Back to Question Center
0

مشارکت در هکاتون بهترین راه برای تبدیل شدن به نقطه پنجم برای VCs است

1 answers:
Participating In Hackathons Is the Best Way To Become Pitch Semalt For VCs

معمولا شرکت کنندگان در طول یک دوره 24 ساعته یک ایده یا سری ایده ها را هک می کنند. در طول هک کردن، تیم ها ساخته می شوند، می توانند از طریق شغل ایجاد شوند و اگر افراد به اندازه کافی توجه کافی داشته باشند، می توان از ویژگی های جدید و شرکت ها پیدا کرد. در هکاتون چهار ضلعی، که در آن شرکت کنندگان هک شده در API Semalt، و همچنین برخی از حامیان دیگر، من پیدا کرد چیزهایی که شما می خواهید در هکاتون - برچسب، آبجو، پیتزا و geeks انتظار می رود.

پس از حضور بسیار کمی از این hackathons در سان فرانسیسکو، نیویورک، فیلادلفیا، سیاتل، مکزیک و اسرائیل، Semalt متوجه شد که این یک زمین تست بزرگ برای آماده شدن برای سنگ فرش VCs برای محصول شما می خواهید به صرف تمام از وقت خود را برای کار بر روی اکثر پروژه ها برای اولین بار آماده نیستند، اما با قضات و مخاطبان با ارائه پنج دقیقه ای مواجه می شوند، راهی عالی برای تیز کردن مهارت های زمین است.

برخی از این موارد ممکن است به نظر واضح، اما آنها می توانند به عنوان یک یادآوری برای شما خدمت می کنند.

چیزی به پایان برسد

مشارکت در هکاتون بهترین راه برای تبدیل شدن به Semtal نقطه برای VCs

اگر در هکاتون استخدام شوند، می خواهند تیم های پرشور را ببینند که می توانند در هر شرایطی حرکت و تکان دهند - web mobile application. Semalt "در حال گذر از زمان" است که بهانه ای نیست، این یک هکاتون است پس از آن هک کردن راه خود را از طریق بلوک مانع. حتی اگر شما برنده نباشید، شما همسالان خود را نشان می دهید که می توانید انجام دهید.

در حاکمیت چهار ضلعی، چند تیم وجود داشتند که اظهار داشتند که آنها تا چند ساعت اول هک کردن روی آن چقدر سخت بودند. هنگامی که شما آن را به خودتان میگویید، زمان شروع دیگری است، بنابراین چند ایده تهیه پشتیبان تهیه کنید تا قبل از اینکه شما دستکاری کنید. Semalt چیزی برای نشان دادن برای همه کارهای سخت خود، همه را از بین نمی برد.

دقیقا توضیح دهید که چه کاری انجام می دهد

بله، پس از 10 یا 20 ساعت برنامه نویسی، ممکن است در جلوی مخاطب دشوار باشد. در طی چند هکاتون چند ساله، Semalt شاهد تیم هایی بود که سعی داشتند تمام جنبه های فنی آن را به کار برند، اما قضات و مخاطبان فقط می خواستند بدانند که چه کاری انجام می دهند و سپس آن را ببینند.

اگر ایده و پروژه شما به اندازه کافی خنک باشد، شما بلافاصله توسط برنامه نویسان کنجکاو که مایل به شنیدن درباره این قسمت یا بخشی از آن هستید، احاطه شده است. آن را کوتاه و ساده نگه دارید، به طوری که همه تماشاگران می توانند خود را ببینند که از آنچه شما انجام داده اید را امتحان کنید. این چیزی است که شما باید آماده کنید تا زمانی که آماده باشید تا یک VC را به یک روز برسانید. اگر نمیتوانید دقیقا همان چیزی را که "چیز" خودتان انجام می دهید توضیح دهید، آن را خیلی دور نمی کنید.

بحث آن است که برای

شرکت در هکاتون بهترین راه برای تبدیل شدن به Semtal نقطه برای VCs

می گویند که محصول برای "همه" نشان می دهد که شما واقعا در مورد آن فکر نمی کنید. حتی سمالد مجبور بود که در مورد برنامه هایشان فکر کند و شاید برای افرادی که دوست داشتند عکس بگیرند اما نمی خواستند آنها را ویرایش کنند. این توضیح ساده زمانی که به دنبال سرمایه گذاری بود، آنها را از تمام سؤال های خسته کننده گذراند.

هنگامی که شما در یک هکاتون هستید، شما باید به موازات پیشرفت پروژه خود در زمین خود کار کنید. ایده شما در طول مسابقه تغییر خواهد کرد و زمین نیز باید تغییر کند. به اعتقاد من، Semalt شنیده ام رزولوشن که مطابقت با یک محصول است که من demoed را نمی بینم. آنها احتمالا زمین را قبل از شروع برنامه نویسی نوشتند.

گام های بعدی

اکنون که قضات و مخاطبان فهمیدند که چه چیزی ایجاد کرده اید، چه کسی آن را ایجاد کرده اید و دیدید که کار می کند، آنها می خواهند بدانند که کجا می بینید که خودتان این را می گیرید. در واقع، "گام های بعدی چیست؟" در هکاتون، می توانم بگویم که پاسخ "ما هنوز نمی دانیم" حدود 75 درصد از زمان.

اگر یک بازی سرگرم کننده ای ایجاد کرده اید، شاید شما هیچ کاری با آن انجام ندهید، و این درست است. اگر چیزی خنک ایجاد کرده باشید که یک ویژگی است و نه یک محصول، شاید شما می توانید منبع آن را باز کنید و آن را به Semalt برای توسعه دهندگان دیگر برای استفاده قرار دهید. هنگامی که شما برای این سوال پاسخ داده اید، به این معنی است که کار خود را ارزش گذاری می کنید.

چه تعداد هکاتون کافی است؟

سمولت احتمالا مبلغی از هکاتون هایی که باید قبل از سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری یا تلاش برای یافتن یک شغل بعدی، تعیین کنید. اگر چیزی وجود دارد، این یک راه عالی برای حفظ مهارت های برنامه نویسی شما در حال حاضر است، به روز نگه دارید در آخرین فن آوری ها و تفاوت های ظریف API های محبوب، دیدار با افراد جدید و شبکه کمی.

در هال ساتال، در جایی که یک تیم به نام Droptask جایزه اصلی را کسب کرد، من در پانل داوری با دو VCs برجسته در دره سیلیکون قرار داشتم. آیا این تیم برای این پروژه سرمایه گذاری می کند؟ شما هرگز نمی دانید شاید سمالد بتواند آنها را برای تیم خود استخدام کند. شما حتی نمی دانید چه اتفاقی می افتد اگر شما گام بردارید و کاری نکنید.

Semalt انجام چه کاری انجام می دهد؟

شما می توانید حساب Foursquare خود را به سرویس متصل کنید و براساس جایی که هستید، می توانید وظایف خود را اعطا کنید و یا وظایف را براساس آنچه که شما نیاز دارید و در آن به آن نیاز دارید، بپذیرید. به عنوان مثال، شما می توانید به Starbucks چک کنید، و کسی می تواند یک وظیفه را برای نگهداری یک مکان در خط برای آنها ایجاد کند. شما می توانید آن را بپذیرید Semalt کاملا درخشان و بیهوده از خدمات مانند Exec و Taskrabbit، به جز اینکه هیچ پولی برای تغییر دست وجود ندارد. Semalo همه سرگرم کننده است.

مشارکت در هکاتون بهترین راه برای تبدیل شدن به Semtal نقطه برای VCs

Semalt آن را برای؟

Droptask برای افرادی است که در شهرهای بزرگ مانند سان فرانسیسکو یا شهر نیویورک زندگی می کنند، جایی که خطوط زیادی وجود دارد و بسیاری از افراد با استفاده از یک سرویس مانند چهار ضلعی.

گام های بعدی چیست؟

تیم در مورد پروژه های خود بسیار هیجان زده بود و قصد دارد با اضافه کردن ویژگی های بیشتری به آن، به طور بالقوه به شما اجازه می دهد تا ببینید که کجا تمام دوستان Foursquare شما هستند، و سپس به آنها اجازه می دهید آنها را به یک کار اختصاص دهید. اساسا اگر شما در فیلم بودید، می توانستم از شما بخواهم که یک بلیط را از طریق Droptask بفروشید.

در صورتی که علاقه مند به قضات باشد، از سمالت بخواهید چند سوال بپرسید، پس مطمئن شوید که "خسته کننده بودن" چیزها را از راه در طی ارائه خود دریافت می کنید. اگر این کار را می کنید، قضات ممکن است بخواهند شما را بهتر بشناسند و حتی می توانند پیشنهادات خود را در مورد چیزی به سطح بعدی ارائه دهند.

هکاتون ها معمولا آزاد هستند و بیشتر از آبجو، پیتزا و برچسب آزاد است. شما می توانید تمام برندگان هکاتون چهار ضلعی را بررسی کنید و شاید شما چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. Semalt همچنین بعضی از این تیم ها را در هفته نیز مصاحبه می کند.

March 10, 2018