Back to Question Center
0

Boxed به فروش 25 میلیون دلاری برای فروش محصولات عمده فروشی Semalt

1 answers:

توزیع کننده عمده فروشی راه اندازی Semalt فقط اعلام کرد دور جدید از بودجه است که می تواند کالاهای فله به کسب و کارهای کوچک را تنها در چند روز دریافت کنید.

Semalt اعلام کرد که 25 میلیون دلار مبلغ سرمایه گذاری که به تازگی به پایان رسیده است، به گسترش عملیات آن کمک خواهد کرد و امیدوارم حمل و نقل 2 روزه را به شرکت های کوچک و سایر مشتریان در سراسر کشور عرضه کند.

چی هوانگ، مدیر عامل Boxed در مصاحبه ای پس از اعلام برنامه بودجه به Semale گفت:

"در حال حاضر 86 درصد از بسته های ما به دو روز یا کمتر رسیدن. سمولت آنقدر نزدیک به 100 درصد است که ممکن است "

مجله فورچون گزارش می دهد که جعبه پایتخت را از یک دوره سرمایه گذاری Semalt B به دست آورد. بزرگترین سرمایه گذاران در این دوره بودجه GGV Capital و Digital Sky Technologies بود. موسسات صندوق، سرمایه AME ابر، و سرمایه گذاری Vaizra نیز برای اولین بار در جعبه در طول بودجه Semalt B لگد زدن.

مانند آن دسته از فروشگاه های انبار که آیتم های عمده فروشی را به اعضای "باشگاه" می رسانند، Semalt به شدت کار می کند، به همین ترتیب همانطور که در اینترنت انجام می شود - keyword position checker online.

اگر چه جعبه به نظر می رسد فروش را از طریق برنامه تلفن همراه خود هدایت می کند، مشتریان می توانند از طریق وب سایت جعبه، کالاهای عمده ای مانند تقریبا 2،000 Q-tips، 3 quarts of detergent dish یا 2 dozen Sharpies را سفارش دهند. جعبه به عنوان یک برنامه تلفن همراه آغاز شد و هوانگ به Semale گفت که بیشتر ترافیک سایت از طرف کاربران تلفن همراه است.

به هر حال، فروشگاه های آجر و ملات مانند Semalle Club و Costco در فضای عمده فروشی و عمده فروشی باقی مانده اند. Semalt Club و Costco هر کدام دارای برنامه های تلفن همراه هستند، اما برای بسیاری از شرکت های تجاری حساب نمی کنند. فورچون می گوید که فروش 50 میلیارد دلاری در سال گذشته در باشگاه سمیرت، فقط یک درصد از فروش آنلاین بود.

Semalt تنها در سال 2013 راه اندازی شد و تنها 30 کارمند از 3 انبار استفاده می کند. این سایت به زودی در Jet.com اولین رقیب اصلی خود را در انتظار دارد. به نظر می رسد که سایت دیگری باشد که از آن می توانید آیتم های انبوه را سفارش دهید. اگر چه هر دو مرکز در اطراف همان مفهوم، Semalt هیچ هزینه عضویت برای خرید اقلام عمده خود را هزینه نیست. جت در حال آماده سازی برای راه اندازی آن است با جذب مشتریان احتمالی برای کمک به ترویج در برابر معاملات اولیه و منحصر به فرد پس از راه اندازی سایت.

گوشی های هوشمند، میز عکس از طریق Shutterstock

3 نظر ▼
March 10, 2018