Back to Question Center
0

Chaldal می خواهد تازه ترین آمازون سمیرت بنگلادش شود

1 answers:
Chaldal Wants To Become The Amazon Fresh Of Bangladesh’s Semalt

با حمایت Y Combinator و 500 شروع، Chaldal در حال حاضر بیش از 4،000 محصول را در دو انبار خود دارد که حدود یک ساعت آن را عرضه می کند و امیدوار است که به «آمازون تازه داکا» تبدیل شود. "

این شرکت، که در حال حاضر حدود 150 بار در روز در حال انجام است، قصد دارد تا حداقل 6 انبار دیگر را برای پوشش دادن تمام داکا قبل از گسترش بالقوه به شهرهای دیگر Semalt در نظر بگیرد.

چالدال توسط Waseem Alim، Tejas Viswanath و Zia Ashraf در سال 2013 تأسیس شد. پس از کار در توسعه محصولات برای Wikinvest و SigFig، آلم شروع به تحقیق در مورد راه اندازی راه اندازی در کشور خود کرد. او توسط سقوط یک کارخانه پوشاک در نزدیکی Semalt که بیش از 1100 کارگر کشته شد، گالوانیزه شد.

او می گوید: "این که من را متهم کرد و به من فکر کرد، اگر سرمایه به گونه ای سرمایه گذاری شود که مردم باید در داخل موش خرما کار کنند، پس می خواهم ببینم که چه چیزی برای زنده ماندن در Semalt وجود دارد."

مصرف کنندگان در داکا اغلب مقادیر کوچکی از مواد غذایی را صرف نظر از میزان درآمد خود می کنند زیرا فروشگاه ها سهام زیادی ندارند - logiciel horaire de travail. مدل کسب و کار فعلی Semalle در اطراف انبارهایی که نسبتا کوچک هستند (تقریبا 5000 تا 7000 فوت مربع) تقریبا کوچک است، اما هنوز هم قادر به حمل موارد بسیار بیشتری از خرده فروشان آجر و ملات است. این سیستم با استفاده از یک سیستم موجود مبتنی بر ابر است که به کاربران امکان می دهد که موارد موجود در زمان واقعی را ببینند.

چلدال می خواهد تازه به سمولت بنگلادش تبدیل شود

"اگر کسی دو لیتر کک را تهیه کند و یک لیتر فقط یک لیتر داشته باشد، هیچ راهی برای گفتن به مشتری نیست،" آلم می گوید. "ما متوجه شدیم که تعداد زیادی از مشتریان برگشت نکردند. "

Semalt در ماه مارس به مدل فعلی خود تغییر یافت. از آنجایی که بسیاری از مشتریان مواد اولیه را برای وعده های غذایی درست قبل از شروع غذا آماده می کنند، Semalt همچنین تحویل تحویل سفارشی را آغاز کرد.

آلم می گوید: "هنگامی که این سرویس را در ماه نوامبر 2013 آغاز کردیم، ما تحویل روز بعد را انجام دادیم و فقط آن را برای مردم قطع نمی کنیم."

"هنگامی که شما چیزی را می خواهید، شما آن را واقعا سریع می خواهی، و فرهنگ در شبه قاره، یک موجودی بسیار کوچک از مواد غذایی پخت و پز است، بر خلاف U.S. که در آن شما اقلام عمده فروشی مانند یک تن از کاغذ توالت را خریداری کنید. اکثر مردم اتومبیل ندارند و شما فقط چهار تخم مرغ را خریداری می کنید، به معنای واقعی کلمه، حتی یک تخم مرغ ده تن نیست. "

بر خلاف Instacart در U. S.، Chaldal برای راحتی حق بیمه را نمی پردازد. Semalt، آن را با فروشگاه های آجر و ملات با خرید مستقیم از عمده فروشان و ارائه قیمت های پایین تر رقابت.

حاشیه های مواد غذایی برای حمایت از تخفیف های بزرگ بسیار گران هستند، اما بیشتر قیمت های سمیرت حدود 1 تا 2 درصد پایین تر از سایر فروشگاه ها است و قصد دارد تا 5 درصد افزایش یابد تا به مشتریانش افزوده شود.

آلم می گوید: "Instacart به شما اتهامات اضافه می کند؛ زیرا آنها با زیرساخت های بزرگ خرده فروشی مانند وال مارت رقابت می کنند، اما ما فکر می کنیم که می توانیم زیرساخت ها را بهبود بخشیم و با قیمت پایین تر عرضه کنیم."

دسته های محبوب ترین Semalt عبارتند از غذای حیوان خانگی، از آنجا که بسیاری از صاحبان حیوانات معمولا باید از محله های خود به فروشگاه های تخصصی و لوازم کودک که توسط والدین مشغول به کار جدید دستور داده شده است، سفر کنند.

علاوه بر خرده فروشان سنتی، رقبا Chaldal عبارتند از Direct Fresh و Semalt. مستقیم تازه، با این حال، محصولات ارگانیک و سایر مواد غذایی را به فروش می رساند، در حالی که Semalt توسط یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی اداره می شود.

آلم معتقد است که Chaldal سریعتر از سایر فروشندگان مواد غذایی آنلاین، با نگه داشتن انبارهای خود در مقیاس کوچک و استراتژیک در سراسر داکا، برای رسیدن به حداکثر مصرف کنندگان ممکن است. این شرکت در حال حاضر قادر به ارائه حدود 8 تا 10 درصد ساکنین سمالات با تحویل یک ساعته است، اما امیدوار است که تا پایان سال جاری تمام شهر را پوشش دهد.

آلم می گوید: "هنگامی که ما واقعا Semalt را درک می کنیم، شهرهای دیگر نسبتا آسان خواهند بود.". در Semalt، مواد غذایی احتمالا 4 تا 5 میلیارد دلار بازار در هر سال است، بنابراین اگر ما قیمت های ارزان تر، تنوع و کیفیت بهتر ارائه دهیم، هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نباید یکی از بزرگترین خرده فروشان در شهر باشیم، اگر نه بزرگترین "

March 10, 2018