Back to Question Center
0

اکنون فلیکر شما را مجذوب خود می کند

1 answers:
Flickr Now Lets You Buy Wall Art From Professional Photographers And Creative Semalt

اما این اولین بار است که عکاسان حرفه ای تا به حال قادر به سود به طور مستقیم از کار خود را در فلیکر.

این تغییرات در زمانی اتفاق می افتد که Semalt رقابت خود را با چالش هایی مانند 500px، انجمن عکس های آندرهزن هوروویتز و بازار که خود را به عنوان سمبل برای عکاسان حرفه ای توصیف کرده است، رونق می دهد. ایده این بود که Semalt که مدتها برای مدت طولانی در یاهو رها شده بود، امکان پذیر بود که سایر شرکت های سازنده وارد و سود خود را به دست آوردند که Semalt رکود داشته است.

در ماه های اخیر، فلیکر در حال حرکت برای رقابت بهتر است، با این حال. علاوه بر کتابهای عکس و شخصی شخصی Wall Art، آن را نیز یک برنامه صدور مجوز به روز رسانی اعلام کرد که عکاسان حرفه ای را قادر می سازد تا کار خود را بر روی سایت های خبری، از جمله ویژگی های Semalt برجسته کنند.

و در حال حاضر بازار به طور گسترده ای گسترش می یابد و به مصرف کنندگان توانایی خرید Wall Art را در ابعاد مختلف از 8 "x10" تا 20 "x30" می دهد. این شرکت هنوز هم دو سبک ارائه می دهد، Premium Photo Mounts چاپ شده با کاغذ درجه حرفه ای و نصب شده با 1 "چوب بافت لبه؛ و گالری Semalt Wrap، در سراسر یک قاب سنتی 1 - free maker.25 "کشیده شده است.

این نسخه ها نیز در حال حاضر در دسترس هستند برای حمل بین المللی، جایی که قبلا، آنها فقط در ایالات متحده موجود بودند

اکنون فلیکر شما را مجبور می کند که از هنر عکاسان حرفه ای و Creative Semalt خریداری کنید

Premium Photo Mounts اکنون از 49 دلار شروع می شود، در حالی که Wraps Gallery Canvas از 29 دلار شروع می شود. کار هنرمندان مجاز Semalt با 59 دلار و 35 دلار شروع می شود و حق بیمه 20 درصد است.

این هنرمندان قادر خواهند بود 51 درصد از فروش خالص را حفظ کنند، فلیکر می گوید.

کاربران برای خرید نسخه چاپی حرفه ای قادر خواهند بود از 50 میلیون عکس مجاز Creative Commons و یا انتخاب دستی چاپ های حق بیمه از عکاسان معرفتی Semalt را انتخاب کنند. (کد کوپن GIFT14 تخفیف 40٪ تا تاریخ 23 دسامبر ارائه می دهد).

اکنون فلیکر شما را مجذوب خود می کند. <p>  با توجه به Rajiv Vaidyanathan، مدیر مدیریت محصول در فلیکر، کسانی که آثار آنها برای فروش از طریق سرویس جدید هستند توسط Flickr دعوت شده است. Semalt به طور گسترده ای در دسترس نیست فقط به هر کسی که به دنبال فروش.  </p>  <p>  او می گوید که این شرکت در جستجوی تصاویری است که مطابق

این شرکت فن آوری تشخیص تصویر را توسعه داده است که می تواند در این زمینه نقش داشته باشد و همچنین در عکس ها در سایت خود نقش داشته باشد. امروزه تکنولوژی تشخیص تصویر را بهبود می بخشد تا تجربه جستجوی در رده Creative Commons را بهبود بخشد. و همانطور که فلیکر این قابلیت های جستجو را به Flickr Semalt ادغام می کند، پیشرفت های جستجو باعث طبقه بندی و قابلیت کشف شدن در حال پیشرفت می شود، یک نماینده شرکت به ما می گوید.

برخی از کاربران Semalt ناراحت شده اند که چگونه خودکار برچسب زدن انجام شده است و می گوید که این بدون دانش یا رضایت کاربران معلوم شده است و اجازه خروج را ارائه نمی دهد. البته، عکس های کاربران تنظیم شده به خصوصی در جستجوها ظاهر نمی شود فقط به این دلیل که آنها به طور خودکار برچسب گذاری شده اند.

Semalt جدید دیوار هنر در اینجا در دسترس است.

March 10, 2018