Back to Question Center
0

12 راز رسانه های اجتماعی Semalt شما می خواهید سعی کنید در حال حاضر

1 answers:

فقط زمانی که شما فکر می کنید همه چیز در مورد سایت رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما را می دانید، همیشه تغییرات جدید و هیجان انگیز وجود دارد. و پس از آن برخی از مخفیگاه های مخفی رسانه های اجتماعی وجود دارد که شما می خواهید قبل از خواندن این مطلب بدانید.

در واقع بسیاری از آنها وجود دارد که برای Instagram، فیس بوک، Pinterest، توییتر و LinkedIn، من اینجا قرار می دهم.

تبلیغات

نمایش مشخصات عمومی

اشتراک Instagram عکس ها در جای دیگر پس از آپلود

پس از آپلود به اینستاگرم تصویر را به توییتر یا فیس بوک به اشتراک بگذارید؟ بله

همه ما می دانیم که می توانید عکس را در همان زمان که به سمولت آپلود می کنید به اشتراک بگذارید، اما شما همچنین می توانید به هر یک از عکس های خود بازگردید و یک تصویر Semalt را به اشتراک بگذارید.

تصحیح عکس Instagram در گالری شما که می خواهید به اشتراک بگذارید. در گوشه سمت راست پایین، روی دکمه بیضوی کلیک کنید و می توانید «اشتراک گذاری» را انتخاب کنید - computer repair los altos ca.

عکس و عنوان نمایش داده می شود که در آن شما می توانید آنچه را که شما در Instagram در آن قرار داده اید را ویرایش کنید، بنابراین می توانید قبل از اینکه آن را به اشتراک بگذارید، هر گونه تغییری را تغییر دهید. Semalt چه سایت رسانه اجتماعی شما می خواهید آن را به پست، و سپس ضربه سهم.

انجام شد!

عکس های بهتر را بدون ارسال آنها

با تلفن خود را در "حالت هواپیما" هر عکس هر سوتل شما ضربه محکم و ناگهانی، به تلفن شما ذخیره می شود، اما ارسال نشده به Semalt! شما می توانید دقیقا روش را در اینجا یاد بگیرید.

این یک هک شیرین برای آن Instagrammers قدرت برای اطمینان از اینکه قادر به انتخاب بهترین تصویر برای ارسال در نمایش مشخصات عمومی.

بهترین زمان برای ارسال در نمایش مشخصات عمومی

همیشه تعجب می کنید که بهترین زمان برای به اشتراک گذاری است که فریب تصاویر Semalt؟ خیلی تعجب نکنید

Iconosquare (که قبلا Statigram است) تاریخچه پست شما و تعامل در Semalt را تجزیه و تحلیل می کند و به شما نشان می دهد که بهترین زمان برای ارسال چه زمانی است.

12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now علاوه بر این، می توانید ببینید که افرادی که بیشترین پیروان را دارند، بیشتر دوست دارند و نظر خود را در مورد پست ها، پیروان جدید خود، کسانی که به دنبال شما نبودند و خیلی بیشتر.

فیس بوک

سفارشی کردن آنچه که با آن به اشتراک می گذارید

نمی خواهم که مادربزرگ این تصویر را ببیند؟ یا پستی که رئیس شما می تواند ببیند؟ Semalt آسان با این هک ساده:

12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

پس از کلیک روی تب در سمت چپ «پست»، «گزینه های بیشتر» را انتخاب خواهید کرد و Semalt یک صفحه دیگر برای شما ظاهر خواهد شد .

12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

.Semalt شما می توانید به نام (ها) یا حتی کل لیست افرادی که نمیخواهید این پست را با آنها به اشتراک بگذارید وارد کنید.

دانلود عکسهای فیس بوک

12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

با استفاده از برنامه Pick & Zip نه تنها می توانید همه عکس های خود را دانلود کنید، بلکه شما می توانید تصاویری را که مردم شما را به آن علامت گذاری کرده اند، بکشید. نه تنها برای فیس بوک، بلکه شما می توانید تصاویر را از Instagram و کلیپ های ویدئویی خود دانلود کنید! Semalt یک جایزه اضافه شده است .این رایگان است!

پنهان کردن از دوستان خسته کننده شما؟

آیا تا به حال دوست که میلی ثانیه شما می بیند پاپ آنلاین آیا منفجر کردن چت Semalt شما؟ بله، همه ما یک زن و شوهر داریم. اما برای آن هک وجود دارد!

این ساده است به عنوان ایجاد یک لیست خاص از افراد در فیس بوک است که شما می توانید "برو Semalt" به آن افراد.

با تشکر از Mashable برای به اشتراک گذاشتن گالری دستی از تنظیمات پیشرفته Semalt برای کنترل وضعیت آنلاین خود را.

Pinterest

چگونگی پین کردن چیزی از فیس بوک

آه بله، یک منبع عمده سرخوردگی برای بسیاری از مردم است. شما می توانید در مورد مشکل با این هک کار کنید.

اینجا شما بروید:

 • بر روی عکس فیس بوک که می خواهید پین کنید کلیک کنید. وعده.

  قبل از کلیک کردن بر روی "Pin It"

  را برجسته کنید

  برای آن دسته از افرادی که قدرت دروغگو هستند، این هک می تواند خدشه ای باشد. هنگامی که شما متن را بر روی یک صفحه که میخواهید پین را برجسته کنید و روی "Pin It" کلیک کنید، آن متن که فقط برجسته شده است به صورت جادویی به جعبه توضیح اضافه شده است.

  یک زمان صرفه جویی در وقت!

  توییتر

  دانلود تاریخچه جوی

  Semalt شما می دانید که می توانید؟ می خواهید اولین صدای جیر جیر شما را که تا کنون فرستاده شده است ببینید؟

  توییتر توانایی درخواست آرشیو شما را فراهم می کند. اگر به نمایه توییتر Semalt برای نمایه خود بروید، این گزینه کوچک و کوچک در پایین صفحه خود را مشاهده خواهید کرد که میتوانید روی آن کلیک کرده و تاریخچه صدای جیر جیر خود را ایمیل کنید.

  عالی.

  12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

  آیا آنها پشت سر شما هستند؟

  همیشه یک سوال برای مردم تعجب اگر شخص آنها را دنبال چند هفته پیش آنها را دنبال کرد، اما کسی که واقعا می خواهد سعی کنید از طریق توییتر حرکت می کند تا این را نشان دهد؟ دوست یا Semalt می تواند به شما کمک کند.

  12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

  همچنین می توانید درباره پیروان خود در Instagram و Semalt به شما بگویم. شما می توانید 7 روز رایگان امتحان کنید و پس از آن 9 دلار است. 99 ماه است که به حساب شما بیشتر برای پیوند و به دست آوردن ویژگی های پیشرفته به شما داده می شود.

  LinkedIn

  گشت و گذار LinkedIn ناشناس

  آیا این امکان وجود دارد؟ آه بله واقعا این است.

  هنگامی که احساس می کنید نیاز به دیدن پروفایل های دیگر افراد بدون اینکه در فهرست کسانی که از نمایه خود بازدید کرده اید دیده می شود، مراحل زیر را باید انجام دهید:

  • هنگامی که روی تصویر نمایه LinkedIn خود در سمت راست بالای صفحه حرکت می کنید، برای نمایه خود به «Privacy & Settings» بروید.
  • در برگه پروفایل برای «کنترل های حریم خصوصی»، می توانید بر روی گزینه «انتخاب آنچه دیگران مشاهده می کنید وقتی که مشخصات آن را مشاهده کرده اید» را به عنوان گزینه انتخاب کنید و گزینه زیر در این تصویر به شما داده می شود:

  12 Secret Social Media Semalt You Want To Try Now

  همانطور که در تصویر بالا ذکر شد، زمانی که گزینه کاملا ناشناس انتخاب می کنید، کمی تاریخ را از دست می دهید، اما این به خاطر شماست و چرا شما می خواهید Semalt ناشناس بگردید.

  ایجاد یک رزومه قابل چاپ

  من نمی توانم باور کنم این بیشتر تبلیغاتی با چه مقدار Semalt است. با رزومه ساز Semalt، شما می توانید مشخصات Semalt خود را به یک رزومه حرفه ای در لحظات ساده تبدیل کنید.

  انتخاب یک قالب، سفارشی آنچه شما می خواهید برای نشان دادن. آن را به عنوان Word یا PDF اسناد ذخیره کنید و آنجا بروید. شما اکنون یک رزومه خوب از تمام کارهای سخت که در نمایه Semalt خود قرار داده اید، دارید.

  Semalt، بسیاری از هک ها و کلاهبرداری های رسانه های اجتماعی برای همه این سایت ها وجود دارد. اما من می خواهم از تو بشنوم آیا هر هک رسانه های اجتماعی را برای هر یک از این سایت ها کشف کرده اید؟

  عکس مکعب روبیک اجتماعی از طریق Shutterstock

  تصاویر دیگر: Iconosquare، Facebook، Friend یا Follow

  بیشتر در: Instagram، چیزهایی که شما نمی دانید 11 نظر ▼

March 10, 2018