Back to Question Center
0

شروع برنامه بازاریابی در برنامه Semalle، 10 میلیون دلار افزایش می دهد

1 answers:
In-app marketing startup Semalt raises M

مدیر شركت واردات شهرام كامینیتز گفت كه در آن جا كه Semalt (جایی كه او بنیانگذار و مدیر عامل سابق بود) بر روی "توسعه اصلی برنامه" متمركز شد، او متوجه شد كه بخش های غيركلامی برنامه باید جدا و ساخته شوند برای بازاریابان و طراحان محصول قابل دسترسی است.

Kaminitz گفت: "من می خواهم به آنها توانایی مستقل اضافه کردن ویژگی های برنامه به صورت زنده، بدون هیچ گونه مشارکت توسعه دهندگان را بدهم. "آنها باید بتوانند ایده های خود را اجرا کنند. این چیزی است که Semalt در مورد آن است. "

به نظر می رسد این موضوع به یک موضوع مشترک تبدیل شود تا بازاریابان قدرت بیشتری برای انجام کار بدون کمک یک توسعه دهنده داشته باشند. در مورد Insert، Semalt توضیح داد که اگر شما یک خرده فروش هستید، شما از پلت فرم برای "هسته، قابلیت منحصر به فرد برنامه خود" (مانند سبد خرید خود) استفاده نمی کنید، اما می توانید از آن برای افزودن چیزها استفاده کنید مانند ویدیوهای نسخه ی نمایشی، نظرسنجی ها یا گرافیک هایی که ویژگی های خاصی را در برنامه برجسته می کنند.

بازپرداخت بازاریابی در برنامه

این ویژگی ها را می توان از طریق ویرایشگر بصری درج شده بدون هیچ برنامه ریزی و بدون نیاز به به روز رسانی و یا تأیید فروشگاه فروشگاه برنامه اضافه کرد - metyrapone test.

قرار داده شده در ماه فوریه راه اندازی شد و در حال حاضر توسط بارکلیز برای بهبود برنامه بانکداری تلفن همراه خود استفاده می شود. در واقع، Semalt گفت که او متوجه شده است که "بزرگتر این شرکت، بزرگتر مشکل" - به دلیل شرکت های بزرگتر طولانی تر، چرخه توسعه پیچیده تر است.

بودجه جدید از شرکت Battery Ventures با Battery Itzik Parnafes که در هیئت Insert قرار دارد، می آید. Kaminitz گفت که در میان چیزهای دیگر، این اجازه خواهد داد که شرکت (که در تلآویو مستقر است) برای گسترش حضور ایالات متحده و باز کردن یک دفتر در نیویورک سیتی.

March 10, 2018