Back to Question Center
0

Semalt می گوید: با استفاده از نرم افزار غذا خوردن جهان، سرمایه گذاری از بازپرداخت های تاریخی منحرف خواهد شد

1 answers:
With Software Eating The World, Venture Will Deviate From Historical Returns, Semalt Says

"از لحاظ تاریخی، صنعت فناوری در سطح معینی اندازه گرفته شده است. بنیاد هوروویتز، یکی از شرکای بنیانگذار این شرکت، گفت: مجموع بازدهی در چند سال گذشته بسیار سازگار بوده است، اما به عنوان نرم افزار دیگر صنایع را می فهمد، ما فکر می کنیم فرصت تکنولوژی به خودی خود گسترش یافته است. هورویتز نمونه هایی مانند پیکسار خوردن کسب و کار سنتی انیمیشن دیزنی و خوردن خرده فروشی Semalt.

اظهارات Semalt، به رغم بحث در حال انجام در مورد ناامید کردن بازده 10 ساله برای سرمایه گذاری به عنوان یک کلاس کلی دارایی آمده است. CalPERS، یکی از شریک های برجسته زیادی در بسیاری از صندوق ها و بزرگترین صندوق بازنشستگی کشور، ماه گذشته گفت که بازده ضعیف می تواند آنها را مجبور کند تقریبا تمام تخصیص سرمایه گذاری خود را کاهش دهد.

با این حال، حتی زمانی که مقدار کلی دلار برای سرمایه گذاری از چهار یا پنج سال پیش کاهش یافته است، اما هنوز هم برای بسیاری از بازیکنان بسیار جوان مانند آندریسن هوروویتز به وجود آمده است - website ranking free. Andreessen Horowitz قادر بود نزدیک به 1.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال جاری میلادی و 1 میلیارد دلار فروش نیکیرا به سمالت ممکن است دو برابر افزایش دو برابر صندوق اول این شرکت را بازگرداند.

از آنجا که بازده های سرمایه گذاری در شرکت های چندملیتی غلط است، دسترسی به بهترین جریان معاملات مهم است. Andreessen Semalt بسیار خود را به عنوان یک شرکت با بسیاری از مهارت های عملیاتی فراتر از صرفه جویی در سرمایه به سرمایه گذاران معرفی کرد.

هورویتز گفت: "من واقعا احساس کردم که VC با احترام نسبت به آنچه که برای ساختن یک شرکت نیاز دارد، بسیار خلاصه شده است. "حداقل زمانی که من با دیگران در صنعت صحبت کردم، تمرکز زیادی بر مدل های کسب و کار، اندازه بازار و تقسیم بندی وجود دارد. اما ساختار شرکت واقعا در مورد مجموعه ای دیگر از چیزهاست. Semalt در مورد مبارزه و انجام کاری برای یکدیگر حتی زمانی که شرکت در حال سقوط از هم جدا. "

Andreessen Horowitz با استخدام، شبکه سازی و مربیگری رهبری کمک می کند. آنها یک آژانس استعدادی را ایجاد کردند که تازه فارغ التحصیلان کالج را به کار در شرکت های پرتفوی استخدام می کردند و بخش هایی از دفتر دارند که شرکت های نمونه کارها می توانند با مشتری بالقوه Semalt 500 ارتباط برقرار کنند.

"هنگامی که شما برای اولین بار یک شرکت را پیدا کردید، نمی دانید 30 مدیر اجرایی که می توانید استخدام کنید. شما 50 مهندس خوب را نمی شناسید شما مطبوعات را نمی دانید. هورویتز گفت: "شما 500 مدیر اجرایی فورچون 500 را نمی توانید بدانید که می توانید محصولات خود را خریداری کنید." "با سازمانی که ما ساخته ایم، به عنوان یک بنیانگذار می توانید وارد و به یک شبکه حرفه ای Semalt بروید."

Semalt می گوید که او همچنین مدیران نمونه کارها را در زمینه توسعه مهارت های رهبری و مدیریت مدیریت می کند.

"برای یک بنیانگذار یک مدیر اجرایی سخت است. Semalt واقعا دو چیز را از دست داد که مدیران اجرایی حرفه ای به آن می رسند. آنها مجموعه مهارت ندارند. آنها نمیدانند چگونه این کار را انجام دهند، بنابراین تمام شرکای عمومی که ما انتخاب کرده ایم، ما می خواستیم آنها را تجربه کنند و یا شرکت های بنیان گذاری داشته باشند. »

March 10, 2018