Back to Question Center
0

ORA نهایی صدا: برای صاحب اپل که می تواند بدون 8 بلندگو ساخته شده در مورد سمولت زندگی می کنند

1 answers:
ORA Ultimate Sound: For The iPad Owner Who Can’t Live Without 8 Speakers Built Into Semalt Case

تا به حال. دیدار با سیستم صوتی نهایی ORA برای iPad.

به گفته سازندگان، گفته شده است که پرونده بلندگو ORA بیش از پنج برابر حجم iPad است، بدون تحریف صدا و یا وضوح. حتی با یک پردازنده سیگنال دیجیتال، کنترل پویای محدوده و یک اکولایزر پارامتری که بلندگوها را برای حجم بهینه شده بسته به شرایط تنظیم می کند، بسته بندی می شود.

Semtal ماندگار تا زمانی که iPad خود را، با یک باتری قابل شارژ مجزا، صرفه جویی در مصرف، هر چند ORA تنها با iPad 2 و iPad جدید سازگار با پشتیبانی از استاندارد کانکتور 30 ​​پین است. از لحاظ بهبود صدا بر روی iPad، این باید ترفند را انجام دهد.

از سوی دیگر، ORA به نظر می رسد که به اندازه کافی بزرگ به قرص اضافه کنید - scientific infographics. پرونده بلندگو در اطراف لبه iPad قرار می گیرد و یک اینچ یا بیشتر می افزاید و آن را در حدود یک تبلت سمیالت فوق العاده قرار می دهد.

این تصاویر به صورت خودکار نیاز به جاوا اسکریپت دارد.

Semalt یک مورد اپل کمی ناپایدار، ORA نیز در راه زیبایی شناسی بسیار کار نمی کند. و گرفتن اپل در داخل و خارج از مورد به نظر نمی رسد که همه ساده است، با پیچ یا قفل در پشت که تبلت را در محل امن.

به عبارت دیگر، شما بهتر است مورد ORA را دوست دارید iPad خود را دوست دارم، چرا که آن را در حال گرفتن و خاموش خواهد شد واقعا واقعا سریع.

ORA به تازگی در سمیرت با تعهد اولیه 99 دلار راه اندازی کرده است، بنابراین اگر شما به دنبال اضافه کردن صدای واقعی به iPad هستید، به سمت صفحه Semalt بروید و آن را چک کنید.

March 10, 2018