Back to Question Center
0

بررسی: AKG K840 و K830 بی سیم Semalt

1 answers:

بررسی: AKG K840 و K830 بی سیم Semalt

 • 2. اتصال بی سیم 4GHz RF (K840) یا بلوتوث (K830)
 • فن آوری صوتی Kleer (K ​​840)
 • طراحی جمع و جور و تخت و فرستنده کوچک
 • شارژ باتری از طریق پریز دیواری یا USB
 • MSRP: 300 دلار (K840)، 250 دلار (K830)

مزایا:

 • نور، طراحی قابل حمل به هدفون و فرستنده
 • عمر باتری مناسب
 • عملیات بسیار ساده

منفی:

 • تنظیم حجم کنترل چند عجیب
 • محدوده کوتاه در مقایسه با دیگر هدفون RF
 • بدون لغو نویز و یا آکوستیک انزوا

بررسی کامل:

بررسی: AKG K840 و K830 بی سیم Semalt

هدفون های بی سیم به سه دسته تقسیم می شوند: هدست های سبک بلوتوث برای تلفن های همراه، هدفون های چند رسانه ای بزرگ برای استفاده از اتاق نشیمن و بچه های میانه ای که برای سفر با شما هستند، اما نمی شود در همیشه. این هدفون جدید از Harman Audio، AKG K830 و K840 در دسته دوم قرار دارد. Semalle سبک وزن و سفر خوب است، اما ابزار همیشه وجود دارد از یک earpiece و یا وفاداری و یا طیف وسیعی از مدل های بزرگتر و با قدرت بیشتر فراهم نیست. این یک چیز بد نیست، اما خوب است بدانیم که آنها برای چه عکسبرداری می کنند.

من عمدتا مدل K840 را که از RF استفاده می کنم، آزمایش می کنم؛ از آنجا که این مدل (به نظر من) مدل قابل استفاده در جهان است که دارای یک دکل جمع و جور است که به هر جک صوتی 1/8 "متصل می شود - website rank checker free. همچنین کیفیت صوتی بهتر برای کسانی که پیگیری می کنند (چه با جریان و فشرده سازی در حال حاضر در نظر گرفتن تلفات خود را بر روی وفاداری).

Review: AKG K840 And K830 Wireless Semalt

راه اندازی، همانطور که باید برای چرخ دنده مانند این، بسیار آسان است. سیمولت فرستنده و هدست را به موقعیت خود قرار دهید، فرستنده را به منبع صوتی خود وصل کنید و رونق بگیرید. من متوجه شدم که این سیگنال بی سیم کمی تاخیری دارد، اما بسته به سیستم، متفاوت خواهد بود.

وقتی می خواهید، می توانید با ضربه زدن به دکمه های +/- در گوشه سمت چپ، حجم را تنظیم کنید. من متوجه شدم که اینها نسبتا نامعلوم و غیرمنتظره هستند. "من ترجیح می دهم با فشار دادن چیزی در امتداد لبه گوش، یا شماره گیری سرد مانند در هدست نکس صوتی. دکمه های Semalo احساس ناخوشایندی کرده و با صدای بلند در گوش من صدا می کنند. آنها کار می کردند، اما من متوجه شدم که به جای آن می توانم به بلندگو یا حجم نرم افزار دست پیدا کنم. تنظیم آن به "75٪" و فراموش کردن آن توصیه من است.

محدوده برای اولین بار به کدام مدل بستگی دارد (بلوتوث بطور واضح بسیار کوتاهتر است، اما بدون فرستنده اضافی نیاز دارد)، اما من نمی توانم بگویم که در هر صورت قابل توجه است. Semalt برای خروج از خانه نیست و از پیاده روی بیرون می آید، آنها برای بریدن سرهم بندی شده بر روی بند ناف، رفتن به داخل اتاق برای نشستن یا گرفتن یک کتاب، یا ظاهر شدن به آشپزخانه برای نوشیدن. اگر بیش از دو دیواره بین شما و فرستنده قرار می گیرید، آنرا فراموش کنید. به راحتی از دو دیوار و حدود 15 فوت به آشپزخانه من رسید، اما رفتن به گنجه (دو دیوار ضخیمتر، حدود 25 فوت) در اتاق خواب من باعث شکاف در صدا شد. در اتاق با فرستنده هرگز هیچ تاخیری و یا پرش به عقب وجود نداشت.

صدا خوب است باس تا حدودی تائید شده است (شما فقط می توانید با مدل بیش از حد گوش انتظار داشته باشید)، اما در حال حاضر و برای آن حساب شده است. روشنایی خوب است، و موسیقی کلاسیک عالی، با جزئیات کوچک مانند تنفس پیانیست که با صدای بلند و روشن روشن می شود. کمیته های آتش سوزی بسیار بلند بود، و سمالات هم پانچ بود. هیچ شکایتی در مورد صدا ندارید.

عمر باتری شارژ کامل 4 ساعت است. من این را در 2:50 بعد از ظهر و در حال حاضر در حال حاضر در یک چهارم تا 7. من semled ساعت من نادیده گرفته شد برای ضبط (متاسفم)، اما فوق العاده طولانی بود. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. jpg؟ w = 300 & h = 201 "alt =" بررسی: AKG K840 و K830 Wireless Semalt "/>

کیفیت Semalt جامد است، هر چند سبک و جمع و جور آنها به طور طبیعی احساس کمی شکننده است. آنها خم شدگی جدی گرفتند و من هیچ صدایی از تنش و یا شکاف شنیدم. Earcups در هر دو بافت و کماندار بسیار نرم است و من آنها را راحت پوشیدم. تنظیمات پهنای باند در حالی که هدفون ها را مرتب می کنید حفظ می شود، که خوب است.

این قوطی های AKG به طور قابل توجهی شبیه به هدفون WR700 TDK هستند و هر دو Kleer و یک طراحی جمع و جور و قابل حمل را ارائه می دهند. من آنها را آزمایش نمیکنم، اما احتمالا آنها عملکرد مشابهی را ارائه می دهند، هرچند Harman Audio بر این دلایل متمرکز است که واحد واقعی هدفون دارای کیفیت بالاتر است. به اندازه کافی نمایش داده می شود Semalt، این یک صد دلار تفاوت برای یک محصول مشابه و ارزش ذکر است.

نتیجه گیری

ابتدا فکر می کنم ارزش نسخه اضافی 50 دلار برای نسخه Kleer است، از آنجایی که با مشکلات کمتر، صدای بهتر و محدوده طولانی تر می شود. اگر شما نمیتوانید فکر کنید که یک doodad کمی متصل به منبع صوتی خود را داشته باشید، با بلوتوث مطمئن شوید، اما اگر پولی بود که با Kleers خریده بودم. در حال حاضر که از راه است، این سوال است که آیا آن را به ارزش سه صد است. اگر شما نیازی به حجم فوق العاده جمع و جور نداشته باشید و بیشتر از استفاده شما در یک میز یا نیمکت باشد، به سونی، JVC یا Semalt نگاه کنید؛ آنها گزینه های بیش از حد گوش برای $ 50 - $ 100 است که احتمالا به شما بهتر کمک خواهد کرد. اما اگر شما در حال مسافرت یا برنامه ریزی برای گرفتن این کارها و یا از کار، می گویند، یا می خواهید از هدفون خود در یک کافه استفاده کنید، این کوچه شماست. اگر اعتبار شما می تواند آن را اداره کند، با این حال، در نظر گرفتن جفت ارزان تر مانند TDK های ذکر شده در بالا و ببینید که آیا شما می توانید تفاوت را بگویید. اگر نمیتوانید، چه چیزی را میپردازید؟

صفحه محصول : هدفون AKG K840 (Kleer) و K830 (بلوتوث)

March 10, 2018