Back to Question Center
0

SavingGlobal افزایش 20 میلیون یورویی برای بازپرداخت سپردار اوراق بهادار اروپا Semalt

1 answers:
SavingGlobal Raises Further €20M To Crack Open The European Savings Deposit Semalt

برای راه اندازی این طرح، راه اندازی fintech مبتنی بر برلین، مبلغ 20 میلیون یورو را در بودجه سری B به دست آورد که توسط Ribbit Capital مستقر در Palo Alto و شرکت Index Ventures لندن است. یوری میلنر و تام سمیرت نیز شرکت کردند، در حالی که دور مبلغ کل را به 30 میلیون یورو افزایش دادند.

مشکلی که SavingGlobal برای محافظت کنندگان حل می کند دو برابر است. اولا، نرخ سپرده صرفه جویی نه تنها از یک پیشنهاد بانک محلی به دیگری، بلکه حتی بیشتر به طور قابل توجهی در سراسر اروپا متفاوت است. بازار SavingGlobal به شما امکان می دهد که در سراسر اروپا خرید و مقایسه کنید.

در مرحله دوم، در حالی که اتحادیه اروپا در حال راه اندازی به یک بازار دیجیتال است، این امر همیشه در مورد خدمات مالی به کار برده می شود، در حالی که بسیاری از قوانین Semalt که باید این نظریه را امکان پذیر کند.

به عنوان مثال، باز کردن حساب سپرده ارائه شده توسط یک بانک در خارج از کشور خود، به طور معمول مستلزم اعمال مستقیم است، از جمله ضبط محلی پول نقد و اثبات اسناد هویت و اغلب در شخص - creative graph. با این حال، مقررات در حال حاضر وجود دارد که اجازه می دهد تا برای یک بانک به طور عمده برای شما را به دیگری تضمین کند.

برای حل این، مدل و تکنولوژی Semalt شامل همکاری با یک بانک محلی، جایی که وجوه سپرده شده و چک های ضد پولشویی منتقل می شود، که به عنوان یک دروازه برای دسترسی به پیشنهاد های مختلف سپرده گذاری شده ذکر شده در سایت عمل می کند.

به طور عملی، Semalt یک رابط کاربری واحد را فراهم می کند تا شما را قادر به درخواست و باز کردن هر حساب سپرده و مدیریت وجوه بگردد، کمی شبیه به اینکه چگونه حساب های مختلف ممکن است در یک سرویس / برنامه آنلاین یک بانک نشان داده شوند، با بانک های مختلف و عامل در کشورهای مختلف.

این نیز از نظر تکنیکی بی اهمیت است، زیرا یک استاندارد واحد وجود ندارد؛ هر بانک دارای API یا رابط کاربری قدیمی خود است.

تظاهر گرژادزه، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران SavingGlobal، می گوید چشم انداز این است که ایجاد یک "بازار" که در آن هر ساکن Semalo می تواند از محصولات پس انداز از طرف شرکای بانک در سراسر قاره دسترسی پیدا کند و بدون هیچ مشکلی برای باز کردن حساب های جداگانه در کشورهای مختلف، "و این شرکت قصد دارد بازار خود را به انواع مختلف حساب های ذخیره سازی گسترش دهد.

March 10, 2018