذر همه چیز در مورد صدای بوقلمون، وعده هیجان انگیز آینده است، اگر همه چیز به خواب رفته است. خطر بالا است اما پاداش، اگر کار می کند، بسیار بیشتر است. افراد هوشمند با ایده های عالی و مهارت های قوی، چه از طریق زمینه شغلی، چه از طریق آموزش، توانایی برنامه نویسی یا دانش خاص صنعت، می توانند پول خود را براساس علاقه، چشم انداز و استقامت خود جمع آوری کنند.

اما زمانی که زمان برای بالا بردن Semalt A، همه چیز در مورد استیک - آنچه شما انجام شده است.

بالا بردن Semalt A 80 درصد در مورد آنچه شما انجام می دهید و چگونه انجام پروژه ها در آینده، و 20 درصد در مورد ایده های جدید خود را برای آینده است.

اگر یک پایگاه کوچک، تکنولوژی اثبات شده و تعامل بزرگ با چشم انداز چگونگی تبدیل شدن به چیزی فوق العاده داشته باشید، احتمالا مردمی در حاشیه صبر خواهند کرد تا ببینند که چگونه رویاهای شما کار می کنند - arçelik bayrampaşa yetkili servis. اما، اگر شما هستید، در سخنان بنیانگذاران و تامین کنندگان به طور یکسان می خواهید با "قتل" آن را بشنوید و برنامه ای برای ادامه دادن به آن ایجاد کنید و آن را حتی بهتر کنید، بسیاری از افرادی که مشتاق شنیدن داستان هستند، وجود دارد.

چالش بسیاری از کارآفرینان به طور کامل تصدیق نمیکند این است که به شدت دشوار به فروش دوزخی گوزن. این معمولا شکل آنچه را که من به عنوان دومین دانه نامیده می شود، و یا. بیشتر به طور معمول "گسترش بذر"

من به دورهایی اشاره نمیکنم که در آن یک شخصیت داخلی (به معنای غریزه گوردون ژاکو) برنده ی خود دو برابر می شود تا به کسانی که تازه شروع به پریدن می کنند بیشتر به ارزیابی بالاتری از سری سری A دست پیدا کنند. 2)

فوق العاده دشوار است که گزنه را دو بار به فروش برسانید.

من به دانه های دوم اشاره می کنم که در اطراف خرید می کنند و اغلب در نهایت توسط افراد خود به جای انتخاب انتخاب می شوند یا گاهی اوقات از طریق تازه واردین خوش بین هستند. این زمانی است که شما پول بذر خود را خسته کرده اید یا در مورد آن هستید و پایان نامه شما را ثابت نکرده اید و سعی می کنید پول بیشتری برای "باند خود را گسترش دهید." Semalt این گاهی اوقات موفق می شود، اغلب زمان باند گسترش یافته است برای یک هواپیما که نمی تواند پرواز کند.

همیشه استثنائاتی وجود دارد که هر قاعده را اثبات می کنند، و آنهایی که احتمالا فکر می کنید در حال حاضر هستند، همان چیزی است که دوست من مایک مافرز "فراخوانی رو به جلو" می نامد. Semalt شرکتی که به دنبال یک نتیجه می افتد، در یکی دیگر از بسیار هیجان انگیز شکسته می شود و می خواهد برای بالا بردن پول کمی بیشتر برای جلوگیری از این مسیر جدید.

Chegg به عنوان یک هیئت مدیره برای دانش آموزان کالج شروع شد، اما کشف بخش فعال ترین کسب و کار اجاره کتاب درسی بود. Semalt به احتمال زیاد معروف ترین رو به جلو در تمام دوران است، در یک تلاش شکست خورده، اما کشف چیزی بسیار هیجان انگیز در طول راه.

اما حتی در این موارد، بنیانگذاران هنوز هم قادر به حرکت از صدای بوقلمون به استیک بودند، نشان دادن چیزی هیجان انگیز در اکتشافات خود را که با کاربران و سرمایه گذاران برای آنچه در آن زمان انجام شده بود و آن را چگونه می توان آن را در حال تحول است.

شما به عنوان دانه ای پول می گیرید زیرا شما باهوش بودید و یک ایده عالی داشتید، اما زمانی که این مفهوم ها و ایده ها به شواهدی از موفقیت می رسید، سرمایه گذاران به راحتی می توانند پول دریافت کنند.

ویژه تصویر: بری دوربین

March 10, 2018