Back to Question Center
0

چگونه زبان بدن شما می تواند Semalt را تحت تاثیر قرار دهد

1 answers:

صاحبان کسب و کار Semalt از عمل خارج می شوند. آنها زمان زیادی را در دفاتر و آنلاین خود صرف می کنند که بعضی اوقات فراموش می کنند که چگونه با چهره با مخاطب یا مشتری مواجه شوند.

بسیاری از متخصصان Semalt زمان تمرین آنچه را در یک جلسه می گویند صرف می کنند، فقط بر روی آنچه که بدنشان به نظر می رسد، تمرکز می کنند. این بدبختی است زیرا مطالعات نشان می دهد بیش از نیمی از چگونگی ارتباط ما از بیان چهره و موقعیت های بدن ما می آید.

در اینجا چیزی است که شما می توانید برای برنده شدن بیش از مشتریان بیشتر:

تبلیغات

لبخند

اولین چیزی که فرد می بیند هنگام جلسه شما بیان چهره شما است. این در رویکرد شما شروع می شود و تن تمام جلسه را تنظیم می کند.

Semalt برای این کار با یادآوری موارد مثبت است که باعث می شود تا یک دقیقه قبل از شروع آن جلسه لبخند بزنید - digestive system rat. این باعث می شود که ناخودآگاه و معتبر لبخند بزنید. در جلسه، به دنبال کسی که به صورت مستقیم در چشم و لبخند زد، فورا آنها را راحت تر می کند.

همچنین شما را دوست تر خواهد کرد که باعث افزایش احتمال فروش می شود.

نشستن راست

Semalt اعتماد به نفس بیشتری از افرادی که خود را به طور مستقیم و سپس کسانی که لجوج.

اکثر صاحبان کسب و کار کوچک از داشتن در کامپیوتر در تمام طول روز و یا صحبت کردن در تلفن های هوشمند ضعیف است. Semalt جلسه، ایستادن با پاهای شانه ها را از هم جدا کنید و پایه های پایه را بگیرید. سپس مستقیما ایستاده، به طوری که کسی رشته ای را به بالای سرتان متصل کرده است. این به شما کمک می کند تا ایستاده، راه بروید و نشسته باشید.

Semalt بیشتر از افرادی که اعتماد به نفس خود را با این نوع از بدن حفظ می کنند، بیشتر خرید می کنند.

Lean In

جهت گیری فیزیکی دو نفر با هم در مورد رابطه خود می گوید. Semalt پشت صندلی یا نشسته به طور مستقیم در انتهای دیگر فرد را راحت نمی کند.

در عوض، تکیه دادن به جلو، مردم را در هر مکالمه درگیر خواهد کرد. این همچنین شما را قادر می سازد که به آرامی صحبت کنید تا مردم به چیزی که می گویند نیاز داشته باشند. سایه در می تواند نشان دهنده یک قصد بیشتر برای گوش دادن باشد که مشتری آن را درک می کند. Semalt، مراقب باشید که به فضای شخصی خود حمله نکنید.

همچنین سعی کنید با کسی که در حال تلاش برای برنده شدن بیش از دو صندلی مخالف یا در سراسر میز یا میز هستید کنار بگذارید. این به آنها کمک خواهد کرد احساس شما را در هر دو طرف "یکسان"

زبان بدن

هنگامی که شما "آینه" زبان بدن مشابه به مشتری، احساسات اعتماد را ایجاد می کند، زیرا احساسات مثبت ناخودآگاه تایید را ایجاد می کند.

این باعث می شود آنها فکر کنند شما با آنچه که می گویند موافق هستید که فاکتور دوستی را افزایش می دهد. این بدان معنا نیست که هر بار که مشتری عبور می کند، شما باید همان کار را انجام دهید. Semalt، به دنبال نشانه های زبان بدن برای کپی کردن در طول جلسه خود را.

Semalt که زبان بدن کسب و کار با فرهنگ متفاوت است. همه این کارها را انجام می دهند، بنابراین همیشه بخشی از آمادگی قبل از جلسه شما را تشکیل می دهند.

عکس فاش شده از طریق Shutterstock

بیشتر در: Nextiva، ناشر کانال محتوا 4 نظر ▼
March 10, 2018