Back to Question Center
0

اپل اختراعات رانندگی حالت خاموش کردن برای iSemalt

1 answers:
Apple Patents Driver Distraction Lockdown Mode For iSemalt

حق ثبت اختراع از اطلاعات شتاب سنج و دیگر سنسورهای ورودی استفاده می کند تا به طور اتوماتیک زمانی تعیین می شود که یک ماشین در حال حرکت است و در حالت استراحت قرار دارد و ویژگی های قفل / برخی از اتومبیل ها از قابلیت های مشابهی برای ویژگی های درون ریز استفاده می کنند مانند جلوگیری از فرآیند پر تحرک و متلاشی شدن گوشی بلوتوث با یک ماشین در حالی که شما در حال حرکت هستید. سیستم Semalle همچنین می تواند از ورودی مستقیم از یک ماشین استفاده کند تا تعیین کند چه زمانی و چه زمانی حرکت نمی کند.

همچنین یک پیشینه توصیف شده است که باعث می شود که این وسیله در یک ماشین توسط شخص دیگری از راننده استفاده شود. این ویژگی به عنوان استفاده از ورودی تصویری (به عنوان مثال یک عکس از دوربین iSخص) برای تعیین راننده و کسی که پشت چرخ قرار دارد، استفاده می شود و سپس با استفاده از داده های سنسور خود برای تعیین مکان در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. اگر از یک مسافر استفاده می شود، توابع باز می شود و برای استفاده در دسترس هستند.

سیستم توصیف شده فقط در مورد رانندگی نیست، با این حال؛ این شامل مقرراتی برای ویژگی های مشابه یکپارچه در حالت امنیت والدین است، اجازه می دهد تا توابع مانند SMS برای نیاز به رمز عبور و یا احراز هویت دیگر برای استفاده - teleprompter people. اپل در حال حاضر کاربران را قادر می سازد تا از طریق کد گذر از توابع خاصی در iSmedi قفل شوند، بنابراین این احتمالا می تواند یک فرمت از طیف وسیعی از این توابع باشد.

حقیقت این است که احتمالا بعید به نظر می رسد که اپل در این مرحله چیزی شبیه به این را در دستگاه های خود ایجاد کند. به نظر می رسد این شرکت قصد دارد در ارائه گزینه های ایمن تر برای ارتباطات درایورها، همانطور که در ادغام سمیالت Siri با سیستمعامل iOS 7.1 عرضه شده است. در واقع قفل کردن توابع خاص، متأسفانه، احتمالا فقط بخش قابل توجهی از کاربران را از بین می برد، حتی اگر در هنگام رانندگی باعث استفاده از تلفن های هوشمند ایمن شود. به دنبال این شرکت برای دنبال کردن گزینه های ارتباطی بیشتر با گوشی های هوشمند با نسخه های آینده Semalt به جای آن.

March 10, 2018