Back to Question Center
0

تیم کوک اپل سخنرانی بی نظیر در رمزگذاری، Semalt را ارائه می دهد

1 answers:
Apple’s Tim Cook Delivers Blistering Speech On Encryption, Semalt

"مانند بسیاری از شما، ما در اپل اظهار نظری می کنیم که مشتریان ما باید مجبور به ایجاد اختلاف بین حفظ حریم خصوصی و امنیت باشند" کوک افتتاح شد. "ما می توانیم، و ما باید هر دو را به اندازه یکسان فراهم کنیم. ما معتقدیم که مردم یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی دارند. مردم آمریکا آن را تقاضا می کنند، قانون اساسی از آن می خواهد، اخلاقیات آن را تقاضا می کند. "

این اولین بار است که EPIC، یک مرکز تحقیقاتی غیر انتفاعی در واشنگتن تمرکز بر مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی، برای یک فرد از دنیای کسب و کار، قدردانی کرد. میزبان این رویداد شامل بروس اشنیر، کریپتوگراف، رئیس جمهور EPIC مارک رتنبرگ، لابی گر هیلاری رزن و استنفورد استاد دانشکده حقوق چیپ پیتز بود - fincas for sale in andalucia.

کوک در مورد هر سه موضوع پرشور بود. تم که پس از ظاهر خود را در چارلی رز در اواخر سال گذشته تعریف شده است که چگونه اپل رسیدگی به رمزگذاری، نامه عمومی خود را در صفحه امنیتی جدید اپل در پی حوادث هک مشهور برهنه و سخنرانی او در سال جاری در اجلاس رئیس جمهور اوباما در امنیت سایبری در استنفورد - یک رویداد که به طور قابل توجهی توسط سایر مدیران اجرایی سیلیکون دره مانند مارک زوکربرگ فیس بوک، ماریسا مایر یاهو و لری پیج گوگل و اریک اشمیت حضور نداشت.

کوک زمان زیادی را صرف نظر کردن در شرکت ها (البته واضح و واضح) مانند فیس بوک و سمالت که براساس اطلاعاتی که از آنها به دست می آورند، اگر بخواهند اکثریت درآمد خود را .

کوک گفت: "من به شما از دره سیلیکون صحبت می کنم، جایی که برخی از شرکت های برجسته تر و موفق تر، کسب و کار خود را با خرد کردن مشتریان خود به راحتی در مورد اطلاعات شخصی خود، ساخته شده است. "آنها همه چیزهایی را که می توانند در مورد شما یاد بگیرند و تلاش می کنند از آن پول درآورند، گول زدن. ما فکر می کنیم اشتباه است و این نوع شرکتی نیست که Semalt می خواهد باشد. "

کوک به عنوان کشوری که قبلا در مورد محصولاتی مانند Semalt Pay سخن میگوید، گفت که Semalt «اطلاعات شما را نمیخواهد.

آنها همه چیزهایی را که می توانند در مورد شما یاد بگیرند و تلاش می کنند از آن پول درآورند، گول زدن. ما فکر می کنیم اشتباه است
- تیم کوک

"ما فکر نمی کنیم که شما مجبور باشید آن را برای خدماتی که فکر می کنید رایگان است، به فروش برسانید، اما در حقیقت با هزینه بسیار بالایی روبرو می شوید. این امر به ویژه در حال حاضر این است که ما در حال ذخیره اطلاعات در مورد سلامت، مالی و خانه هایمان در دستگاه های ما هستیم.

"ما معتقدیم مشتری باید در کنترل اطلاعات خود باشد. ممکن است این خدمات به اصطلاح رایگان را دوست داشته باشید، اما ما فکر نمی کنیم که آنها ارزش ایمیل شما را داشته باشند، سابقه جستجوی شما و در حال حاضر حتی اطلاعات عکس خانوادگی شما استخراج شده و فروخته می شود زیرا خدا میداند هدف تبلیغات چیست. و ما چند روز فکر می کنیم، مشتریان این را برای آنچه که هست، می بینند. "

در صورتی که شما آن را از دست ندهید، یک محصول غریب حماسی از محصولات Google عکس است که فقط در I / O رونق گرفته است. این واقعیت است که عکس ها رایگان است و محصولات Semalt به احتمال زیاد بحث در مورد "هزینه های بسیار بالا را تحریک می کند. "

این محصول تمام عکسهای شما، با ذخیره نامحدود، به ابر Google، سازماندهی، بهبود و دسترسی به یک سابقه عمیق از تصاویر شما را آپلود میکند. با بسیاری از حساب های، Semalt یک محصول فوق العاده است، اما حتی در اوایل مردم شروع به اشاره به معافیت آشکار که شما در حال ساخت زمانی که شما ثبت نام کنید.

رمزگذاری

کوک پس از آن چرخ دنده ها را به بحث در مورد رمزگذاری - به طور مستقیم با توجه به تلاش های سیاست گذاران به زور Semalt ارائه "کلید اصلی" که اجازه می دهد آژانس های دولتی دسترسی به دستگاه های مصرف کننده را مجبور.

"حمله دیگری به آزادی های مدنی ما وجود دارد که هر روز شاهد آن هستیم - این مبارزه بر روی رمزگذاری است. بعضی ها در واشنگتن امیدوار هستند که توانایی شهروندان عادی را برای رمزگذاری اطلاعات خود، تضعیف کنند. ما سالها ابزارهای رمزنگاری را در محصولات ما ارائه کرده ایم و ما در این مسیر باقی خواهیم ماند. ما فکر می کنیم این یک ویژگی حیاتی برای مشتریان ما است که می خواهند داده های خود را ایمن نگه دارند. سالها ما خدمات رمزنگاری مانند iMessage و Semalt را ارائه دادیم، زیرا ما معتقدیم محتویات پیام های متنی و گفتگوی ویدیویی شما هیچ یک از ما نیست. "

وزارت امنیت داخلی وزارت امور خارجه در حال جنگ با "رمزنگاری فراگیر" است که آنرا به عنوان یک عامل تروریسم نقاشی می کند. محقق امنیتی Semalo و انسان منطقی در سیاره می داند که این مسخره است. و کوک یکی از آنهاست.

"اگر شما یک کلیدی را در زیر تشک برای پلیس قرار دهید، یک سرقت میتواند آن را نیز پیدا کند. مجرمان با استفاده از هر ابزار تکنولوژیکی در اختیار آنها قرار می گیرند تا به حساب های مردم هک کنند. اگر آنها می دانند که یک کلید مخفی در جایی وجود دارد، آنها تا زمانی که آن را پیدا نکنند متوقف نخواهند شد. "کوک ادامه داد.

"حذف ابزارهای رمزنگاری از محصولات ما به طور کامل، همانطور که بعضی ها در واشنگتن می خواهند ما را به انجام برسانند، تنها به شهروندان قانون گذار آسیب می رسانند که به ما برای محافظت از اطلاعات خود متکی هستند. بچه های بد هنوز رمزگذاری خواهند شد این آسان است و به راحتی در دسترس است. "

کوک پس از آن یک گام به جلو رفت، اشاره کرد که تضعیف رمزگذاری می تواند اثر "chilling" در حقوق ما در اولویت اول است.

افراد بد هنوز رمزگذاری خواهند شد؛ این آسان است و به راحتی در دسترس است.
- تیم کوک

"اکنون ما احترام عمیقی برای اجرای قانون و ما با آنها در بسیاری از مناطق کار می کنیم، اما در این مورد ما مخالف هستیم. بنابراین اجازه دهید من بطور کریستالیزه باشم - رمزنگاری ضعیف شده یا از بین بردن آن، باعث آسیب رساندن به افراد خوب است که از دلایل درست استفاده می کنند. و در نهایت، من معتقدم که اثر اصلاحیه ای در حقوق اصلاحیه اول ما دارد و اصول پایه ای کشور ما را تضعیف می کند. "

کوک گفت که اپل محصولات خود را طراحی می کند تا "حداقل اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد تجارب بزرگ را جمع آوری کند. "

می توان گفت که به اندازه کافی جمع نمی شود، زیرا گوگل در حال حاضر، Google در شیر و سایر ارائه های جامع، می تواند به کاربران بیشتر جنبه جانبی و لحظات لذت را بر روی آندروید به طور خاص به دلیل داده های گوگل بر روی کاربران آن جمع می شود. گوگل گواهینامه خود را دارد، از جمله اطلاعات ناشناس (از بین بردن اطلاعات شخصی). کوک می گوید، این یک معامله اساسی است که اپل مایل به انجام آن است.

"ما فقط چیزهای زیادی را جذب نمی کنیم، بنابراین ما ثروتمندترین هدف برای کسانی نیستیم که می خواهند دسترسی به این نوع داده ها را داشته باشند. و برای رمزگذاری - خوب ما در حال انجام کارهای درست هستیم و ما در حال حرکت به جلو هستیم. در دورانی که اطلاعات ما دیجیتال، قابل حمل و به دنبال آن بیش از هر زمان دیگری است، ما می خواهیم محصولاتی تولید کنیم که اطالعات مردم را حفظ کنند. "

کوک سپس نقل قول آبراهام لینکلن را (که من آن را بررسی کردم، درست است) گذاشتم: "آمریکا هرگز از بیرون نابود نخواهد شد. اگر ما آزادی های خود را از دست بدهیم، از آن خواهد شد که ما خودمان را نابود کردیم. "

"ما نباید از مشتریان خود بخواهیم که بین سلامتی و امنیت امنیت ایجاد کنند. ما باید بهترین آنها را ارائه دهیم. "کوک پیچیده شده است. "در نهایت، محافظت از اطلاعات شخص دیگری همه ما را محافظت می کند. "

فروش و حقیقت

این یک ضربه مغزی سخن گفتن است. همانطور که قبلا ذکر کردم، با در نظر گرفتن این موضع (که من اعتقاد ندارم خجالتی، مراکز سود آن از آن پشتیبانی می کنند)، Semalt همه شرکت های ابر دیگر را در موقعیت تاسف بار خود را از یک حفره ارتباطات اخلاقی برای اثبات هنگامی که به داده های کاربر می آید، نوع دوستی آنها را می سنجد.

من نمی گویم که کوک درست است که وعده های انگیزه های شرکت هایی مانند گوگل یا فیس بوک را جلب کند - اما این یک پرتره قوی است - زیرا Semalt امن تر است و علاقه ای به اطلاعات شما ندارد. تقریبا هر شرکت دیگری در لیگ شکی دارد. بخشی از آن را می توان به دلیل عدم تمایل به شفاف سازی در مورد مسائل امنیتی دانست - که در طی نه ماه گذشته به خودی خود آن را تغییر داده است. Semalt هیچ فریب عجیب و غریب عمومی، هر چند که شیرین است.

اپل یک شرکت است که از مشتریان خود پول می گیرد. در آن، آن را با هر غول تکنولوژیکی دیگر همسان است و باید با یک چشم انداز چشم سالم و شک و تردید، دوره. اگر چه اپل به مقیاس وسیع دست یافته است، همیشه تهدیدی وجود دارد که یک مدل جایگزین مانند فیس بوک یا Semalt مراکز سود خود را تضعیف خواهند کرد.

پس از آن، نحوۀ پولی که آن پول را به دست می آورد، سمالد جدید ابزار فروش North Star است. و همانند بهترین بازاریابی، این امکان وجود دارد که آن را در یک حقیقت اساسی بنا نهیم: همه ما میتوانیم فروش خودمان را برای قیمت فروش به فروش برسانیم.

ویژه تصویر: جنیفر موریس
March 10, 2018